Jdi na stránku Předchozí 1, 2, 3 ... 728, 729, 730
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
Autor |
Zpráva |
sylvaina
Založen: 18.6.2011 Příspěvky: 16
|
Zaslal: čt červen 23, 2011 1:28 pm Předmět: |
|
|
Tak to si taky naplánuji ten týden volna. Včera volala sestřička, takže jdu 30, tj. ve čtvrtek. Pracuji doma a taky pouze hlavou, tak snad to půjde. Už abych to měla za sebou. |
|
Návrat nahoru |
|
|
verca
Založen: 1.12.2009 Příspěvky: 2925
|
Zaslal: čt červen 23, 2011 1:54 pm Předmět: |
|
|
sylvi neboj, dočkáš se _________________
30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál |
|
Návrat nahoru |
|
|
Ive
Založen: 30.5.2011 Příspěvky: 13 Bydliště: Jižní morava
|
Zaslal: pá červenec 01, 2011 3:52 pm Předmět: |
|
|
Mona napsal: | Marcelko, na kolikátce jsi?
Marše nebuj holka, bude to raz dva a prášky od bolesti nebudeš ani potřebovat a na nervíky Ti dají sami já po nich byla úplně v rauši, písmenka se na mě smála a mávala mi |
Ahoj holky, můžu se zeptat, jaká je medikace po operaci (tubu)? A jak dlouho jste byly v nemocnici? Děkuji Vám. Zároveň se omlouvám, že jsem nestihla aktualizovat metřík - ale před operací to udělám. Člověk si rád odepíše pár kil Jdu na konci července. _________________ Weight Loss Support Group
|
|
Návrat nahoru |
|
|
bossice
Založen: 16.6.2008 Příspěvky: 721 Bydliště: Turnov
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 2:47 am Předmět: |
|
|
Ive já jako bandážnice do toho nemám co kecat, ale nikdo tu nestráží, tak odpovím, jak to je v naší nemocnici.
Večer před opkou 10 mg diazepam, ráno "náladovka", injekce do břicha na zředění krve...po opce na ARO, kapačka, opiáty, proti bolesti, případně proti zvracení, kyslík s párou před čumáček...pěkně se prý spinká...jen prudí to napojení na monitory. Ráno na rtg, kde se vypije kontrastní látka, zda řez na žaludku neprosakuje a pak směr normální pokoj, kde Ti ještě nechají kapačku, aby jsi byla dobře zavodněná, i když už můžeš po locích pít. Do dalšího dne Ti ještě ponechají kabelku (drén). Ložené jsou injekce na ředění krve, injekce proti bolesti a na spaní. Od druhého pooperačního dne tekutá strava. Domů jak kdo zvládá a cítí se, záleží i na tom, jakým způsobem a jak daleko kdo cestuje. Obyčejně nejdřív 4. pooperační den, kdo cestuje domů autobusem či vlakem a delší úsek, zůstává déle i o 2 až 3 dny. Jasně, pokud vše probíhá standardně a je vše o.k. .
Kdo ví víc, doplní mě! _________________
55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + zatím 88kg a bude hůř |
|
Návrat nahoru |
|
|
Ive
Založen: 30.5.2011 Příspěvky: 13 Bydliště: Jižní morava
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 6:54 am Předmět: |
|
|
Děkuji moc Bossice, jsou to pro mne cenné informace. Na operaci se už těším, ale ještě více se těším, až to budu mít za sebou ))). Každopádně ještě jednou děkuji. I A pěkný víkend přeji - tady to zatím vypadá, že by ani nemuselo pršet... _________________ Weight Loss Support Group
|
|
Návrat nahoru |
|
|
mija
Založen: 13.5.2011 Příspěvky: 33 Bydliště: sezimovo ustí
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 8:58 pm Předmět: |
|
|
Bossice krásně si to popsala aspon vím co mě čeká taky páááááááááá _________________
19.5. 1.konzultace,7.6.a 13.6.kolečko,dr.Melechovský Iscar
operace naplánovaná 15-17.8.tubu |
|
Návrat nahoru |
|
|
mija
Založen: 13.5.2011 Příspěvky: 33 Bydliště: sezimovo ustí
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 8:59 pm Předmět: |
|
|
Bossice krásně si to popsala aspon vím co mě čeká taky páááááááááá _________________
19.5. 1.konzultace,7.6.a 13.6.kolečko,dr.Melechovský Iscar
operace naplánovaná 15-17.8.tubu |
|
Návrat nahoru |
|
|
mija
Založen: 13.5.2011 Příspěvky: 33 Bydliště: sezimovo ustí
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 9:00 pm Předmět: operace |
|
|
Bossice krásně si to popsala aspon vím co mě čeká taky páááááááááá _________________
19.5. 1.konzultace,7.6.a 13.6.kolečko,dr.Melechovský Iscar
operace naplánovaná 15-17.8.tubu |
|
Návrat nahoru |
|
|
mija
Založen: 13.5.2011 Příspěvky: 33 Bydliště: sezimovo ustí
|
Zaslal: so červenec 02, 2011 9:01 pm Předmět: operace |
|
|
nějak mi to blbne takže to tu máte víckrát omlouvám se _________________
19.5. 1.konzultace,7.6.a 13.6.kolečko,dr.Melechovský Iscar
operace naplánovaná 15-17.8.tubu |
|
Návrat nahoru |
|
|
|
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
|
|