Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

doplnění bandáže?

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olča



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 221
Bydliště: U Prahy

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Jakmile se zvrací je to špatně a ihned k lékaři. Já jsem na tom byla podobně. První doplnění jsem měla v roce 2008 2,5 ml před týdnem jsem byla na druhém doplnění protože jsem už nehubla ba i něco nabrala. Zkoušeli jsme s paní doktorkou co se tam vejde vešlo se 6 ml a nechali jsme 5,5 ml druhý den v pohodně ale potom no hrůza. Od čtvrtka jsem zvracela nakonec jsem v pátek večer volala na pohotovostní číslo paní doktorka moc milá že prý mám přijet a ona přijede z domova a já nechtěla obtěžovat a dělala jsem hrdinku že to ještě do soboty rána vydržím tak jsme se dohodli na sobotu v 7,30 hod. ráno. Bože co já si vytrpěla to byli ty šílený horka a já jen zvracela 2,5 dne sice jsem zhubla 3 kg ale za jakou cenu! Pak jsme band vypustili no to ti byla úleva. Dnes jsem byla na doplnění dali jsme tam 4 ml tak uvidím co to se mnou udělá.
_________________
Olča 41 let, Bandáž Iscare 29.5.2007, doplněno 4 ml na OB klinice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 12:58 pm    Předmět: Citovat

teda Olí ,teho se děsně bojím kdyby mně to přefoukli a je mi Tě líto,,tak si nechávám dát vždy jen po trošce.No a to jsi jen zvracela?já vím jen je blbé slovo,jen chci vědět zda u teho máš i křeče?víš třeba jak střevní chřipka?dík za info a pěkný den Razz jo a papala jsi hned něco v ordinaci?já hned papám po dofouknutí ať víme zda to proleze.... Razz
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olča



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 221
Bydliště: U Prahy

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 2:54 pm    Předmět: Citovat

Ne žádné křeče, ale vše co jsem vypila šlo ven a ty vedra k tomu,byla jsem pěkně dehydrovaná. Paní doktorka poradila cucat led, ale ten taky nepomoh. Neboj oni to hlídají a nemůže se stát aby to přeplnili já jsem si to pravděpodobně zavinila kafem, prý mi to oteklo.
_________________
Olča 41 let, Bandáž Iscare 29.5.2007, doplněno 4 ml na OB klinice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anazuz



Založen: 7.3.2010
Příspěvky: 22
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ahojda bojovníci a spolubojovníci!
Prosím o radu. Od 12.8., kdy jsem byla na dolpnění jsem shodila "pouze" 2,3kg. Mám se objednat na doplnění, nebo to tak má zhruba být, pokud mi už do cíle tolik nezbývá? Pocit plnosti rozhodně na 120g není, ale spíše na 150-160g. Dělám chybu, nebo jak dál?
Díky za radu Wink
_________________

Metřík vytvořen v únoru 10*4.6.10 bandáž Turnov*1.11. sklouznutí bandu-reponace a vše nanovo*doplnění 01/11 3,5ml a 03/11 3ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Zuzi asi bych šla na opětovné doplnění Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kacababa



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

Já jsem po doplnění zhubla za 3 měsíce 4kg, a protože už jsem měla v té době do cíle "jen" 10 kg, říkala doktorka,že je to super, a nejméně ještě půl roku pokračovat,než by zase doplňovala...teď už se mi to vleče tak půlkilo měsíčně,ale to je ke konci normální.A když máš za necelé dva měsíce přes dvě kila dole, je to v poho...
_________________
42 let, bandáž 4.7.2008
další operace 13.8.2009-replantace portu
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wR30vfh/weight.png[/img]
[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanda



Založen: 5.1.2010
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

Taky mě doktorka chválila za zhubnutí 2 kg za měsíc, když jsem se tvářila, že to je nic moc. Tak vy ostatní - NEZOUFEJTE - lépe pomalu než nic Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy.
(nemám sice bandáž, ale nejde až tak o druh operace, ale o výsledky a ty má každý, dřív nebo později, ale jsou).
_________________


3. 2. 2010 plikace žaludku na OB klinice v Praze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olga Hrubá



Založen: 18.9.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Olomoucký kraj

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, já byla na prvním doplnění (3ml) 6.4.2011 a od té doby jsem nesundala ani 1kg. Což mě trošku děsí. Co s tím, jít se znovu doplnit?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weRluKo/]

[/url]
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
2x doplněná
36let, dvě děti (11, 2) podporující manžel


Naposledy upravil Olga Hrubá dne ne červenec 03, 2011 8:53 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Terča



Založen: 23.1.2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Severní Čechy, Štětí

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

Olgo, určitě bych se nechala ještě doplnit, už to budou dva měsíce, některé holky tu mají 10 ml Wink .
_________________

band 3/08,-25kg před op,1/3/11 reop pro potíže, tubu Turnov Mudr. Hrubý,102 kg před reop
Davídek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 12:13 am    Předmět: Citovat

Olgo H první doplnění obvykle moc nezabere, dává se málo, aby se vidělo, jak tělo reaguje. Objednej se na další doplnění. Určitě Ti přidají...je to individuální, jak píše Terča, já mám po třetím doplnění už přes rok, celkem tam mám 5,5 ml a je to maximum. Ovšem jsou tu borci s 8 či 10 ml.
Nestresuj se, já jsem po každém doplnění dokonce několik kilo přibrala. Doktor jen povytáhl nevěřícně obočí, ale nejsem sama, komu se tak stává. Až Tě teď doplní, najeď znovu krátce na tekutou a kašovitou a pak teprve na tuhou. Když bys měla doplněno dost, tuhá by Ti ze začátku dělala problémy, mohla bys i zvracet nebo by se Ti jídlo sekalo v jícnu. Jinak ještě - kdybys po doplnění nemohla moc jíst a nemohla vůbec pít, musíš okamžitě na odpuštění. Hrozí dehydratace, teď v těch vedrech je to otázka pár dnů, kdy se z člověka stane sušinka. Nestraším Tě, jen upozorňuju, co se může stát, abys byla v obraze, kdyby se Ti něco nezdálo.
Tak hodně úspěchů!
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romana Kilbergerova



Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2011 4:54 pm    Předmět: Citovat

Olga H jj nestresuj jak píše Bosííí patřím mezi exoty co mají doplněno 9,5 Laughing Laughing celkem 4 doplnění Wink
_________________

Bandáž Iscare 9. říjen 2009 2krát doplnění 2.5 a band podle rtg po roce úplně volný, 39let,
redukce od 17.3.11 doplnění bandu 3,5ml Turnov:))), 5.5.11 doplnění 1ml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olga Hrubá



Založen: 18.9.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Olomoucký kraj

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se již domluvila na dalším doplnění, jedu do Brna 29.6. 2011.
Jsem sama zvědavá kolik mi tam doplní. Jinak pan doktor Jeřábek byl překvapený, že chci přitáhnout. Jím porce o 150g, piji denně 3l, ale bohužel pocit sytosti necítím. Tak uvidíme.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weRluKo/]

[/url]
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
2x doplněná
36let, dvě děti (11, 2) podporující manžel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Olga Hrubá



Založen: 18.9.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Olomoucký kraj

PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Tak a jsem doplněná na 4ml. Musím, ale říct, že asi dost, protože s ním 50g jogurtu a už škytám. Čaje vypiji za den jen 1,5l.

Když mě doplňoval Dr. Jeřábek nyní, tak nejprve mi dal 6ml, to jsem, ale při rtg. vypila kontrastní látku a ta zůstala nad prstýnkem, tak jsem šla na odpuštění a nechal mi tam ty 4ml. V ordinaci jsem vypila hlt vody a prošlo mi to do žaludku. Cítila jsem i úlevu. Tak nevím, jestli bych to neměla ještě nechat odpustit, nebo se to postupně zlepší. Co vy na to?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weRluKo/]

[/url]
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
2x doplněná
36let, dvě děti (11, 2) podporující manžel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 4:10 am    Předmět: Citovat

Olgo asi tak týden i o pár dní déle může přetrvávat zhoršené polykání, po doplnění je nejvhodnější najet na tekutou a za 2 až 3 dny na kašovitou stravu. Teprve po pár dnech zkoušet tuhou stravu. Někdo může po doplnění tuhou hned, někdo, pokud je právě víc doplněn a cítí omezení, musí postupovat opatrně, aby nezvracel. Uvidíš za pár dnů, jestli se to "usadí". Ale pokud budeš i nadále pít tak málo, měla bys o maličkém odpuštění uvažovat. Někdy stačí odpustit 0,5 či 1 ml a je vše o.k., hlavně nezapomeň pít těsně před jídlem, aby se řasinky v jícnu probraly a nabraly správný kurz pohybu směrem dolů Wink . Sama poznáš, jestli je doplnění pro Tebe únosné, či nikoliv. Pokud Ti jídlo bude stále váznout v jícnu a bude problém s jeho sklouznutím přes zúžený dolní jícen do žaludku, zřejmě by jsi stále slinila atd....však víš. O to nikdo nejstojí, to je jasné.

Přeju brzké zotavení a to škytání svědčí taky o tom, že moc rychle jíš! Plníš moc rychle žaludek a zřejmě nečekáš na odříhnutí. Takže to zkoušej pomaleji a s menšími sousty. Zdar! Wink

Ještě poznámka...čaj často vysušuje hltan, zkus pít i něco jiného!
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Olga Hrubá



Založen: 18.9.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Olomoucký kraj

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za rady.

Musím říct, že už je to mnohem lepší a už nezvracím. Myslím, že rychle nejím, poněvadž 120g jím přes 25min., zatím stále mixuji, ale už jen vidličkou. Smile Už i vypiji 2,6l tekutin a většinou čistou vodu. Musím, ale říct, že až po tomto doplnění cítím, že mám nasazený prstýnek.

Na váhu jsem ještě nestoupla, tak ani nevím, jestli šlo něco dolů.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/weRluKo/]

[/url]
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
2x doplněná
36let, dvě děti (11, 2) podporující manžel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR