Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Představení

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2006 3:39 pm    Předmět: Představení Citovat

Ahoj, já jsem mezi vámi nová, ale už vás trochu znám, četla jsem vaše příspěvky. Operaci mám za sebou - teď 9.8., ale protože jsete tu zkušení uvítám každou radu, zejména co se týká jídla, jestli jíte něco speciálního, co jste dosud nejedli a tak podobně. Díky moc a těším se na diskuzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2006 4:35 pm    Předmět: Citovat

Teda já jsem nechtěla zakládat nové téma, ale bohužel se ještě dobře neorientuju, to se omlouvám. Ivča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2006 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Ivčo, vítám tě do "klubu". Ostatní se časem taky připojí. Jak se vede?Já byla na operaci ve čtvrtek Wink . Tak zatím se měj Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so srpen 12, 2006 5:03 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Ivčo,já ti tedy rozhodně nemůžu poradit,jsem taková čekatelka a problémy s jídlem mám před sebou(už brzy),ale chtěla jsem se zeptat ,jak ty se cítíš ty po operaci?Doufám že dobře,samozřejmě. Smile To víš jsem zvědavá. Confused Confused Tak se měj fajn a je dobře že jsi mezi námi. Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 8:35 am    Předmět: Citovat

Servus madam Twisted Evil tak vítej mezi dělový koule,tedy už pomalu bývalý Very Happy
Jen se neostýchej a syp informace ostatním, co na ten kroužek čekaj,páč hltaj každou zkušenost a je to jen dobře,aspoň nebudou tak vystresovaný. Razz Razz
Návrat nahoru
Světlana Smelíková



Založen: 8.8.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 8:23 pm    Předmět: Citovat

Ahojky všichni,jsem tady taky nová i když tyto stránky pročítám už více než rok Laughing Jsem rok a měsíc po operaci a mám dole 32kg.Není to sice zase tak moc jak jsem si přála,ale zase hubnu hodně objemově - z velikosti č.56 na 46-48 je to pro mně nádhera.Nemáte se vůbec čeho bát,kilečka půjdou dolů a my zase budeme krásné a přitažlivé jako dříve....držím všem palečky v boji s nadváhou papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Světlano,to je nádherný skok z 56(i já jí momentálně vlastním) na 46-48 Shocked .To je moc dobře, že jsi se k nám přidala.Každý kdo tím úspěšně prošel,je pro nás obrovskou motivací.Určitě si vzpomínáš,jak jsi byla ze všeho vyjančená,když jsi byla na začátku. Confused Wink Jaké ty máš na svoje hubnutí ohlasy od okolí?Jak jsi si tady přečetla,ne každý si to užívá jak by si po tom všem zasloužil.I když co nám je do závistivců a pomlouvačů Twisted Evil Twisted Evil .Jenže stejně to malinko zamrzí.Doufám že jsi nadmíru spokojená se svým novým JÁ. Wink Mě a jsovku to čeká zítra a v úterý,jsme v pořadí,tak nám ty i ostatní držte palečky,aby to bylo v poho a naše velikosti se začeli takhle úžasně zmenšovat.Čusík snad ve středu?! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 8:48 am    Předmět: Citovat

Ahoj Ivčo, i já tě zdravím, ale já jsem teprve čekatelka na vstupní vyšetření, tak ti můc neporadím, víc poradit bych potřebovala já sama. ALe vítám tě tady mezi náma. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 8:51 am    Předmět: Světlana Citovat

Ahojky, no to se teda máš, to je úplná nádhera. Tiše závidím, ale doufám, že mi zítra dopadne dobře vstupní konzultace a že mě neodmítnou a za nějaký čas také podstoupím operaci a pak ty kila budou jenom padat dolů. Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 11:30 am    Předmět: Citovat

Díky za milé přivítání, teda už mě dlouho takhle nikde nevítali. Přiznám se, že jsem do toho vlítla dost narychlo, moje rozhodnutí padlo až někdy v květnu a vrhla jsem se do toho po hlavě a zrealizovala to rychle. Znám se, jak to neudělám hned, už se k tomu nedekopu. Moje první pocity jsou- strašná radost, že jsem se odhodlala a udělala to, dostala jsem se víc do pohody, protože věřím, že to pomůže - k tomu mi dopomohli i vaše příspěvky, které jsem si hezky anonymně pročítala.
Pro Martinu - velmi mě oslovil tvůj příběh, držím moc palce, abys to úspěšně vyřešila. Ahoj - jsem moc ráda , že jsem mezi vámi!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Světlana Smelíková



Založen: 8.8.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 9:48 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Míšo a ostatní čekatelky..Budu na vás moc myslet a držím vám palečky.Vůbec se nemusíte bát,bolesti po operaci rychle vymizí a radost z každého kilečka je tak veliká,že na nějakou operaci rychle zapomenete.Míšo,ptala jsi se jaké jsou reakce lidí kolem mě.Já jsem se s tím nikdy netajila,že jdu na operaci,protože neumím lhát a navíc si myslím,že se není za co stydět.Samozřejmně jsem slyšela ,že to nemám dělat a že jsem blázen,ale dneska slyším jen jak dobře vypadám,jak mi to sluší a jak moc jsem omládla.Změnila jsem se úplně - z kostýmků jsem vletěla do sportovního oblečení,změnila jsem účes-nosila dlouhé vlasy a teď jsem ostříhaná úplně na krátko.Musím říct,že mně skoro nikdo nepoznává Laughing a já z toho mám ohromnou legraci.Můj 15-ti letý syn chodí jako pyšný páv ,když mu jeho spolužáci říkají,že mamka je teď moc šikovná.Takže co se týče lidí kolem mě,tak jsem se nesetkala z žádnou špatnou reakcí a i kdyby se někdo takový hloupý našel,tak bych si z toho nic nedělala,protože to dělám pro své zdraví a hlavně pro sebe!!!!!!!!Jen hlupáci budou pořád pomlouvat,ať budeš mít 200 kilo nebo 50..Musíš se naučit vážit si sama sebe a mít se ráda,protože i ty jsi na světě důležitý človíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 8:21 am    Předmět: Citovat

Ahoj, o téhle diskuzi a stránkách vím dlouho, dost možná rok i víc. Zatím jsem nesebrala odvahu, i když bych to moc ráda podstoupila. Má to za sebou jeden můj blízký človíček. Šel na to před 10ti lety, ale ještě ho řezali, nebylo to běžné laparoskopicky a dostal tu pevnou bandáž jen pásek. V té době jsem mu sice řekla, že je to jeho tělo a jestli mu to pomůže k zeštíhlení a ke spokojenosti, ať jde. Ale myslela jsem si, že je blázen, zvlášť když jsem ho vidělal potom. Dost dlouho unavený, pomalý, když snědl tři lžičky si stěžoval na bolest v žaludku a šel si lehnout. Bohužel vím až teď z těhto stránek, že ten dortík s krémem a šlehačkou to byly ty nejhorší 3 lžičky co mohl jíst. Jenže kdybych něco řekla, tak by mi akorát udělal přednášku a NIC by nezměnil Sad Do roka shodil poměrně dost to je pravda, jak dlouho hubnul si nepamatuju a i to postupné přibírání zprvu nebylo moc vidět. Vypadal moc dobře, ale ... potom začal opět nabírat a opět držet nesmyslné diety. Je tam kde byl a je to horší, protože se už skoro nehýbe. Můj problém je asi takový, že jsem kdysi vykřikovala doma, že nikdy do takové blázniviny nepůjdu. Což bylo před 25 kily. Takže se stydím před manželem a dospělými dětmi. Kdyby to šlo ambulantně nebo kdybych měla jistotu, že to vyjde do okýnka kdy má muž volno, tak bych jim ani nic neříkala, dokud by to trochu šlo. Na žaludek nebo žlučník se nemůžu vymluvit. Mám jiné problémy, s pohybovým aparátem. Další můj problém je ten, že pochybuju o sobě. Co když budu jako on a po pár letech štíhlosti to zase naberu zpátky? A poslední můj problém, píše se tu, že v Iscaru chtějí, aby klientka přešla od VZP k jiné pojišťovně. No nevím jestli by mě jiná pojišťovna chtěla. Jsem dlouhodobě doma s postiženým dítětem, nemám vlastní příjem vyjma sociálních dávek.
Viděla jsem na netu, že se tato operace dá nechat udělat i jako samoplátce. Ale minimálně 80 tisíc, to je pro mě dost. Stačí, že budu určitě potřebovat úpravu břicha, po 4 dětech a zvlášť po tom posledním, které se mi narodilo ve 40.
Taky obezitologie, byla jsem dvakrát za život. Při +20 mi dr řekla, že to nepotřebuju a není to na mě vidět. Při +50 se mnou byli rychle hotoví a zklamalo mě, že mi dali doporučení co nejíst a byly to ty věci, které už mnoho let vůbec nejím. Mám problém dosáhnout sytosti, tak sice zdravá jídla, ale kvanta. Prášky mi naštěstí necpali, ale návštěva za 3 měsíce. Tak jsem to vzdala. Nebyla jsem schopná dodržet dlouhodobě doporučený kalorický příjem.
Opravdu necítíte hlad? Ani po delší době po operaci? To by byla výhra. Leeeta jsem trpěla hladem při svých různých experimentech, dietách a hladovkách. Hlad vnímám jako psychickou a fyzickou bolest. Diety posledních 10 let neprovozuju, ale hodně jsem nabrala, většinu ze svých nynějších + 50 kil.
Držím všem palce a budu vás sledovat.


Naposledy upravil trixl dne čt únor 25, 2010 2:44 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 8:48 am    Předmět: Citovat

Zdravím trixl, co se týče pojišťovny, tak těm je snad jedno kdo se k nim přihlásí, já osobně jsem u 0ZP a vše proběhlo v naprosté pohodě.Je pravda,že ISCARE je limitovám touto pojišťovnou na 20 zákroků na půl roku a pak zase znovu podepisují asi nějakou dohodu. Dost často jsem slyšela, že ostatním lékaři radili přejít ke zdravotní pojišťovně Ministerstva vnitra. Nevzdávej to, v ISCARE je opravdu trochu jiné. Já byla ochotná nejprve zkusit dietky, ale celkem bez úspěchu. Taky mi stále lékařka opakovala, že musím cvičit, ale vždy jsem jí vysvětlila, že vzhledem k tomu, že jsem astmatik a alergik, tak kolo od jara do července a od konce srpna do poloviny října nepřipadá v úvahu. Tělocvična s více než jedním člověkem také ne, protože pak jsem po jedné hodině cvičení byla měsíc nemocná, chodila na inhalace, zobala antibiotia atd. Paní doktorka mi doporučila rotoped, dodnes ho nemám, protože nevím kam bych ho doma dala, není místo Wink .Celkem to paní doktorka pochopila. Bandáž mi nabízela již před dvěma lety, tedy cca po půl roce co jsem k ní chodila. V té době jsem měla mnoho jiných starostí a tak jsem to striktně odmítla. Až letos v dubnu jsem se rozhodla, věřím, že jsem udělala dobře.Jsem sice teprve pár dní po zákroku, ale jiná cesta pro mě asi nebyla. Opravdu mě už nebaví stále poslouchat, musíte zhubnout, tak velké nemáme atd ....Jde o to se odhodlat, uvědomit si, že je to omezení na celý život, ale obezita člověka omezuje asi podstatně víc nebo teda aspoň mě.Tak zatím Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Můžete mi poradit kolem změny pojišťovny? Kdo to udělal tak co je třeba a kdy, ať něco neprošvihnu. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 11:01 am    Předmět: Citovat

Spojišťovnou už vím. Nahledala jsem si to na netu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR