Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

POKROKY

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 609, 610, 611  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alkac



Založen: 4.8.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Kladensko

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
tak jsem si konečně taky mohla posunout metřík o kousínek dolů. Jde mi to hrozně pomalu, ale stále ještě nezoufám - hlavně že to jde. Všechny zdravím. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wCBNV8W/]

[/url]
Bandáž 29.7.2008, 36 let
1 dcera - 19 let
Iscare
1. doplnění 16.10.08 - 2ml, 2. doplnění 10.12.08 - 1ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabča



Založen: 16.7.2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:12 am    Předmět: Jde to ! Citovat

Alkac napsal:
Ahojky,
tak jsem si konečně taky mohla posunout metřík o kousínek dolů. Jde mi to hrozně pomalu, ale stále ještě nezoufám - hlavně že to jde. Všechny zdravím. Wink


Alkač moc gratuluju, pomalu ale napořád ! Very Happy
Držím palce k dalším odhozeným kilům. Měla bych jít k výkonu 3.11., ale zatím mám pořád nějaké komplikace, ale pořád doufám, že to stihnu.
_________________

Hubnu od 20.6.08 ,tubulizace 3.11.08 Prof.MUDr. Kasalický, před operací zhubnuto 25 kg, 53let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alkac



Založen: 4.8.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Kladensko

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:21 am    Předmět: Re: Jde to ! Citovat

Gabča napsal:
Alkac napsal:
Ahojky,
tak jsem si konečně taky mohla posunout metřík o kousínek dolů. Jde mi to hrozně pomalu, ale stále ještě nezoufám - hlavně že to jde. Všechny zdravím. Wink


Alkač moc gratuluju, pomalu ale napořád ! Very Happy
Držím palce k dalším odhozeným kilům. Měla bych jít k výkonu 3.11., ale zatím mám pořád nějaké komplikace, ale pořád doufám, že to stihnu.


Gabčo díky,
tobě moc přeju aby to všechno dobře dopadlo a ty jsi mohla být klidnější.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wCBNV8W/]

[/url]
Bandáž 29.7.2008, 36 let
1 dcera - 19 let
Iscare
1. doplnění 16.10.08 - 2ml, 2. doplnění 10.12.08 - 1ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 7.10.2007
Příspěvky: 248
Bydliště: Severní Čechy

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

Alkac - gratuluju k dalšímu úspěchu ! Přesně tak,pomalu,ale jistě ! Very Happy

Gabčo - držím palce ! Laughing
_________________
32 let,synek 6 let
bandáž 4.1.2008
před operací -11kg

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majda



Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 187

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 8:53 am    Předmět: Hannach 11 Citovat

ničeho se neboj ,já měla bandáž a dnes mám Tubulizaci .Některé tělo nepřijme bandáž , když porovnám bandáž a Tubulizaci ,tak Tubulizace je super . Smile Ostatní na sz .
_________________
/[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wk4pSE7/]

43let, dvě dcery 24,23,let.
Operace 21.5.2008.Tubulizace v Turnově doporučuji .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabča



Založen: 16.7.2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 2:40 pm    Předmět: Termín se blíží Citovat

Lú napsal:

Gabčo - držím palce ! Laughing


Lú, moc děkuji . Procházela jsem předoperačním kolečkem a kam jsem vlezla, tam mi něco našli. Crying or Very sad Shocked
Už se těším, jak začnu upravovat metřík směrem k cíli (alespoň doufám).

Všem přeji pevnou vůli v boji, do ktrého jsme se dali Exclamation
_________________

Hubnu od 20.6.08 ,tubulizace 3.11.08 Prof.MUDr. Kasalický, před operací zhubnuto 25 kg, 53let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rendy



Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 384
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 2:46 pm    Předmět: Re: Termín se blíží Citovat

Gabča napsal:
Lú napsal:

Gabčo - držím palce ! Laughing


Lú, moc děkuji . Procházela jsem předoperačním kolečkem a kam jsem vlezla, tam mi něco našli. Crying or Very sad Shocked
Už se těším, jak začnu upravovat metřík směrem k cíli (alespoň doufám).

Všem přeji pevnou vůli v boji, do ktrého jsme se dali Exclamation
Gabčo neboj taky ti držím palce aby to dobře dopadlo.
_________________

44 let Op 23/09 2008 FN Hradec Králové Mudr.Hroch 3 kocouří a 1 mimi yokšírek jménem Čiko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petulka1650



Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

.. jiz jsem tady psala, ze mi dr. Cierny nabizel rovnez tubulizaci, pokud nebudu hubnout.. takze bych se toho rovnez nebala. Pokud se tomu tak stane, tak ji take postoupim.. Drzim palecky..
_________________


bandáž žaludku 22.9.2008 BMI Chirurgie, 5x doplneno, celkem 4,5 ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubeshan



Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:07 am    Předmět: Citovat

petulka1650 napsal:
.. jiz jsem tady psala, ze mi dr. Cierny nabizel rovnez tubulizaci, pokud nebudu hubnout.. takze bych se toho rovnez nebala. Pokud se tomu tak stane, tak ji take postoupim.. Drzim palecky..

Jsem taky krátce po bandáži, a mám stejný názor jako ty. Už před operací jsem věděla o tubulizaci, a konzultovala jsem to s lékařem. Je mi jasný, že musím dodržovat určitá pravidla, bez nich prostě hubnutí nepůjde. Beru bandáž jen jako berličku, která mi usnadní moji cestu, a doufám, že pomůže, když nebudu mít dobré dny. Zároveň mám trochu strach, když čtu na fóru o možných komplikacích. Ale jsem ráda, i za to. Právě nejen pozitiva, ale i ty negativa je důležité číst a vědět o nich. Chtěla bych ještě jedno mimčo (zatím se nedaří), paní doktorka mi doporučila bandáž, s tím, že když nebudu hubnout, nebo bude nějaký problém, tak následně podstoupím tubulizaci. Jsem optimista, věřím, že hubnutí půjde, ale říkám si, když ne, mám ještě jinou možnost, prostě nic není ztracené!!! Razz
_________________

[/url]


Bandáž žaludku 7.10.2008. Spadnutí bandáže a následné vyjmutí 17.09.2009, tubulizace Turnov 5.1.2010 při 114,6kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petulka1650



Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Ahojky kubeshan, ja jsem na tom podobne. Sice jeste mimco nemam, ale tak za rok az dva bych chtela. Proto jsme nesla do tubulizace. Co kdyby se to naaaaaaaaahodou povedlo driv... a kdyz se hubnuti darit nebude, budu rada i za to malo, co se mi povede.. pak mimco a pak tubu.. Very Happy .. mam to hezky vymyslene, vid?? .. Cool .. no a jak se ti darilo v nemocnici? .. kolik kg jsi tam nechala? .. a jak se citis ted? ..
_________________


bandáž žaludku 22.9.2008 BMI Chirurgie, 5x doplneno, celkem 4,5 ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dasapo



Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj žabulenky. Tak váha ukazuje po 4 měsících od zákroku -23 kg. Hurááá !!! Razz dala jsem na studentku aktuální foto a musím říct, že když jsem viděla své fotky z jara letošního roku, už se nedivím, že mi lidé říkají, že se ztrácím před očima... V zrcadle mi to tak nepřijde, ale fotky nelžou... Rozhodně bych stejně jako Lú před časem ráda bilancovala. Nebýt operace, byla bych dnes dál ta koule, kterou bolelo celé tělo a která nechtěla nikam chodit. Dnes nosím velikost 42, jsem zdravá a přééévelice spokojená. Takže zpětně jsem šťastná, že jsem narazila na Dr. Hrubého v Turnově, který se mě tak ochotně ujal a změnil mi život a jsem ráda za vás všechny tady, které mi pomáháte stále. Všem dík!!! A krásný den. Dáša Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wvigswH/]

[/url]
Dáša: Špekům zmar, šnekům ZDAR!!! Wink
41 let, 3 děti (22,19 a 8 ) 18.6.08 tubulizace Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rendy



Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 384
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 1:18 pm    Předmět: pokroky Citovat

Daspo tak ti to moc přejí,že jsi štastná a taky budu tu psát své uspěchy zatím budu teprve první mněsíc od operaci sice mám jen bandáž i zato jsem ráda jinak bych to ani nedovedla už bez toho dát kila dolů což jsem už víckrát skoušela ale bez jo-jo efektu a přejí ti to moc ,že jsi štastná kdo by nebyl já bych se taky radovala ale i tak jsem ze sebou spokojená.Rendy
_________________

44 let Op 23/09 2008 FN Hradec Králové Mudr.Hroch 3 kocouří a 1 mimi yokšírek jménem Čiko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojky!!Já jsem po resekci teprve měsíc a opravdu mě potěšilo to,že jsem si na sebe po dlooooouhé době koupila bez větších problémů ryfle u vietnamců..jdou mi dolů hlavně cm,a to mě opravdu moooc těší..všem vám přeju stejnou radost nad ztracenýma cm jako mám já!! Very Happy
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rendy



Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 384
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

bestickova napsal:
Ahojky!!Já jsem po resekci teprve měsíc a opravdu mě potěšilo to,že jsem si na sebe po dlooooouhé době koupila bez větších problémů ryfle u vietnamců..jdou mi dolů hlavně cm,a to mě opravdu moooc těší..všem vám přeju stejnou radost nad ztracenýma cm jako mám já!! Very Happy
Moni to je dobře aspon se cítíš líp já zatím stěma kalhotama ještě počkám tak ještě mněsíc a uvidím a až budu chodit do práce tak to bude znát zatím jsem ještě doma ale pujdu od 1.11.a do tý doby ještě něco dám dolů doufám,že jo. Very Happy Rendy
_________________

44 let Op 23/09 2008 FN Hradec Králové Mudr.Hroch 3 kocouří a 1 mimi yokšírek jménem Čiko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

no já jdu do práce už zítra,docela seš těším,mám tam spousty pohybu,tak si myslím,že to hubnutí po tom měsíci lenošení půjde určitě rychleji..
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 609, 610, 611  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR