Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

A CO SPORT ??

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Embarassed ty jo, ty břišná tance mě taky moc berou je to něco užasného.....když to vidím,jen to semnou šije....hmm ale tady taky nic není mám dojem a do Prahy (45km) nemohu na břišní tance dojíždět po večerech ..jaká to škoda..Mám sice doma kazetu od Anife...ale netroufnu si..ale ten kdo to umí ,či se to učí...obdivuji a tiše závidím sluníčka... Embarassed Embarassed Embarassed
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:32 pm    Předmět: Citovat

No mám 83 kg,ale na to proště nemám naturu...Je to v hlavě...
Nevím u tohodle Dr.jsem byla poprvé a dělal mi pouze ULT.,tak nevím,jak mohl poznat ňáké nebezpečí.Dokonce mi zakazal sexovat-i když teď už stejně není s kým Smile Smile Smile
Za celou dobu co šlapu na rotopedu se mi nestalo,že bych spadla nebo měla náhlou překážku a neubrzdila Smile
A že to musí bavit...no nemůžu říct,že by mě to bůh ví jak bavilo,ale já si k tomu vemu časopis a když tam je co číst,tak 7-10 km nevím,že jedu.A to se snažím,aby rychlost nešla pod 30 km/h.A jak to skočí přes 11 km,tak to je pak pohoda.Nebo poslouchám MP3.

L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky Lucinko.... ty jo modlím se a snažím se abych dosáhla 85kg..to si budu připadat jako bohyně a modelka zároven hi hi hi...Pak budu chodit do bazénu o 106 se svým pomyslným krásným tělem..oproti 131kg co jsem měla... Embarassed Embarassed zatím se snažím se dostat do dvojciferného taktu...a těším se na to jak to oslavím ,že po 14letech budu dvojciferná..hihihi Laughing Laughing někdo to tu huš psal..je to jako jedna z met do malého svého cíle.....huš aby to bylo... Razz Razz Razz.....
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

mili věř tomu, že je to nádhernej pocit dostat se do dvouciferný váhy - já jsem se na ni dostala po 10 letech a je to fakt paráda - přímo extáze Laughing Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

No já měla při první návštěve Iscare 105kg. No a ještě bych chtěla min.o těch 13,ale to teď dám nahoru né-li víc...tak příští rok budu pokračovat.

L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:44 pm    Předmět: Citovat

To mas pravdu, pri 85 kg sem se cejtila fakt fajn. Nikde mi nic nepretejkalo (relativne..) hejbala sem se a tak... No jo. Uz aby to zas bylo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Martinko Embarassed věřím a moc závidím,ikdyž závist je hrozná ..ale tady je na místě..těším se na to jako malá holka na lízátko.. Embarassed Embarassed ....to bude něco..ještě ale 5,5kg...a to je na dýl...jde mi to fakt pomalu...ale spaluji zase téměř jen tuky...Byla jsem v šoku minulej týden... Sad ptala jsem se kolik jsem měla při těch 131kg tuku v těle..tak to dělalo něco přes HROZNÝCH 60kg..málem jsem očka zasoukávala zpět do důlku......a v porovníní..ted mám něco kolem 40kg.....ale stejně ta představa té hromady tuku co.....fujky.. Confused Confused Confused ..jsem to těžkala co by činku....alespon těch 26kg co mám dole ve fitku..a šílená váha..chudák moje tělo se stím tahalo....ach jo....budem jistě huš moudřejší... Wink Wink Wink
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

taky se dočkáš. co je to 5,5 kila proti tomu co už máš dole. už se to blíží.
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Marti já vím...není všechno hned..a oto více se těším...zvládnu to...! Wink děkuji beruško
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

L. tobě to nepůjde tak nahoru, když si dáš pozor. Zatím mám hore dvě kila a snažím se, každýho deka držet zuby nehty. Pro naši váhu je doporučeno dát nahoru jen 7 kilo, vyčetla jsem to na Stobu. Akorát nás to zabrzdilo v hubnutí a pak to zas půjde dolů a dobře, i když asi pomaleji. Uvidíme.
Za sebe věřím, že to dám dolů na dvojciferné číslo, jen aby to šlo aspoň tak jak jsem si nalinkovala v metříku.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 3:00 am    Předmět: Citovat

Milco-Berco, ja mela 47... Je zajimave kdyz si clovek fakt predstavi kolik to je kostek masla nebo hery nebo tak... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Datli



Založen: 23.9.2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Od 19.3 mají v Lídlu hezké sportovní oblečení pro cyklisty a běžce.
Viděla jsem loňskou kolekci na lidech a vypadali dost dobře.Takže hurá do jarních sportovních nákupů!
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20070319.index
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Datli



Založen: 23.9.2006
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

V Mladé frontě teĎ VYŠEL UŽ DRUHÝ DÍL CVIČENI PLUS DIETY.Cvičení je tam Pilátes s ukázkama.Máte to někdo?Asi do toho pomalu půjdu.
Jo kdo se pustil do cvičení po bandu,poradíte mi,které cviky bych mohla začít dělat,abych zatím nezatěžovala břicho,ale spíš zadek,stehna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky berušky Razz ...zdravím a neco Vám sem hodím....byla jsem tam huš loni a je to super bud víkendíček nebo týden. Wink Třeba to huš někdo zná...zkusila jsem loni jen víkend se spolupracovnici a bylo to príma..plné sportu Wink ..plavání Wink ...her Wink .. .smíchu Wink a zdravého papáni.....A večery u vínka či na disco.... Razz ..... TROCHA INSPIRACE... http://www.medispo.net/?pg=akce ....když by někdo chtěl může jeti...jedu ten červnový víkend...není to žádná propagace...jen mě napadlo,že by se to mohlo nějaké z Vás páčit..zatím pa pa Mili Razz
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
TYMIAN



Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: OSTRAVA

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
_________________

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 54, 55, 56  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR