Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Abdominoplastika

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 10:33 pm    Předmět: Citovat

No tak to je bezva.....já nezapadám do tabulky. Zápěstí malé, ramena široké......hm... Evil or Very Mad
Trochu ty tabulky rozšiřtě, nebo si budu myslet, že jsem marťan Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 10:56 pm    Předmět: Citovat

------ Shocked marťani Shocked -----
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:01 pm    Předmět: Citovat

Ty taky Betty ? hi hi hi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:03 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem to neměřila, co jste se měřily, tak jsem si byla zaplavat. Cool Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:10 pm    Předmět: Citovat

Mě se to BMI zdá stejně blbé....líp se vyjádřit nedovedu.
Hrozně to paušalizuje. Člověk co aktivně sportuje má zákonitě víc svalové hmoty ( teda pokud to není etiopský nebo keňský dálkový běžec ) a svaly jsou těžší než tuk. Takový atlet co váží 80 kilo na metrosmdesát výšku má stejně BMI jako rozkydnutý člověk co nic nedělá, ale váží a měří stejně.
Fakt záleží na stavbě těla a podílu svaloviny a tuku.
No anejhůř jsou na tom lidi jako já co máme svaly a na tom ještě tuk Laughing Laughing Laughing ...to je pak BMI šťavnaté
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 11:39 pm    Předmět: Citovat

To je přesně ono. Když jsem v 16 letech plakala sportovnímu lékaři, že mi obvoďák řekl že jsem tlustá, (72) tak mi řekl, že je to blbost. Idea Zrovna ve čtvrtek jsem byla na školení, kde byla jedna má kolegině, mladá holka, která má různé aktivity, žádná buchta. A má stejnou velikost jak já, ale o 10 kg méně. Když někde řeknu svou váhu, tak si myslí že kecám. Rolling Eyes Jóó, život není spravedlivý. Tak dobrou noc a ať nás blechy odštípou za noc Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 8:03 am    Předmět: Citovat

Betty tos měla štěstí, mně řekla dorostovka, že si s trenéem myslí (trojfázový trénink, škola a skoro žádný čas na jídlo, BMI 21,45) že jsem tlustá a mám ubrat 5 kilo, že budu podávat lepší výkony (na BMI 19,72). Já jim tu radost bohužel udělala.
A nedávno byla 13tá komnata s jednou naší špičkovou běžkyní, která běhá maratony a dlouhé trati a bojuje s anorexií. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2006 11:54 pm    Předmět: Citovat

No mě tenkrát přpravovali z výběru na plavání dlouhých tratí. Wink Dnes to neexistuje, jedině tak přes kanál. V té době kdy nikoho nikam nepouštěli, tak asi na Volhu. (podkožní tuk nutný) Laughing Evil or Very Mad Evil or Very Mad Laughing Medicinbál se používal jako ostatní používali nafukovací míče, denně 40 kliků a 50 žabáků............ Question Prostě jak nejrychleji odrovnat mladý organismus. Příprava na vrcholový sport je to nejméně zdravé počínání. Rolling Eyes Evil or Very Mad Rolling Eyes Vím že spousta lidí si myslí opak, nikomu to nechci vymlouvat. Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR