Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

OPERACE

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 633, 634, 635 ... 728, 729, 730  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mona79



Založen: 21.11.2010
Příspěvky: 81
Bydliště: okr.hodonín

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

Holky já už to řešit nebudu.
Co jsem chtěla říct zaznělo. Tím pro mě tato záležitost končí.
Nebudu si kvůli něčemu- někomu dělat vředy.

Zdarec, palec, finíto Wink
_________________


31let, 2 děti / 6let,1 rok/ manžel, německý ovčák
ZRUŠILA JSEM -plikace Břeclav,Mudr. Čierný 2.3.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petunka



Založen: 3.8.2010
Příspěvky: 67
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 8:19 pm    Předmět: Citovat

zakleta jjjj,


mono se mnou v turnove byla kralinda co nastoupila v utery a streda opka misto nekoho kdo to odrekl na posledni chvili.volala v utery rano pro termin a jeste ten den nastoupila
_________________

v den opky 151 kilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

petunka:Leničku moc pozdravuj že ji blahopřeji že zvládla opku a ted bude jen a jen líp Razz

mona79:Moni musí to být jistě nějaké nedorozumění a je mi jasný že Ti je to moc líto a štve tě to,ale třeba ji to řekli když tam zrovna byla že ji vemou hned a v tom šoku Tě nestihla kontaktovat,,mě kdyby řekli že jdu na opku hned tak zapomenu aji jak se jmenuji,tak se nezlob,budu Ti držet pěsti aby jsi měla opku taky brzoučko za sebou,ale fakt věřim že to mrzí..tak se drž Razz
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RENNY



Založen: 3.8.2010
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

mona79
lenka mi psala z nemocnice.Podle mého názoru nebyl v tom žádný úmysl někoho předbíhat,ale měla tam jiný problémek,ale to si snad vyříkate sami.Nenáleží mě to tady řešit za někoho.Lenka je férová a moc fajn holka.Jdeš za pár dní,budu ti držet paluchy a drž se holka naše Wink
_________________
dva synové 15a17let,skvělý manžel.,bernský salašn.pes.Opka3.9.2010TUBU,věk 35let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Moncasss jak jsem Ti řekla - nic nedělej, hlavně nic nenos, zvláště ne v levé ruce, zbytečně neseď a nemačkej si port. On je právě jen silou narvaný do tuku, takže tam se musí usadit a jak psala Zelenoočko, neposlouchala a portík jí začal cestovat.
Jestli Tě port bolí při spaní na levém boku, tak prostě na něm nebudeš prozatím spát. Každé omačkání a napínání okolí není dobré. No a s tím cvičením...to už jsi tu četla.
Za měsíc už budeš úplně v pohodě! Tak zdar hubnutí! Wink

Petunko se divím, že Tě MUDra Čé nevyšťouchl hned ze dveří, za ta pěkná slova, co jsi mu onehdy řekla Wink Rolling Eyes .
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majdalenka



Založen: 5.10.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Very Happy Mona 79, to, že ti zruší opku je šííílené a vím o čem mluvím, kdysi jsem byla rozhodnuta pro bandáž v Olomouci. Měla jsem vše vyběháno, děti zajištěny na hlídání, v práci zrušený a zajištěný směny...měla jsem mít noční, vyřízenou nemocenskou... Byla jsem již přijata, převlečena v pyžamku, seděla jsem na posteli a čekala až pro mě přijdou...pak přišel Dr. a poslal mě domů, že se jim porouchal laparoskop....jsem myslela, že mě švihne, rychle jsem volala manželovi, ať mě bere domů, rušila jsem telefonicky nemocenskou a večer jsem šla na noční...a tam vysvětlovat, (protože já jim neřekla pravdu), že ten vřed na tom není tak strašně špatně...navíc mě už nikdo z té nemocnice nekontaktoval a já se na to na rok vybodla....pak jsem viděla Janu a domluvila jsem si konzultaci v Ostravě a rovnou tubu a jsem ráda, všechno zlé je pro něco dobré....nevíš, třeba někdo nad tebou držel ochrannou ruku....a i v Ostravě mi volali, že na druhý den nenastoupím, a ani mi nedali nový termín...já brečela jak želva a jeli jsme do nemocnice a já čekala tak dlouho až pan doktor odoperuje a musel mi slíbit termín a pokud by k němu nedošlo, dal mi i soukromé číslo, že mi to zařídí....prostě bych se asi sesypala....takže ti rozumím, ale ona nemusela dostat tvůj termín, jen možná uměla víc prosit, ale ani nemusela vědět, že je to kvůli tobě.... pa Majdalenka Very Happy
_________________

36 let, 2 děti, 2 kocouři, chameleon, 2 anduláci a tata Majďák
19.11.2009 TUBU Ostrava Dr. Foltys,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karpago



Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 68
Bydliště: jizni cechy

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

prosím nevíte na jakých stránkách najdu operaci břicha? chtěla bych se podívat jak to dělají když berou ten převis . díky předem a držím všem co jdou na operaci palečky a nebojte se nic to není a pak vám bude skvěle Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/woQH4vo/]

[/url]

bandáž 27.9.10,před operací dole 9 kilo,doplneni ,13.1.11 =3,5ml.14.3.2011 abdominoplastika s model.pupíka-6kg hmoty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

Mona79 myslím si, že seš naštvaná na nesprávnou osobu. Protože co já vím, tak opravdu Lence volali, že jí operaci odkládaj kvůli angličanům, poradila jsem jí, aby tam ještě jednou zavolala a vysvětlila jim svojí situaci, ona zavolala, poprosila a šlo to. Nikde není jasné, že je tam místo tebe, třeba by ti v to pondělí zavolali, i kdyby Lenka na operaci nešla, protože co si budem povídat, ti co nesou peníze nemocnici na ruce mají přednost. A pokud skutečně šla místo tebe (i když já tomu opravdu nevěřím), tak ona za to ale přece vůbec nemůže, to je přece na lékařích, jak rozhodnou, nemyslíš?

Ale jinak je ti opravdu líto, že tě odstrčili, ale na Lenku za to opravdu naštvaná nebuď Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 3:05 pm    Předmět: Citovat

karpago zkus si pročíst tuto sekci Operace, někdo by tam o tom mělo být psáno, Já jsem ji podstoupila, ale prostě si stejně myslím, že je to u tebe předčasné, když chceš zhubnout ještě skoro jednou tolik co máš dole teď., budeš rozříznutá z boku na druhý a není to nic příjemného, hlavně, když pak v budoucnosti budeš stejně potřebovat kompletní abdominoplastiku.
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moncasss



Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 25
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 7:00 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Děvčata...hlavně zdravím Irissku a Bossici... Tak dnes jsem 4 dny po opce a cítím se celkem dobře...sice ještě cítím port.., ale snažím se jej nepřetěžovat...Pořád píju včetně polívek...už se těším na kašičky...Děvčata pokud máte nějakou dobrou radu pro chutě...tak budu ráda... Wink Myslím, jak je pěkně zahnat... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moncasss



Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 25
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Tak děvčata snad jsem teď udělala metřík dobře...zkusím to Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moncasss



Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 25
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 7:17 pm    Předmět: Citovat

Díky Verčo za odkaz a pomoc s metříkem Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terča



Založen: 23.1.2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Severní Čechy, Štětí

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 7:32 pm    Předmět: Citovat

Moncasss, gratulka k opce a k povedenému metříku Wink !
_________________

band 3/08,-25kg před op,1/3/11 reop pro potíže, tubu Turnov Mudr. Hrubý,102 kg před reop
Davídek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 9:40 pm    Předmět: Citovat

Moncasss:taky zdravím a mooc gratuluji k metříku, je nádhernej,a teď to jen pofičí,jinak polívečky jsou mňamky tak si je pěkně vychutnej mohou být i ponorným mixerem rozšlehané,tedy pěkně do měkučka mrkvičku a rozmixovat ,hned to má jinou chut,,,,a prosít přes jemné sítko,,,prostě aby to bylo stále tekuté,no a nebo taková rajská mnamký,,,drž se ,bude líp to víš že jo,a portik zatim bude tlačit,mě tlačí stále,ale tak normál,jako kámoš Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RENNY



Založen: 3.8.2010
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 2:57 pm    Předmět: Citovat

Terčo
zítra máš nástup,budu na tebe moc myslet....a vkroč správnou nohou at už rychle upisuješ kilečka na metříku.Hurrráááá do nového života.Držím paluchy všecky
_________________
dva synové 15a17let,skvělý manžel.,bernský salašn.pes.Opka3.9.2010TUBU,věk 35let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 633, 634, 635 ... 728, 729, 730  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR