Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Ahoj

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2006 7:18 am    Předmět: Ahoj Citovat

Ahoj všem od včerejška jsem doma.Trochu to bolí,ale vydržet se to dá.Tak všem co se rozhodujete,radím jděte do toho stojí to za to.Nemám vůlbec hlad a ani na nic chuť.Doufám že mi to vydrží Very Happy Tak se mějte fajn a určitě se ničeho nebojte Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ahojky belo,tak jak se cítíš?Ještě to trochu bolí?Jsem hrozně zvědavá že?Zajímá mě jestli už to jde fungovat po tak krátké době okolo dětí.To víš termín se mi blíží mílovími kroky tak sonduji na co mám sebe i rodinu pomalu připravovat.Doufám že to zvládáš dobře,tak se ozvi určitě nejsem zvědavá sama.Díky MICHAELA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 4:08 pm    Předmět: Ahojky Citovat

Michaelo mám dvě děti 4 a 1 rok.Takže pokud máš malé děti určitě si hlídání zařiď.Já pro děti jela až dnes a je to akorát.Obzvlášť malej chce pořád chovat a ono to ještě moc dobře nejde.Jinak jsem v pohodě zvládala venčit pesana,sice jsme procházky zkrátily,ale šlo to.Nejhorší je vstávání a lehání.Taky kašel je eee.Hlavně si dej pozor na pití,já to v těhlech vedrech dneska přehnala,tak jsem to vyhodila.Na to si dávej pozor.Jinak hlad vůbec nemám.Od operace jsem snědla jeden jogurt a jinak piju jogurtový nápoje-nízkotučný.To mám místo jídla.Dnes jsem i uvařila,ale to horko je děsný.A ani když jsem vařila tak jsem neměla chuť,toho jsem se bála,ale v pohodě.Jinak se klidně ptej.Pa a ať Ti to utíká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 5:18 pm    Předmět: Citovat

belo díky za odpovědˇ,nebudeš mi to věřit,ale fakt jsem na tebe myslela už když jsi šla na tu operaci.Člověk si sice sežene veškerý dostupný informace,ale není nad zkušenost někoho kdo tím právě prochází.Víš jak to myslím,přece jen jsme lidi různí a když máš děti tak ty obavy(jestli dělám dobře a jestli tím lidem co tě potřebují nepřidám jen spoustu starostí)jsou pořád veliké a asi přetrvají až do operace samotný.Ale náramně uklidní když slyšíš že se to všechno opravdu dá zmáknout.Jsem vážně moc ráda že je ti dobře.Já mám holčičku už velikou je jí 9 let,takže nutnosti odpírat prckovi pochování a pomazlení budu ušetřená.Tobě přeju aby jsi si klučinu už brzy bezstarostně pochovala a obou si pořádně užila.Nakonec děláme to sice pro sebe ,ale hlavně pro ty děti.Já tedy jo,už se těším jak s Terkou budu moct dělat všechny ty věci co se někomu zdají obyčejné.(koupání,honění se po zahradě,řádění ve sněhu apod.)Né že by to tetˇnešlo,ale hned jsem zafuněná a v okamžiku kdy jí to začíná bavit,tak já už nemůžu a v plavkách jsem nebyla viděná nejméně 10 let,no mindrák je mindrák a já nemám tu štastnou povahu(kterou opravdu obdivuji)abych dokázala nevnímat úšklebky a zvědavé pohledy.Tak aby ty mizerný kila mizeli a už se nikdy nevrátili tobě,mě a všem který válčí jako mi a jsou ochotný tomu hodně obětovat a ne jen o tom mluvit.Pa pa a ozvi se jak pokračuješ MICHAELA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: so červenec 29, 2006 6:03 am    Předmět: Citovat

Michaelo tak tvoje dcerka Ti určitě se vším pomůže,to už máš pomocnici Very Happy
V nemocnici říkali že každý den to bude o trochu lepší a měli pravdu,každý den se cítím o něco líp.Myslím,že do pondělí,to jdu na vyndání stehů,budu úplně v pořádku.Akorát se s nima musím poradit co s tou žízní-to nějak nemůžu vykoumat.Ale ono je to asi taky tím jaký jsou vedra.
Tak přeji ať Ti to rychle utíká do operace.A po operaci ať jdou ty ošklivý kila rychle dolu. Laughing Tak se měj a piš,já budu též průběžně informovat jak mi to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2006 3:54 pm    Předmět: Citovat

Vítej belo mezi okroužkovanými Twisted Evil
Tak by mě zajímalo zda se splnila tvá očekávání,či to bylo horší než sem Ti popisoval?? Ale hlavní je že to máš za sebou a že už jsi doma.
Držím kolíky do dalšího odbourávání loje Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 6:08 pm    Předmět: Ahojky Citovat

Tak ahoj Smile
Dnes jsem byla na vyndání stehů.Mám dole 5 kg.Operace je v pohodě čekala jsem to horší.Ještě to trochu bolí(port),ale dnes už jsem spala na boku kde je port umístěn.Takže je to v pohodě.Opravdu jsi to popsal tak jak to je Very Happy
Teď už jen aby ta váha šla rychle dolů.Snad jo.Jinak mám trochu problém s pitím,mám pořád žízeň.Ale to je asi těma horkama.Dnes se tu ochladilo tak je to lepší.A VŮBEC NEMÁM HLAD!!!ANI CHUTĚ MĚ NETRÁPÍ-doufám že to vydrží.Manžílek netuší,když vidí co za den sním-nebo spíš nesním. Laughing
Doporučuji každému koho trápí kilečka.Tak se měj Matrixi a napiš jak se cítíš ty a jestli už normálně baštíš atd.Tak pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 8:52 pm    Předmět: Citovat

Čusek belo,
No já jsem zcela happy, nic mi neschází,jen ještě spousty kil přebývá ,ale ty já zmáknu,už to maj spočítaný chuděry lojovatý,a ani jim to snad ještě nedocvaklo Twisted Evil :twisted:jinak strava v pohodě,přijímám vše kromě chleba,bílého pečiva,vepřového a hovězího masa to mi nedělá nějak hezkou líc Razz takže od operace sem to neměl jak se říká v hubě a vůbec mi to neschází,jo a ještě sem zapoměl na uzeniny,ty sem vysadil taky.
Našel sem si jiný hodnotnější potraviny jako bílý jogurty se sníženým obsahem tuku, dávám do nich kukuřičný lupínky nechám trochu nabobtnat a slušně mě to zasytí,z masa jím ryby hlavně mořský,kuřecí maso, krůtu a králičí a je to super vůbec mi po čuňatech není smutno Evil or Very Mad jinak se snažím o co nejpestřejší stravu včetně luštěnin a zeleniny a přidal sem i kefíry a takovýhle různý kysaný fujtajblíky,zpočátku sem se bál že mě to prožene a mé strachy byly liché a prospívá to mikroflóře.
Ještě sem zcela zapudil knedle píchu to české kuchyně,ale ty sem stejně nikdy nijak moc nelůbil Wink
Takže co se sortimentu týká,toho spasu už celkem dost,ale jsou věci kterým se i do budoucna budu vyhýbat,jinak stále platí ,že to jsou somálský porce,ale to mi zcela vyhovuje, jen se snažím hodně pít abych tělo řádně proplachoval.
A co se práce týče tu zvládám bez omezení.
Tak a to je asi v kostce vše,pokud budete míti kdokoliv nějakou otázku ptejte se, jo a ještě jednu věc na kterou určitě asi někteří z Vás možná myslí a to je sexík,mohu s hrdostí říct že po zákroku to vše funguje mnohem líp Twisted Evil Twisted Evil Wink takže jak strácí člověk kila ,tak zároveň získává mnohem větší chuť i na tuto disciplínu až se jeden diví Laughing Laughing Laughing
Ahojda všem
Návrat nahoru
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 9:36 pm    Předmět: Citovat

ahoj všem, hlavně tobě matrixi, tady Martina. Jsem tady nová a tak mám spoustu otázek. Můžu se tě zeptat, jak dlouho seš po operaci? Chci ji tadé podstoupit, ale mám velký strach. Nevím, kde začít atd. Potřebuji radu od někoho, kdo tím již prošel. Zatím ahoj a děkuji všem, kteří mi odpocí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2006 6:35 am    Předmět: Citovat

Matrix tak já se teda zeptám Smile
Za jak dlouho po operaci jsi mohl?(sexík).
Jinak jsem ráda že tu je někdo kdo sem píše své zkušenosti.Ikdyž už jsem taky po operaci tolik zkušenostíještě nemám.Tak pa a dík že sem píšeš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2006 6:43 am    Předmět: Citovat

Matrix a ještě pár otázek Very Happy
Prosím Tě co piješ?Já po všem strašně krkám Confused
A kolik jsi shodil za první týden?
A jde to pořád stejně rychle?
Už jsi začal nějak sportovat?
Jde Ti nahmatat ten port?
Já se bojím aby nebyl vidět
Tak pa a určitě napiš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2006 6:51 am    Předmět: ahoj Martino Citovat

Za prvé se musíš rozhodnout.Pokud se rozhodneš zavolej do ISCARE nebo do Brna.Oni se Tě zeptají kolik vážíš a vše s Tebou proberou.Pak Tě objednají a je to.Už to pojede Very Happy
Před operací projdeš několika vyšetřeními.Je tam gastro,sono,dietní sestra,psycholog,obezitolog.Ten psycholog,aby poznal zda jsi schopná-nebo spíš ochotná dodržovat dietní opatření po bandáži.V Iscare jsou delší objednací lhůty,ale mě to trvalo od rozhodnutí do operace něco málo přes tři měsíce.Pokud jsi mimo Prahu tak vyjdou vstříc,a objednají Tě třeba na dvě vyšetření za den./pokud to půjde/.Tak držím palce a čím dřív se rozhodneš tím dřív půjdou ty ošklivý kila pryč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2006 10:43 am    Předmět: Citovat

ahojky

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 10:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: út srpen 01, 2006 6:25 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky Marti...nebojse snaží se dát vyšetření v jeden den co nejvíce.Také sem mimopražská z Benešova a šlo to všechno dobře.Měla jsem na to asi tak 3dny celkově na všechny odběry a vyšetření která jsou třeba.Musíš si být zcela jistá ,že to chceš a pak se ti to povede všechno dotahnout do konce.Poznáš tam dost príma lidiček.I já je poznala a ted se přátelíme a měníme si názory a postřehy těla ,rady.... :o)) Jak jsem tu už psala jsem po bandáži 4měsíce a mám ted huš 16,5kg dole...U žen to jde pomaleji než u mužu..ti mají jinčí metabolismus a jinčí hormony k tomu ....ženy hubnou pomaleji a déle muži rychleji a kratčí dobu.Klidně se ptej na cokoliv co chceš znát neboj se. pa pa Milča :wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: st srpen 02, 2006 5:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj Milčo Smile
To hubneš teda v průměru kilo za týden?A nemohla by jsi mi napsat kolik jsi shodila za první dva týdny?Jsem zvědavá jestli nehubnu pomalu víš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR