Jdi na stránku Předchozí 1, 2, 3 ... 222, 223, 224
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
Autor |
Zpráva |
bambulka77
Založen: 14.7.2011 Příspěvky: 0 Bydliště: Kamenice, Praha
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 8:54 am Předmět: |
|
|
Dakujem za privitanie, rada by som sla aj na stretnutie,ale neviem sa ''vysomarit'' z toho kedy a kde presne bude a aj to nemozem urcite slubit, ze by som prisla, byvam asi 25 km od Prahy... ale velmi rada by som sa stretla s niekym kto ma za sebou taketo skusenosti ja sa len bojim,ze ma jednoducho odmietnu s tym,ze mi povedia ze mam drzat dietu -poslu ma prec a operacie sa nedockam.... _________________ Adriana 34 rokov,164cm/108kg-prva konzultacia 25/8- dufam v plikaciu zaludka.... [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wLmu5Fn/]
[/url] |
|
Návrat nahoru |
|
|
bambulka77
Založen: 14.7.2011 Příspěvky: 0 Bydliště: Kamenice, Praha
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 8:55 am Předmět: |
|
|
Dakujem za privitanie, rada by som sla aj na stretnutie,ale neviem sa ''vysomarit'' z toho kedy a kde presne bude a aj to nemozem urcite slubit, ze by som prisla, byvam asi 25 km od Prahy... ale velmi rada by som sa stretla s niekym kto ma za sebou taketo skusenosti ja sa len bojim,ze ma jednoducho odmietnu s tym,ze mi povedia ze mam drzat dietu -poslu ma prec a operacie sa nedockam.... _________________ Adriana 34 rokov,164cm/108kg-prva konzultacia 25/8- dufam v plikaciu zaludka.... [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wLmu5Fn/]
[/url] |
|
Návrat nahoru |
|
|
bambulka77
Založen: 14.7.2011 Příspěvky: 0 Bydliště: Kamenice, Praha
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 8:56 am Předmět: |
|
|
Dakujem za privitanie, rada by som sla aj na stretnutie,ale neviem sa ''vysomarit'' z toho kedy a kde presne bude a aj to nemozem urcite slubit, ze by som prisla, byvam asi 25 km od Prahy... ale velmi rada by som sa stretla s niekym kto ma za sebou taketo skusenosti ja sa len bojim,ze ma jednoducho odmietnu s tym,ze mi povedia ze mam drzat dietu -poslu ma prec a operacie sa nedockam.... _________________ Adriana 34 rokov,164cm/108kg-prva konzultacia 25/8- dufam v plikaciu zaludka.... [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wLmu5Fn/]
[/url] |
|
Návrat nahoru |
|
|
Cozumel
Založen: 31.5.2011 Příspěvky: 17 Bydliště: Praha 10 - Strašnice
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 10:30 am Předmět: |
|
|
bambulka - já chodím na OB kliniku a můžu jí jen doporučit. Já chodím k paní dr. Owen. Myslím si, že první konzultace bude spíše taková seznamovací. Neboj se, určitě se své paní doktorky na možnost operace zeptej, jsou tam pro nás. Určitě jí řekni i o svých případných nemocech, to je taky velmi důležité a určitě se ničeho neboj. Je tam velice příjemný a milý personál. Že si píšeš jídelníček, to je moc dobře, to budeš při první konzultaci potřebovat. A nelekni se, že tam třeba dole na recepci uvidíš občas krásné hubené dámy či dívky - ty tam chodí na plastiky Mně bankdingklub doporučila psycholožka při pohovoru k operaci jsem jí za to vděčná. _________________
Eva, 44 let. Plikace 8.6.2011, OB klinika Praha |
|
Návrat nahoru |
|
|
Cozumel
Založen: 31.5.2011 Příspěvky: 17 Bydliště: Praha 10 - Strašnice
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 10:32 am Předmět: |
|
|
bambulko - takže to nefachčí tak, jak by mělo, ale určitě tam moje odpověď někdy časem dorazí. Kdyžtak mi můžeš poslat i soukromou zprávu nebo se zeptej, já Ti ráda poradím.
Je zajímavé, že ráno a dopo se mi ty vzkazy ukážou hned, ale jak se to blíží k obědu, tak nabíhají buď večer nebo až druhý den _________________
Eva, 44 let. Plikace 8.6.2011, OB klinika Praha |
|
Návrat nahoru |
|
|
|
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
|
|