Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Ahoj

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 7:34 am    Předmět: Citovat

Ahojky Belo,
na cvičení je opravdu po 14ti dnech brzo,nemáš komůrku a ani bandáž pořádně usazenou a zahojenou.
S tím pitím to je tak....nesmíš vypít najednou víc jak 200ml......napij se,chvilku počkej a napij se znova.Těch 200ml vychází tak na tří polknutí na jedno napití....pomalu a jemně Laughing ,i voda tě může tlačit na bandáži!
Jinak pij,je to nutné aby tělo přestalo vodu zadržovat a naučilo se sní pracovat.
Já měla problém opačný....vždy jsem málo pila,teď se hlídám.
Jo a to mixování........nikdy jsem žádné jídlo nemixovala,přišlo mi to hrozně nechutné.Takže jsem první 10dnů pila vývary,jedla jogurty a mléčné kaše,pak jsem začala jíst relativně všechno,jen jsem to rozkousala na kaši......fuuj,to zní blbě,ale mě to tak vyhovovalo.Žádné problémy jsem s tím a ani teď neměla.
Děvčata...všechny co tu jsme - držme si palečky a dokážeme to!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 8:09 am    Předmět: Citovat

Víš ono je to asi tím že chci co nejdřív a co nejvíc zhubnout,proto se asi přecenuji(ve cvičení)máš pravdu je to asi blbost.Jinak s tím pitím mi to nějak nejde mám pořád žízen za den vypiju tak 4 litry.Úplně mě fascinuje když někdo nepije.Já bych kolikrát vypila i mrtvýmu oko Very Happy fúj
musím se hlídat.No mě to mixování taky přijde ošklivý.Tak jsem na jogurtech a stačí mi to,občas polívčička.A kukuřičné lupínky,s odstředěným mlékem to snídám.Tak snad ty kila už půjdou dolů bez jojo.Stejně je jojo efekt nejhorší ,,vynález"".No snad se nám to podaří zhubnout.
A cvičit teda zatím přestanu.Slibuju Laughing
Tak papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 12:16 pm    Předmět: Citovat

Fůj mrtvýmu oko,já mám bujnou fantazii a hned si to představím.Já jsem ten opačný případ,vůbec nemám pocit žízně.Když na to přijde za den vypiju tak 3x kafčo a sklínku vody.To taky není dobře vím,v práci mě hlídají holky a doma manžel.Vždycky zařvou...Míšo pijem!!!a dokud si neloknu tak hučí.Doma manžel 20x za den stejná otázka ...kolik jsi dneska vypila?Nevím jak je to možný asi nemám žádnou kontrolku co zabliká a upozorní že mám pít.Já asi budu nějaká divná 4 litry by mě zabili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 12:24 pm    Předmět: Citovat

No spíš jsem divná já,neznám nikoho kdo tolik pije Cool
Ale naštěstí piju jen nealko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 12:29 pm    Předmět: Citovat

To je dobře,to by lezlo do peněz denně 4 litry alkoholu a asi by jsi tetˇhledala úplně jiný diskusní forum,třeba anonymních alkoholiků.Ha ha ha.Dala bych tam smajlíka ,ale neumím to skáčou mi tam nějaký divný znaky.Nejsem zrovna počítačový génius,ale jen skromný samouk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 12:55 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy
Jsem taky samouk,ty znaky se změní na toho smajlíka,ale až když to odešleš Very Happy Very Happy
Můžu se zeptat kolik Ti je?Mě 26.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 1:02 pm    Předmět: Citovat

Ahojky holky, to je krásný, když máme náladu na srandičky Laughing . U nás přestalo pršet, nevím jak dlouho to vydrží, ale bylo by to fajn. A jak je Belo? Jseš ta šťastnější, která to už má za sebou. Drž se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 2:00 pm    Předmět: Citovat

Belo,tak já to zkusím (s těma smajlíkama)jinak je mi 34 roků,někdy si připadám na 150 a někdy na 17 i mínˇpřijde na to.Pozor zkouška Razz Razz !Jinak Marti i u nás se sluníčko snaží,ale málo,pořád je to málo.Extrémní hice co jsme zažili mi nechybí,ale malinko tepleji by být mohlo,přeci nebudu v srpnu topit?Jinak pište berušky(i berušáci)těším se na každý písnutí.Doma mi sice začínají pomalu tvrdit že mi přiroste zadek k počítači,ale chápou že mě to výborně uklidnuje před tou operací.Tak zatím čus a pozor zkouška č.2 Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Míšo, vidíš už se ti to daří. Smajlíci jako vyšitý. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 2:28 pm    Předmět: Citovat

No prosím,jak je tahle diskuse užitečná,dozvím se spoustu užitečných věcí,pokecám se supr lidma,vyliju si srdíčko,uklidním nervy a ještě se naučím na počítači Laughing Razz Laughing Laughing Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 5:27 pm    Předmět: Citovat

Vidíš jaká jsi šikulka Míšo Laughing Laughing
Jo tohle forum je opravdu balzám na dušičku Very Happy
Jen co vysvitlo sluníčko i když ne moc hned mám lepší náladu.
Tak se mějte holčiny a pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:10 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Míšo, tak máš další předoperační den téměř za sebou. Jak je? Ty se máš, že se ti to už tak moc blíží, co já bych za to dala, ale snad se taky dočkám. No v úterý tam pojedu a uvidím, snad mě povrbudí. Měj se, pa Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

Holky já vám nevím ,to se snad ten primář spletl,když mi kladl na srdce týden nejíst.Nebo jsem mu blbě rozuměla.Nejím 2 dny a připadám si jak v tý grotesce s Chaplinem(možná to píšu blbě,ale myslím toho malýho s knírkem Hitlera a velkýma botama,hůlčičkou a buřinkou)jak se mu kamarád v představách z hladu mněnil v kuře. Razz Mě se úplně motá hlava a připadám si jak po chřipce,malátná a slabá jak čajíček.A to až v pondělí mám cestovat do Prahy a autobusem,no vážně nevím jak to zvládnu.Asi něco lehkýho zítra slupnu a pak zase budu hodná. Twisted Evil Jsovko,kde jsi?Jak to zvládáš ty?Pomoc? Surprised Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 7:04 pm    Předmět: Citovat

Nazdárek, tak už jsem tu zase. Jsem nervozní jak před prvním stykem Laughing Embarassed Razz . Tyhle diskuse mě taky opravdu uklidňují. V práci už pomalu nemohu myslet na nic jiného Shocked Very Happy . Je to super a vy jste taky moc bezva. Vím,že pořád plácám ty stejný kecy, ale je to tak. Razz . Opravdu je škoda, že jsme každá úplně od jinud Crying or Very sad . Tak zase někdy ( asi zítra, pak až ..........) Brrrrrrrr, toto letí Smile . Páčko Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 8:45 pm    Předmět: Citovat

Ahpj Míšo, no to nevím - týden nejíst. Kdybysme to dokázali tak přece žádnou bandáž nepotřebujem. A nemohlo se stát, že si byla tak vystresovana a blbě si mu rozuměla? Mě se to totiž občas taky stává, když jsem z něčeho rozrušená tak těžko vnímám co mi kdo říká a pak se divím. Embarassed . Tak pro dnešek končím a mějte se všichni moc a moc fajn a zase zítra. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR