Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Ahoj

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 5:03 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Gabi, já jsem objednaná na 10,15 ale mám přijít dřív, že udělají odběry krve. Taky bych nejraději šla hned pozítří na stůl, ale tak rychle to nejde. Hlavně, aby mi to vyšlo vůbec. Když budu vědět, že jo, tak to vydržím. Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing Hned večer dám vědět, jak jsem dopadla, neboj a pozítří budu myslet já na tebe. pa Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj Gabi a vy ostatní samo taky, mám bezva zprávy Laughing Laughing Laughing .Teplota už odkráčela Very Happy Very Happy .Je mi docela fajn, začínají svědit jizvičky Mr. Green a jen to místo portu trochu pobolívá. Musím říct, že je opravdu znát každý den. Sice jsem ještě dost unavená, ale bolesti žádné. Už i z postele vstávám skoro jako člověk Cool . V pátek jsem se proklínala na co jsem se to dala, nebylo to nic příjemného,dokonce jsem uronila i slzu Embarassed Embarassed , ale vy všichni co se chystáte musím uklidnit, že opravdu během třech dní je mnohem lépe Very Happy . Mám teď spíš krizi co se jídla týče Evil or Very Mad Embarassed . Není snad film, kniha aby se tam nejedlo Laughing .Vývar mi za chvíli poteče asi i ušima, už ho nemůžu ani vidět Wink ,ale co se dá dělat. Tak je to snad vždycky,že to co člověk nemůže, tak na to má největší chuť Very Happy Very Happy .Vzpomínám si, že když jsem měla zdrátované zuby(5týdnů) Very Happy Very Happy Very Happy a směla jen tekutou a kašovitou stravu,vše bez jediného kousku, tak největší chuť jsem měla na topinky, které jsem si nemohla dát ještě další měsíc po sundání Very Happy Very Happy Very Happy .Tak vy co se rozhodujete, jděte do toho, ale možná se připravte, že přijde krize Wink Crying or Very sad Very Happy .Určitě to všichni zvládnem a až se někdy sejdeme, třeba na nějaké akci klubu Twisted Evil , tak se tomu budeme už jen smát Mr. Green Mr. Green Mr. Green .Tak páčko Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 8:44 am    Předmět: Citovat

Zdravím Gabi a moje rodné město Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj, dneska jsem poprvé spala na břiše, ani ne po týdnu. Už mě prakticky nic nebolí, na stehy jdu ve čtvrtek. Protože nemám hlad, přiznám se, že nemám ani moc chutě. Ale je pravda, že velká lákadla domu nekupuji ( zbytek rodiny remcá, ale nad to jsem se povznesla). Zatím je to skvělé, navíc první efekt již začínám pociťovat - vrásky. HEHE, to byl vtip. První věc je mi volnější - hodinky. Když jsem dříve hubla, vždy jsem začínala od zápěstí. Ivča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:49 pm    Předmět: Citovat

Twisted Evil

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:03 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabi



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Jajo a Ivčo to je fajn že už je vám lépe.Teď už se mužete soustředit na hubnutí Laughing .........Dnes už to má i Míša za sebou Laughing .......Trixl zdravím Vlašim ...kolik ti je neznáme se? Jsem velká tlustá černovlasá je mi 31let Exclamation Exclamation Question Question .................Marti zdílim tvé nadšení a doufám že zítra budu podobně naladěná po návtratu s Iscaru.Písnu Exclamation Četl jsem že jste řešily pojišťovnu mám VZP tak to asi budu muset taky řešit?...No oni mi zítra řeknou.Zdravim pá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabi



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Jajo a Ivčo to je fajn že už je vám lépe.Teď už se mužete soustředit na hubnutí Laughing .........Dnes už to má i Míša za sebou Laughing .......Trixl zdravím Vlašim ...kolik ti je neznáme se? Jsem velká tlustá černovlasá je mi 31let Exclamation Exclamation Question Question .................Marti zdílim tvé nadšení a doufám že zítra budu podobně naladěná po návtratu s Iscaru.Písnu Exclamation Četl jsem že jste řešily pojišťovnu mám VZP tak to asi budu muset taky řešit?...No oni mi zítra řeknou.Zdravim pá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 6:37 pm    Předmět: Citovat

Gabi asi se neznáme, protože Jsem rodné město opustila už ... ach jéje ... před skoro 30ti lety. Jsem střední postavy, 44 let, ještě tmavovláska a pěkně kulatá. Viz můj nick, který znamená - 3XL - Laughing No jak podle které tabulky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabi



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

Sory blbne mi nett.Trixl to neva že se neznáme,třeba se na srazu někdy poznáme.Maš pravdu ve VL... je krásně,jezdím tam moc ráda Very Happy . Zatim pá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 1:56 pm    Předmět: Citovat

Wink Ahojenky sluníčka...Tak jsem se vrátila z dovči,proto jsem tak dlouho nepísala.Huš jsem si Vás přečetla,co všechno nového tu je...a že toho panečku bylo.. Wink .Holčičkám gratuluju co huš jsou doma a po operacia držím pěstičky a vítám tu nové tvářičky.. Razz A Martí vidíš a máš to poprvé za sebou a hlavinku ti neukousli a huš se to rozjelo Wink príma!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 2:02 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 2:06 pm    Předmět: Citovat

Gabi jen malá oprava, bydlím kousek od Velkého Meziříčí. Velmez je docela hezké malé městečko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 2:24 pm    Předmět: Citovat

Martino třeba manžel zareaguje až uvidí výsledky. Je lepší když mlčí než kdyby začal hned prostestovat nebo mít řeči, že to s tejně není k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 2:36 pm    Předmět: Citovat

. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 3:54 pm    Předmět: Citovat

Wink Martí ahojenky...měla jsem se krásně...jezdili jsme po hradech a zámcích na Náchodsku tak to počasí šlo na todle....A že manžel neragoval..no co bud začne(ale jistě začne až uvidí ajk mu krásníš) ,nebo nezačne...Děláš to přeci pro SEBE a je moc fajn ,že do toho jdeš a nic už te neodradí. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR