Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Nepříliš vydařená diskuse o úpravách

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 4:21 pm    Předmět: Citovat

tak jsem chtěla také něco napsat, ale asi bych byla mimo téma, já bych chtěla vyřešit to nefungující forum a vy se tu zase hádáte Evil or Very Mad
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 4:28 pm    Předmět: Citovat

Jeníku no neříkej, že při svém věku a zkušenostech jsi ještě nedošel k poznání, že ženský kolektiv jest babinec se vším všudy a vždy a všude, tedy i zde. A že jsme v tomto ohledu "hrozný báby".

Manža teď poslední dobou pracuje mezi ženskýma a téměř každý den mi líčí, co zas v práci ty babizny řešily...někdy je to úsměvné, někdy kroutím hlavou a jindy valím bulvy, co to ty kozy zase vymyslely. Rolling Eyes A jelikož to tam je "naživo", i občas facák se vyskytne. A to, prosím, jsou úctyhodné státní úřednice Wink .

Jeníku přeskoč to, zachovej se jako chlap a "přejdi to". Možná je už po bouřce a jestli ještě v dálce hřmí, to nás už nerozhodí.
Napsal jsi to výše moc hezky a jsem stejného názoru. Člověk časem dojde do věku, kdy určité světaborné záležitosti jsou pro něj zbytečné prkotiny a je škoda času se s nimi zabývat a řešit je. Cool
Dneska je venku docela hezky, že?

Aleno jé, čauky, vidím, že jsi právě přispěchala...takže i pro Tebe platí to, co pro mě, pro Jeníka...klíííd a nekaz si náladu. Very Happy Holky se vyhádaj a bude zase mír.
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR