Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

A CO SPORT ??

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 54, 55, 56  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Jinak olčo samo že nemáme rádi čumily Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Irisko teď jsem si dal poprvé 2. díl s Olgou Very Happy a mužu ti říct že jsem upně grogy(lilo ze mě jako z konve Very Happy a když říkám lilo tak doopravdy lilo) jel jsem jen rychlou část, víc bych nezvládl, a musím říct že je fakt neuměrně rychlejší vůči prvnímu dílu, tj jel jsem to bez paží to bych se do toho tak zamotal že bych to nezvládl vůbec Very Happy to je prostě fofr Very Happy občas se mi stal ože v té rychlosti jsem blbnul kroky no ale až si to dam zítra tak už to bude lepší Smile chce to jen cvik
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

článek o H.E.A.T.u http://reichel.blog.idnes.cz/c/148618/Jak-jsem-sel-na-HEAT.html zkušenost jednoho chlapíka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:17 am    Předmět: Citovat

Trixl to chci zkusit, nevim teda jestli ty pásy zvládnou mojí váhu ale musí to bejt skvělí a 5 kg tuku v haji po Very Happy nevim jestli bych vydržel
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dada73



Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:21 am    Předmět: Citovat

Trixl bezva článek, úplně se vidím, jak jsem na tom stejně ba ještě hůř.
_________________

-42 kg
37 let, 1 dítě - 3letý Jindříšek a 1 manžel podporující, 1.4.2010 Tubu UVN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Erytrin:Jsi jednička, s tou Olgou, no dvoječku jsem zkoušela jen tu první část a samo taky bez rukou ,páč pak bych měla zaplantané uplně vše a taky se mi semtam nohy pletli Laughing Ale mě opravdu vyhovuje ta jenička takže u ní zůstanu,sice se mi teď pokazil zvuk na dvd tak jen obrazem ,ale tu hudbu znám tak to taky jde Laughing A co se teho článku týká ,taky jsem to chtěla někdy vyzkoušet,ale mají je nejspíš jen v posilkách a tam mě nikdo neuvidí (nemusím čumili)dokud nebudu mít pade kilo chichi a to nebudu takže tam ani nikdy nebudu Laughing A stejně bych dopadla jak ten pán,chudáček Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdalenka



Založen: 5.10.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 4:39 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Laughing Laughing Laughing TRIXL...se tady válím smíchy nad tím článkem, ale přesně to vystihuje...já sice nechodím na HEAT ale na jiné pásy a ty nemají rovinku...jedou jen a jen do kopce a vím, jak jsem začíala jezdit spinning, tak po první hodině jsem zažívala klinickou smrt Shocked Shocked ale všechno se dá překonat a chce to jen vydržet...teď spinn miluji ze všeho cvičení nejvíce a když nejezdím, tak mi to chybí.... no ale v těch horkách, teď spin ani pásy nejezdím...jen BOSu, dneska jsem byla ráno před prací a plavání...dám svých 20 50metrových bazénků a mám splněno Laughing Laughing a zítra jdeme s tatou na badbinton...takže nějaký pohyb je, ale už se jdu objedat na pondělí na ty pásy....škoda, že u nás ty HEAT nejsou, líbí se mi, že se dá naklánět ta rovina, neumím si na tom moc ubrat, když si uberu, abych nešlapala tak rychle, tak tím, že je to furt do kopce si vlastně přidám zátěž...no ale co, potřebuju to jak koza drbání Laughing Laughing . na mě neúčinkuje systém, Verča, Dejna Crying or Very sad Crying or Very sad tak musím pořádně propotit triko Laughing Laughing Je to návykové...alespoň udýchám pak ledacos...jsem to říkala na alergologii, mám astma, že jezdím spin a pásy a mám 120 kilo a ta Mudra málem sebou švihla na zem...no ale co...to jen značí to, že všechno jde, jen když se chce, viď Laughing Laughing Ery...jsi opravdu moc moc šikovný a moc ti fandím, že cvičíš.... Laughing Laughing Laughing
_________________

36 let, 2 děti, 2 kocouři, chameleon, 2 anduláci a tata Majďák
19.11.2009 TUBU Ostrava Dr. Foltys,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

kopíruju odjinud dobrý odkaz http://hundredpushups.com/ jde se naučit od nuly kliky, sedylehy, dřepy, shyby tam teprve budou, je tam cvičební plán a kdo neumí anglicky jak já tak tady zadat adresu a přeloží to do podoby kdy jde pochopit o co jde http://translate.google.cz/#
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 1:54 am    Předmět: Citovat

Éčko, jestli si dáváš plnou a delší zátěž denně, je to špatně. Za 24 hodin se nestačí vyplavit a odbourat ze svalů kyselina mléčná. Trochu si to někde prostuduj. Janči tak 3x (max 4x) týdně a to bude stačit. Ty dny "mezi" si dej něco odpočinkovějšího, třeba delší a rychlejší chůzi nebo cvičení. Rolling Eyes

Trixl díky za "zkušenosti chlapíka" Laughing Laughing Laughing .
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si ted dal aerobní část z DVD 1 i 2 samo že s Olgou Very Happy a jsem uplně grogy sedím tu jak puk nemluvím jen koukám do monitoru a čučim do něho jak smyslů zbavený Very Happy

Boss
neboj ted jsem zase týden encvičil Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

erytrine když jsi takový pilňoch pořiď si hrudní pás na hlídání tepovky ať jedeš hlavně ve spalovacím režimu. Njn já taky nedokážu nedat si denně apoň 30 minut v tepovce, ale také jsou dny kdy niiiiic. Před těhu jsem jela 2x denně 30 minut v tepovce a vyloženě se nutila udělat si volnou neděli. Dneska po 2 dnech si dávám den oddychu, ani orbiťáka nestihnu. Kdysi když jsem byla sportovec tak jsem měla trénink 6 dnů v týdnu, neviděla jsem v tom problém. Jen jsem někde četla upozornění, že by se nemělo jet v tepovce dýl jak 1,5 hodiny ani nevím proč, ale asi právě kvůli té regeneraci.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucie K.



Založen: 11.2.2010
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Ahojky, prosím všechny o radu. Začala jsem cvičit - už jsem to tu psala http://www.relaxacni-studio-krano.cz/vacushape.html - byla jsem na tom asi jen pětkrát zatím (chodí se třikrát týdně). No a proč to sem píšu - jde mi o to, že od tý doby co jsem tam byla mám akorád tak kilo nahoře Crying or Very sad a přitom jsem do té doby pomaličku ale pořád jen hubla. Napadá mě ještě, jestli to může být tím, že jsem měla střevní chřipku, takže týden jsem jedla suchary, banány a tak a pak ten další týden, co jsem byla už ok jsem začla cvičit, tak jako že si tělo uložilo i z toho mála jídla víc a já jsem přibrala? Štve mě to, začla jsem cvičit, abych rychleji a lépe hubla a vidím akorád kilo nahoře Crying or Very sad Nemáte s tím někdo zkušenosti? To cvičení má být v pásmu aerobního spalování - takže ne tvoření svalů (tím pádem bych asi těžkla) ale jen spalování depotního tuku. To cvičení mám na 20 lekcí, tak třeba to ke konci přejde do toho, že budu zase hubnout, nevíte co s tím?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weTihxt/]

[/url]

26 let, 9.6.10 plikace na OB klinice, 9 let jsem s úžasným chlapem a léto 2011 svatba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:23 am    Předmět: Citovat

Luci při té střevní chřipce jsi zhubla taky a něco po ní nabrala? Může to být jen zavodnění organismu a doplnění střev je to jen kilo to by na to vypadalo.
Po začátku cvičení, když mám delší pauzu, mi to vždycky nejdřív hupne nahoru, štve mě to taky, ale zatím jsem to nějak detailně nezkoumala. Mělo by ti to jít dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

Luci:tak se přidávám, když se začíná cvičit svali se spevnují a berou takovou sílu ,a i trošku svalové hmoty,ikdyž to máš jen hubnoucí cvičení ,napřed to hupne nahoru a později dolů ,takže určitě počkej a uvidíš,jistě budou výsledky držím pěstičky a máš pochvalu za to že se snažíš Wink Razz
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucie K.



Založen: 11.2.2010
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 1:52 pm    Předmět: Citovat

Trixl a Irisko, děkuju moc za podporu, doufám, že to tak bude, že to zase pak začne jít dolů. Docela mě to vyděsilo, že to začlo jít nahoru.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weTihxt/]

[/url]

26 let, 9.6.10 plikace na OB klinice, 9 let jsem s úžasným chlapem a léto 2011 svatba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 54, 55, 56  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR