Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

A CO SPORT ??

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

bobulko šak máš tu nejlepčííííí trenérku, tak budou i výsledky nadstandartnííííííí Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Laughing Laughing
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
saga123



Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 31
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 10:31 am    Předmět: Tip Citovat

Holky, prý sex na stojáka a máte 2 kila týdně dole - říkali dnes na Impulsu...(jen nevím, kdo by mě unesl...) SmileSmileSmile
_________________
[url=http://http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=3]

[/url] 169 cm, 41 let, 1 dcera 15 let, Bandáž 6.5.2010 Ostrava Doc. Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

saga Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Laughing vždyt už jsi jak pírko Wink nezapomínej už nemáš 105 kg Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Verkooo, mozna se zucastnim nekterych z trapceni na brusliiiich, segra mi je asi priveze, maminku jsem jeste upozornovala, ze nechci ty na led Laughing A koukala jsem, ze nam tam pristavili lavicky, tak to nebudu muset padat do pole! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

qwys Zuzi lavičky tam sice jsou, ale nějak v nich postrádám logiku.....copak ti od P...mají tam hned 2 lavičky, ale co my od nás?? Rolling Eyes to jako nejdřív musíme dojít do půlky stezky, abysme se mohli obout na lavičce, či cooooo Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Je pravda, že nám díky novým barákům posunuli hranici vesnice, ale i tak - proč nedali jednu na začátek?? Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Jinak s Tebou půjdu, ať je prdeeelll, neumím zatáčet i když to mi už celkem jde a neumím brzdit !! Laughing Laughing Laughing

Jo a natejká mi v bruslích hnáta, takže to je další zajímavá věc, ale to zmákneme, nebojj Laughing Laughing Laughing
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 6:35 pm    Předmět: Citovat

Verco, tak to jsme dost podobne urovne.

Co se tyce tech lavicek, je to dobre tak akorat pro mne, az pujdu zas z P. do Ch. pesky, to je tak akorat na pul cesty Laughing ale jako mohli dat aspon jednu na zacatek...
Ja se brzdit nenaucila do dneska a zatacet - tak nejak - budiz... preslapnout jeste asi joooo, verim, ze me napr. zastavi konec stezky, ktera se napojuje na silnici, nebot je to do kopce Razz Hehe... Ale je to na prdel, stehna... leccos Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
účetní Martina



Založen: 8.5.2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

Dnes mě čeká první lekce Aqua aerobicu. Embarassed Držte mi prosím palce, ať překonám stud a nezůstanu sedět na parkovišti v autě Laughing Laughing Laughing
_________________


BMI 40, výška 158 cm, 36 let, Ostrava
8.9.2011 TUBU, doc.MUDr.Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LF



Založen: 8.9.2010
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

účetní Martina: Tak na to jsem chtěla začít chodit taky, ale stud nedovolil. Docela by mě zajímalo jestli tam bude někdo stejné postavy nebo jenom 60 kilové dámy. Tak mi pak prosím napiš jak to tam vypadalo.
_________________

24.3.2011 TUBU. FN Ostrava - MUDr. Foltys

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

Marti tak to teda držím! Ale prostě se na všechny vyprdni, ať si myslí, co chtějí, i kdyby tam byly samé anorektičky!!! Však budeš taky brzy štíhlá, tak co! Podej nám pak referát Smile
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
účetní Martina



Založen: 8.5.2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

LF a Scalla právě jsem se vrátila a jsem nadšená, že jsem překonala sebe sama. Cool Very Happy Na začátku jsem ani nevěděla kam jít, jak projít turniketem, jak si vybrat a jak zamknout skříňku, ale zeptala jsem se nějakých paní a v pohodě Wink
Aquaaerobic všem doporučuji! 98% ženských tam bylo podobné váhové kategorie jako já, byl tam i jeden starší chlap a jedna hubená starší ženská. Dostali jsme takové pěnové žížaly, které nás udržovali nad hladinou a cvičili jsme. Na zem nikdo nedosáhl a to je super, protože se tak alespoň nezatěžují klouby. Často jsem nevěděla co mám dělat nebo jsem to nedělala správně, ale pod tou vodou to nejde vidět. Laughing Laughing
Takže holky z Ostravy, nebojte se a hupky šupky na Ještěrku! Wink Smile
_________________


BMI 40, výška 158 cm, 36 let, Ostrava
8.9.2011 TUBU, doc.MUDr.Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuli



Založen: 18.5.2011
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

účetní Martina
tak to mám kouseek!!!!! n o, sice jsem tam ještě nikdy nebyla, ale sháněla jsem loni nějaký bazén v dosahu. tak to se nejspíš přidám!!! nevíš ve které dny to bývá? a kolik to stojí?
_________________


37let, 158cm, Dr Foltys, snad ještě v tomto životě TUBU!!!!!!!!,( brzdí mě kolečko)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
účetní Martina



Založen: 8.5.2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 8:11 pm    Předmět: Citovat

katuli teď o prázdninách je to každé pondělí od 19 - 20 hod. Jednorázová cena bez pernamentky 130 Kč ( plus 50 Kč s sebou jako vratná záloha na čip)
Taky jsem na Ještěrce byla poprvé. Je tam dostačující parkoviště a celkově hezké prostředí - hory apod.
_________________


BMI 40, výška 158 cm, 36 let, Ostrava
8.9.2011 TUBU, doc.MUDr.Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 8:50 pm    Předmět: Citovat

Marti, dík za info, zkusím se po něčem podobném poohlédnout v Brně.
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
účetní Martina



Založen: 8.5.2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 4:32 am    Předmět: Citovat

Scalla jj, určitě do toho běž. Dnes mě celkem bolí nohy a přitom to včera vypadalo jako nějaké plácání se ve vodě Laughing Asi se mi tvoří svaly Laughing Laughing
_________________


BMI 40, výška 158 cm, 36 let, Ostrava
8.9.2011 TUBU, doc.MUDr.Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka



Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 531
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 5:11 am    Předmět: Citovat

Teď přes léto to už nestihnu,ale jakmile uvidím,jak to stíháme v září se školou v první třídě,tak bych klidně jednou týdně do Ostravy přijela na cvičení ve vodě Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
_________________

35 let/jednovaječná dvojčata-30.května2011-první konzlultaceMUDr.Foltys-TUBU 13.července2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR