Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

OPERACE

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 624, 625, 626 ... 728, 729, 730  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mona79



Založen: 21.11.2010
Příspěvky: 81
Bydliště: okr.hodonín

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 9:37 pm    Předmět: Citovat

Zakletá
Gastro je teda děs, ale dá se to vydržet. Nech si stříknout ten sprej a spolupracuj- důležité je to dýchání a podle mě i to PRVNÍ POLKNUTÍ- necpou to tam pak nějak "násilně".
Vyšetření je rychlé- podle mě pár minut.

Jo taky by mě zajímalo co Lenule82. Víte někdo něco?
_________________


31let, 2 děti / 6let,1 rok/ manžel, německý ovčák
ZRUŠILA JSEM -plikace Břeclav,Mudr. Čierný 2.3.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

Indiánko a Irenko:moc Vám přeji ať se Vám žaludeček sklidní a nemáte trápení,držte se,psali tu holky že berou nějaké sirupky na zklidnění,nebo co to je,tak snad se někdo ozve...opatrujte se,jo a Irenko,,,asi jsem byla zrovno bez netu když jsi došla na forum,protože teho jména si nejde nevšimnout,tak tě dodatečně vítám,,,a držmim pěsti v odhazování kilíček Razz Razz Razz
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irenka



Založen: 19.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 9:59 pm    Předmět: Citovat

Irisko diky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady



Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 84
Bydliště: Kunín

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 7:06 am    Předmět: Citovat

Suelin ahojky no vidíš a já si toho ani nevšimla! To dneska budu muset oslavit Laughing
_________________

Tubulizace 17.2.09 Valašké Meziříčí
před opkou -3kg
42let Manžel a jorkšírka Lucinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady



Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 84
Bydliště: Kunín

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:32 pm    Předmět: Citovat

Zakleta kupovala jsem si kalhoty po opce,ale momntálně jsem v práci tak kouknu doma a písnu dělají to ve Valašském Meziříčí...ale zabí mě nevzpomenu si na jméno firmy Laughing
_________________

Tubulizace 17.2.09 Valašké Meziříčí
před opkou -3kg
42let Manžel a jorkšírka Lucinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

lady
me jde spis o brisní oblast... po druhem těhu tam máš silenou kapsu... prsa ok, pod prsama zebra, pak prohlubeň a pak ten šílenej pupek... přemýšlela jsem o nečem takovém http://www.pradlo-online.cz/products/pruzny-stahujici-a-zestihlujici-pas-2368---flexees/ ale mám docela problém se s tím ztotožnit když oni všechno nafotí na těhle 50ti kilovejch holkách.. jako nevím zda to opravdu za něco stojí, ono to není zrovna levný za takovej "hadřk".
co myslíš
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady



Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 84
Bydliště: Kunín

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

zakleta oni dělají všechno teť jdu na nohy ale kupovala jsem tam i stahovací pás a kalhotky po abdominu...je to velmi kvalitní prádlo!!!
_________________

Tubulizace 17.2.09 Valašké Meziříčí
před opkou -3kg
42let Manžel a jorkšírka Lucinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moncasss



Založen: 17.1.2011
Příspěvky: 25
Bydliště: KV

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:40 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Irisku a Bossici a další děvčata...tak mě budou v úterý operovat..půjdu ráno hned jako první...Nastupuji v pondělí do Iscare...Už aby to bylo za mnou....chjooo...Dostanu kroužek bandážový, který přežrat nesmííím....hihihihi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady



Založen: 3.2.2009
Příspěvky: 84
Bydliště: Kunín

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

zakleta nejsem zas takový magor vzpoměla jsem si Laughing http://www.lipoelastic.com/index.php?action=bandaze-damske koukni Wink
_________________

Tubulizace 17.2.09 Valašké Meziříčí
před opkou -3kg
42let Manžel a jorkšírka Lucinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelenoočko



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 936

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 2:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děcka..
Vidím, že se tu probíralo GASTRO... tak já se taky vyjádřím..

No, já byla na klas.gastru 2x, podruhé dokonce na svoji vlast.žádost.. Rolling Eyes Wink . Vždycky jsem myslela, že bude po mně, ale přežila jsem a zatím tu stále jsem Laughing . Každop.zážitek na celej život.
Když mi nyní řekli, že musím znova absolvovat gastro, tak jsem byla zděšená, ale řekla jsem si, že když je to třeba, nedá se nic dělat. Toto mi přece v operaci nezabrání. Nabídli mi možnost transnasálního gastra. Já to přijala, zaplatila jsem 300,-Kč, což bylo to v domnění, že si platím za vyšetření, které bude o hodně příjemnější než gastro pusou. Omyl!!! Evil or Very Mad bylo to peklo! Confused

Jak psala Mona, že by příště volila možnost gastra nosem raději, tak já už neee. Nikdy. Raději bych šla znovu na gastro klasický, tedy pusou.
Proč? Protože tohle trvalo asi 3x déle, dr.se nemohl do mě dostat, jedna nosní dírka tak uzounká, že jím ta hadička vůbec neprošla a druhá byla taktak, že když to tam sunul, tak to šíleně dřelo. I přes lokální anestetikum (ve formě gelu, kterej jsem musela do nosu vtáhnout) to bylo nepříjemný, bolelo to. Gastro pusou nebolí, jen je značně nechutný..
Ale tohle bylo děs. Dr.to tam zkoušel asi na 3x, já nevěděla, jak dýchat, tak jsem samozřejmě já pitomá dýchala nosem.... no a jak jsem nasála, tak jsem si způsobila šíííílenou bolest - vtáhla jsem si hadičku do průdušnice!!! Auuuu... Pak teda přes ty různý ohyby se to nakonec podařilo dostat až do žaludku.. ale stejně - jak hadička putuje z nosu kolem té zadní částí pusy, tak je to tááák nepříjemný. Možná jsem cíťa, nevím.. Ale u klas.gastra jsem vždy myslela, že scííípnu, tak jsem chtěla zkusit toto, ale nyní už vím, že toto už nikdy nee!!! Jo a krkala a dávila jsem se u toho úplně stejně jako u klas.gastra, takže žádnej komfort toto pro mě tedy nebyl!
Ale zkusila jsem to a kdybych to nezkusila, tak bych možná litovala a neměla bych možnost to porovnat - nyní vím a jsem si vědoma, že toto jsem si teda fakt mohla odpustit! Rolling Eyes

Tak jsem se vykecala...snad Vám to k nečemu bude..Wink Wink Wink


PS: Ono hrozně moc záleží, jaký má kdo velký průchody v nose - dr.řekl, že je mám strašně uzounký.. proto to asi tak dřelo a šlo to blbě a pomalu.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

ladynko
tak myslíš že ten pás co sem sem dávala já by mohl bejt taky dobrej ?
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jeník



Založen: 31.1.2011
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 8 - Bohnice

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 2:59 pm    Předmět: Gastro Citovat

Já jsem byl v prosinci poprvé na gastroskopii v Iscare. Protože mi tam našli žaludeční vřed, šel jsem na gastro znovu minulý pátek. Mezitím jsem si vřed léčil, bral jsem helicid. Celkem nic to nebylo, klidně bych chodil na gastro každý týden. Jsou na světě mnohem horší věci.

Jeník.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wOhLpql/]
[/url]
Jeník:60 let/165c/129kg (2008)/Bandáž 26.4.2011 při 114kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 3:13 pm    Předmět: Citovat

Moncasss tak Ti přeju zdráný průběh operace i pooperační rekonvalescence. Určitě to dobře zvládneš! Budu na Tebe myslet a pak dej, prosím vědět...SZ píšu.

Zelenokukadlo já jsem gastro absolvovala několikrát, nejhorší to pro mě bylo, když jsem byla poprvé před xx lety, jednak jsem byla nervózní z neznámého a pak si myslím, že se používala ještě silnější hadice...ale maminka na tom byla asi před 35 lety a dělali jí to kovovou trubicí, zároveň i plíce...museli vyvrátit hlavu, aby se cesty přizpůsobily pevné rovné trubici a ne opačně. To byl tedy děs! Dnes je to brnkačka.
Ale jak píšeš svou špatnou zkušenost s nasálním gastrem, tak nejseš první, před časem to tu už 2 holčiny zmínily. Asi taky neměly hroší nozdry!
Navíc tahle nosohltanová cesta je delší a tudíž se musí "odřít" i víc sliznic. No tak sis připlatila (jo a někde se dokonce nasální gastro nepovažuje za nadstandard a nepřiplácí se...zatím) a vyšla z toho hůř, čert aby to sepral!

Zkrátka opět jsme u toho, že u každého to je indivindy.
Jeníku toť! Cool
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Iriska



Založen: 6.5.2010
Příspěvky: 706
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 3:25 pm    Předmět: Citovat

Monacasss:zlatičko, budu na Tebe mooc myslet a neboj pokud jsi rozhodnutá že opravdu chceš tak to pujde to si piš,prostě jen být silná,a odhodlaná,a já Ti moc věřim a hlavně neboj budu na Tebe myslet a všeci,tady budeme čekat na Tvoje hlášení,někomu dej tel.do sz aby mohl informovat jak jsi natom Wink Razz

Zelenoočko:no tak to jsi měla opravdu šílené,já musim zaplťpanbuh poděkovat že jsem na gastru ještě nebyla,jak psali někteří nesnesu ani kartáček hodně vzadu,natož něco jiného chichi,no takže tohle za sebou teda ještě nemám,ale ten pocit úzkosti a bolest ,je mi to líto to muselo být fakt hroznéé,tak ještě že už nemusíš...pěkný den tobě..


Jeníku:no tak každý to má prostě jinak,někdo to zvládá,někdo ne,někdo se dáví a jinej tenhle pocit nezná,ty se opravdu máš ,a myslim že by ti hodně holek tady závidělo,tak buď jen rád ...a kilečka ať se s tebe jen ztrácí...


Bossí:no chudák maminka,ta si musela vytrpět,no ještě že už to krapet pokročilo,no já bych si asi nechala dát palicí po hlavě abych to dala Laughing A ty jsi taky borka že jsi to tolikrát zvládla Razz
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wyO4OdL/]

[/url]
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kacababa



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 3:58 pm    Předmět: Citovat

Tak gastro mi přišlo strašlivě zdémonizované..je to docela legrace,celou dobu jsem se dívala na cestu sondy svým jícnem a žaludkem na barevné obrazovce, koukala,jak mi úštípli vzoreček,nic nebolelo..Tisíckrát na gastro, než jednou k zubaři!!! Razz
_________________
42 let, bandáž 4.7.2008
další operace 13.8.2009-replantace portu
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wR30vfh/weight.png[/img]
[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 624, 625, 626 ... 728, 729, 730  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR