Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

ahoj, vítám tě tady. Je tady hodně lidí, kteří tubulizaci podstoupili, podívej se do tématu Operace, pročti si ho a když budeš mít další otázky tak se ptej. Vždy se najde někdo kdo ti odpoví. Ale nejdřív si pročti co nejvíc, něco najdeš také na hlavní stránce Bandingklubu.
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

monty ahojky vítám Tě mezi náma,jak psala Martina mrkni na témata,po tubu nás je tady hodně,skoro každý týden přibývá někdo po operaci,tak čti a ptej se vždy Ti někdo odpoví Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela 2



Založen: 30.6.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Zlínský kraj

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 9:52 pm    Předmět: Jsem tu nová Citovat

Ahoj holky,

jsem tu nová. Pročítám si diskuze už nějakou dobu a moc se mi to líbí.

Mám termín operace tubulizace žaludku na 27.7.09 a už mám trochu nervy.

Prosim o rady a o povzbuzení, co to už máte za sebou, na co se mám psychicky připravit atd.

Chci se hned zeptat, kde jsou vpichy při laparoskopii ? Neptám se kvůli "kráse", ale protože mám vloni gyn. operaci lap. a jeden vpich byl přes pupek a hojilo se mně to skoro 5 týdnů...

zatím díky.. a gratuluju všem, jak vám to jde krásně a neuvěřitelně dolů !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 6:24 am    Předmět: Citovat

Michaela 2 - vítám tě mezi námi a gratuluji k termínu operace. Strach jsme měli všichni, takže to je normální. Vpichů mám 5, největší nad pupíkem a hojilo se mi to dost dobře, ale to víš, je to individuální. Pojď na pokec do kavárny a ptej se, co bys ráda věděla, Všechny ti rádi odpovíme na tvoje dotazy. Každá z nás jsme na tom byla stejně a chtěla vědět co nejvíc. Ať se ti mezi námi líbí Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irma Hrůzová



Založen: 1.7.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 3:29 pm    Předmět: Představení Citovat

Ahoj. Teprve se jdu představit Mudr Cˇernému. Z váhou válčím od malinka. Byla jsem to krásné zdravé dítě,nic na umření. Babička mě vykrmila a to mi zústalo. Je mi 48. Mám 2 syny a 3 vnoučata. Měřím 178 a vážím135. Tedˇpo měsíci užívání Lindaxi a diety mám 7 kilo dole. Ale tak to mám pořád. Za rok a něco jsem zhubla 35 kilo a za další rok jsem je zase nabrala. Na endokrinologii (mám celou štítnou žlázu pryč) mě bezvadná Mudr Hrbková napsala doporučení k bandáži. Na jednu stranu se moc těším a na druhou mám strach.Hlavně jestli budu moct jíst všechno. Miluju jídlo!!! Hlavně sladký. Tak bych byla ráda kdyby jsta mi napsali jak jste to prožívali Vy. Díky a AHOJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

Irmo vítám tě mezi náma,nejlepší je pro každého nového přečíst co potřebuješ v různých tématech,jinak pojd na pokec a tam se poptáš a každý ti odpoví
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p.sosinka



Založen: 18.7.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Můžete mi prosím prozradit jestli ta Tubulizace se platí nebo to také proplácí pojišťovna jako bandáž??? Jinak po bandáži už jsem,ale mám hlad jako vlk,jako bych jí vůbec neměla! Jak se tu dočítám tak s bandáží žádné velké výsledky nejsou,ale s Tubilizací ano! Děkuji za odpovědi Wink
_________________
p.sosinka [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wuauPjL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

p.sosinka - velice se mýlíš, protože s bandáží tady jsou výsledky vynikající. Pokud si o tom chceš popovídat, tak přijď do jiného tématu - zde to slouží pouze na PŘEDSTAVENÍ
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenule82



Založen: 19.7.2009
Příspěvky: 69
Bydliště: jižní morava Břeclav

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

Ahojky jsem tu nová jmenuji se Lenka je mi 26 let a odmalička jsem holka krev a mléko celý život se s tím snažím něco dělat ale nic nepomáhá. Tak jsem se rozhodla pro bandáž. Byla jsem na prvbím sezení u Dr.Čierného a teď jsme objdnaná na obezitologii tak jsem zvědavá co mi tam řeknou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

p.sosinka a lenule82 ahoj kočky vítám Vás tady,tak chodte na forum čtěte co vás zajímá a ptejte se,p.sosinko tubulizaci taky hradí pojištovna
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zapletalka



Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 8:53 am    Předmět: Představení Citovat

Ahojky, jsem tu nová, jmenuji se Ivona a k vyhledání bližších informací o bandáži žaludku mě nakoplo včerejší účinkování prim. MUDr. Michala Čierneho, CSc, ve Snídani s novou, ale o bandáži jsem uvažovala už před osmi lety. Letos v srpnu mi bude 38 let a s nadváhou a obezitou se víceméně neúspěšně potýkám od dětství. Letos jsem to dotáhla na 171 cm a 146 kg. Hnus. Hned včera jsem volala do Brna a sestřička mi poradila, že dříve, než pojedu k nim, tak bych měla navštívit místního obezitologa, tak jsem se hned na to objednala k MUDr. Brychtovi tady v Olomouci, bohužel až na říjen Sad Když už jsem se rozhodla, že svou váhu hodlám řešit, tak mi to přijde dlouho, ale co, vydržím. Máte někdo s panem doktorem osobní zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě mezi námi Wink Wink je tu spousta holek, které operoval Dr. Čierny, je vynikající odborník a určitě se ti některá ozve. Já jsem také chodila k Dr. Brychtovi, ale léčil mě pouze práškama - Xenykalem, po kterém jsem sice zhubla, ale váha se mi vrátila zpět. Jinou možnost mi nenabízel až sama jsem si našla tyhle stránky a šla napřed na bandáž a potom na tubulizaci, jelikož bandáž mi dělala problémy. Také hodně lidiček jezdí do Turnova k Dr. Hrubému a moc ho chválí a tam nemusíš ani napřed k obezitologovi. Přečti si forum a zkus nakontaktovat někoho a určitě ti poradí Wink Wink
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zapletalka



Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 1:27 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď, já jsem se léčila u obvodního doktora nejdříve Adipexem, předloni Meridií, po všem jsem něco shodila, ale jakmile jsem přestala s medikací, tak šla chuť k jídlu, hlad i kila zase nahoru. Prostě klasický jo-jo efekt. Můj obvodní lékař nechtěl o bandáži nikdy ani slyšet. Nechci nic uspěchat, ale rozhodnutí, že se odhodlám k operačnímu řešení obezity ve mě zraje více, jak 8 let, tak mi připadá zbytečné zkoušet medikamentózní léčbu znovu. Protože výsledek by byl určitě stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Zapletalko ahojky vítám tě tady,tak čti čti a budeš chytřejší.Ptej se na domácím kecání,každý ti rád poradí či odpoví Razz Razz Razz Razz
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 5:25 am    Předmět: Citovat

Zapletalko, vítám tě mezi námi, Taky jsem podstoupila léčení obezity práškama /xenikal, adipex, meridie/, vždy s jo-jo efektem a po nalezení těchto stránek a za podpory výborných lidiček tady, jsem se rozhodla pro řešení obezity chirurgicky. Jsem moc ráda, že jsem operaci podstoupila, nikdy bych sama takhle nezhubla. Jo, a moje obvodní lékařka taky pro tuto variantu nebyla a dnes mě chválí Very Happy . Dokonce už říkala, abych už nehubla, že mi to stačí Very Happy.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR