Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Úprava struktury for pro lepší přehlednost

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 1:54 pm    Předmět: Citovat

marti já bych souhlasila, pokud bude i boss souhlasit, dobrá je i verca ale ta asi již to dělat nechce Rolling Eyes
nebo třeba nějakej chlap, ale ti sem moc nechodí Mad
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

koukám, že se tu navrhují kandidáti na moderování.... pokud vyberete nějaké vhodné, přeji jim hoodně pevné nervy, protože tady to není ani trochu jednoduché, jak se na první pohled zdá !!

Každopádně všem budoucím přeji ať zde vše zvládají co nejlépe, dokonce ještě lépe, než nynější moderátorky, včetně mě !!

Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 10:18 pm    Předmět: Citovat

Martino já Ti děkuju za důvěru Evil or Very Mad , ale to jsi přehnala. Jsem sice ochotná to tu v noci trochu pohlídat, ale nemám zdaleka takové znalosti, abych tu platila za profesionála. A ani nevím, co práce takového moderátora obnáší. Je to určitě náročný a pro mou starou palici těžko naučitelný...to je jako s tím starým psem a novými kousky Laughing . Navíc vidím, jak takový moderátor může dopadnout, že za snahu je vyplísněn a tudíž teď na nové budou kladeny požadavky nejvyššího kalibru a to rozhodně splnit nemůžu.

Ráda pečuju o své turnovské dušičky a "na to mám". Každý by měl dělat to, co cítí, že zvládne. Radši dělat jednu věc pořádně, než dvě a se šklobrtáním.

Mono já navrhuji Tebe (vím, jak jsi vytížená časově a v práci)!

Jane-jane Tebe přidávám! A co Annax?

Vždyť Vás tu je, děvenky (i chlapci), jak máku, tak se hlaste! Nebude ostuda, když se o tu funkci budete zajímat sami a nebudete vyčkávat, zda Vás někdo navrhne. Valná hromada pak Vás stejně bude schvalovat. Cool
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 6:31 am    Předmět: Citovat

boss
naprosto s tebou souhlasím a též se připojuji k tvým tipům na moderátorky.
Annax, Jane-Jane, Mona jasná volba Wink
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jane-jane



Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 657
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:04 am    Předmět: Citovat

Děffčata - Bossice, Bobule, děkuji za projev důvěry, nicméně, nechci být impertinetní a psát vám, že jste se uhodily do hlavičky při pádu z jahody na znak Laughing Laughing Laughing
Před několika lety bychom snad o této funkci mohly s jistými rezervami uvažovat. Byla jsem zaměstnaná v kanceláři a celý den "seděla" u PC. Dnes je tomu jinak /obě moc to moc dobře víte/ a někdy mi práce nedovoluje k PC usednout třeba i týden /hlavní zimní sezony!/ To by jistě chodu fora nepřispělo ani za mák. A krom toho vám jistě milé dámy ušlo, že s pičítačem si až tak netiiiikám, takže by toto forum mělo zanedlouho vskutku něpekný vzhled Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Takže Vám děkuji, že mé jméno nebude napříště s tou funkcí vyslovovat Twisted Evil Laughing
_________________

TUBU-Turnov 10/11/2010
44 let*18letá dcera*chápající přítel bez chapadel Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:33 am    Předmět: Citovat

Sem četla, že nechceš být impotentní Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 11:00 am    Předmět: Citovat

boss máš recht Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

All já teda doufám, že všichni souhlasí s tím, aby nám tu jako moderátorka zůstala současná Marina. Poslední náš pilíř! Co Vy na to? Jinou odpověď, znějící "jasně" nečekám. Cool
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Administrator
Site Admin


Založen: 14.7.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 11:32 am    Předmět: Shrnutí Citovat

Přeletěl jsem všechny příspěvky, a základní požadavky bych shrnul takto:
1. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
2. aktualizace na novější verzi phpbb3
3. nic dalšího neměnit.

Pokud mi něco ušlo (díky kvantu osobních popichování jsem to mohl lehce přehlédnout), oprtavte mě.

Dovolím sio formulovat několik pravidel, které v této diskusi vyžaduji:
A.
Osobní (ne)city si řešte někde jinde. Tady bych rád konstruktivní diskusi k tématu. Opravdu mě to popichování a urážky nebaví číst.
B.
Pokud možno omezujte barvy a velikost písma. Taky mám rád červenou, ale blbě se to čte. Vhodným zvýrazněním (ideálně části, ne celého odstavce) je tučné, kurzíva, nebo max 1 barva.



Mattoni napsal:
administrátor by se měl chodu fora věnovat pravidelně a hlavně mít přehled o celém dění na foru a taky pročítat diskuze-pokud je to v jeho silách, aby měl skutečný přehled o věci-tak, jak skutečně jsou, komunikovat s moderátory a uživateli více, než doposud. Hlasování je taky bezva nápad


Bohužel nebude v mých silách chodit sem každých 14 dní a pročíst si vše nové. Dokonce si nemyslím, že je to třeba. Já řeším technické věci, úpravy a rozšíření, a každodenní kulturu diskuse si už musí pohlídat moderátorky/moderátoři.
Jak jsem viděl od některých diskutujících (viz. forum nevhodné), kultura proveju a respekt jednoho diskutujícího k druhému tu není úplně samozřejmá. V horizontu několika měsíců tedy bude třeba určit nové moderátory, ale tuto diskusi prosím zatím nezačínejte, je předčasná. Jako vhodná metoda určení moderátora/ky mi přijde hlasování, takže diskuse jsou stejně k ničemu.
Jen obecně řeknu, že moderátor nemá být dominantní, ten co křičí nejhlasitěji, ale má mít víc rozumu, empatie a taktu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Administrator
Site Admin


Založen: 14.7.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 11:36 am    Předmět: Další postup Citovat

Plán dalšího postupu je následující:

1. Sesbírání konsenzuálních informací o nových úpravách. Pokud máte další připomínky, kromě již zmíněných niže, dejte vědět.
a. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
b. aktualizace na novější verzi phpbb3
c. nic dalšího neměnit.

2. technická úprava fora.

3. přiřazení moderátorských práv těm, kdo se na opravě fora podíleli, a mají k této činnosti předpoklady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR