Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

A CO SPORT ??

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 6:12 pm    Předmět: A CO SPORT ?? Citovat

Wink když si to tady tak pročítám několikráte za den..tak si říkám..jak pak asi berušky sportuji. Razz .....jak cvičí.. .....co cvičí..kolikrát týdně. ...taky zajímavé téma na povídání.. Wink .Co nás zaujalo,co nadchlona sportu.. .....čím si nás získal.. .....jak se k němu stavit...atd...Jak jste na tom vy sluníčka moje milá?? Wink Jak jim sport pomahá v hubnutí a hlavně spalování tuku..... Wink Co Vám nejvíce dělá dobře a pomahá? Wink ---- pa Mili
_________________
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Já jsem jezdila každý den na rotopedu nejdříve 10 pak 11 a od lenda 15 km,ale jak jsem psala teď nemůžu.
I když paní Dr.říkala-těhotenství není nemoc-což je pravda!!!Tak ještě zkusím přemluvit pana Dr.jestli by mi nepovolil aspoň pár km...
Jinak naspala,že mám chodit na procházky.
K Vánocům jsme si koupila kolečkovéé brusle,ale to je teď také pasé a horské kolo mělo naplánovanou generální opravu,tak až příští rok.

L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky těhulko Lucinko.. Wink ...taky jsem přemýšlela o kolečkových brusličkách ale nevím nevím...se nějak bojím,že bych měla věčný silniční lišej hi hi hi ..... Razz Razz Razz Já mám tedy jen fitko 3-4x v týdnu po 1h,15min. To mám 45-50min. rotopedu ..jen tam není kilometrovník ,tak nevím kolik ,že to najedu hi hi hi a že tedy jedu fakt fest celou dobu.......a jen 30minut posilování těch našich nej partii..zadečku..bříška ...stehen...atd... Wink Wink Třeba pak dochtor něco málo povolí ale asi spíš ty procházky a cvíčo nejvejš pro těhotné a plavání... Wink
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

No on říkal,že je cvičení pro těhotné,ale až od 16tt.A paní Dr.říka,že přeci půl roku nebudu bezprizorní..Hodím řeč s Dr. a uvidím.

L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

Taky rotoped, ale přestala jsem v listopadu, dostala jsem vleklý zánět močových cest a pak taky odpoledne spíš šilhám ještě po posteli než bych si dala do těla. Tak jsem ještě zase nezačala rotopédit. Cvičit taky ještě ne, mám furt nějaké problémečky s bříškem ... ale měla bych to přehodnotit. Tak jen ty procházky. Pravidelně nepravidelně.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

L jestli jsi měla nějakou aktivitu, která není proti těhu a tak by se dala, popřípadě v šetrnější formě provozovat furt pryč.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

L, ja sice nikdy tehotna nebyla, ale myslim, ze je vhodne jen prochazky a plavani, videla sem tujhle jednu pani ve vysokem stupni normalne plovcit, myslim, ze je to nejsetrnejsi pohyb Smile Ale nic se nema prehanet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Plavovlaska



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

Orientální tance jsou pro těhulky naprosto ideální. Navíc uvolněním a současně nenásilným protrénováním břišního a zádového svlastva zíkáváte bonus v podobě snadnějšího porodu.

A ke všemu, orientální tance jsou velmi příjemný sport Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

V těhu cvičení závisí na tom co těhulka dělala před otěhotněním. Pokud byla zvyklá pravidelně sportovat, tak jenom upraví svoji pohybovou aktivitu co do intenzity a vynechá to co se v těhu skutečně nesmí. Např. běžkyně běžně běhají i s bříškem a Katka Neumannová byla několikrát vidět v televizi s bříškem na běžkách. Horší to mají těhule co nedělaly nic a pak se najednou chtějí vrhnout do zdravé životosprávy včetně cvičení. Kamarádka co tomu rozumí mi říkala, že hlavně nesmím mít nějaké bolesti v podbřišku a křeče už vůbec ne. Luci mně tedy bříško dává dost zabrat, mám spadlou dělohu, takže s tím sportováním je to u mě trochu potíž.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Plavovlásko asi se budu muset poohlédnout po nějaké kazetě či dvd, u nás nic takového blízko není. Jo břišní tance se mi líbí Smile
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plavovlaska



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

http://www.orientalnitanec.cz/Def/Obch/Seznam.asp?S=&sort=%7BCF39F7CE%2D52A0%2D4530%2DA7CD%2D86CD38942AC1%7D

Udělala je Káča Krejčová z Centra orientálního tance a jsou to moc hezky udělaný výukový DVD (VHS). Když si navíc koupíš "cingrlátka", jako různý openízkovaný pásy nebo šátky, tak si doma uděláš Šahrazádiny noci a tatík bude koukat jako puk bříško nebříško Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

No já jsem také četla,že kolo být může-v mém případě rotoped,ale Dr.řekl NE.
A plavání...to bych si musela pronajmout celý bazé pro sebe...Smile
V pondělí mám kontrolu u gyn.tak se ho přeptám...třeba změní názor (doufám).

L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

L, doktor asi vi, proc ti kolo nedoporucuje, a vubec nevim, proc by sis mela pronajimat cely bazen. Kolik muzes mit, 90 kilo? Nevim. A navic, ja si dycky rikam, kdyz tam jdu - no co, sem tady, tak na me cumej - ale JA sem tu prece abych se sebou neco delala (krom toho ze vodu miluju a plavani me bavi) a to kdyz si nekdo z navstevniku neuvedomi, tak je blby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

No to se ho zeptej proč, protože rotoped je celkem bezpečný, nemůžeš z něj sletět a že bys teď trhala rekordy to tě asi taky nenapadne.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

u nás třeba je přímo plavání pro těhulky - všechny jsou tam tak krásně maminkovský. Maj prostě jednou za týden na hodinu pronajatej bazén a jsou si tam mezi sebou, protože jak už tady někdo psal tak pohyb ve vodě je pro tebe i tvé dítě ten nepřirozenější a hlavně nenamáhá. Zkus se u vás po něčem takovym poptat.
Jinak jsem byla dneska na kontrole a taky padla řeč na sport a pan doktor řekl velice rozumnou věc - sport prostě musí bavit (což se o jízdě na rotopedu říct nedá, teda aspoň mě to nebaví) a že nejlepší jsou procházky, delší a ve svižném tempu. Tak budem "šlapat" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR