Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Abdominoplastika

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 10:09 pm    Předmět: Citovat

To já vím, ale systému tady v tomhle státě nevěřím. A neřekla jsem že vše vycvičím, ale, že se o to pokusím. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 10:55 pm    Předmět: Citovat

Něco určitě jde, ale ..........
Dnes jsem přišla z práce, sundala rolák... Shocked Shocked A mám pocit, že mě bude chtít už jen nějaky Fisch Evil or Very Mad můj krk začíná vypadat jak (nevím přesně) jak Berla Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:03 pm    Předmět: Citovat

Sem nějak nepochopila jak berla? Jak může krk vypadat jak berla Question Embarassed Sad
Já zatím nevím jaké to je, já zatím nejvíc zhubla 17 kg, asi před dvěma lety a to jsem na sobě ještě nepozorovala, že mi něco visí. No taky jsem hodně rychle zas přibrala Embarassed tak jsem si toho asi ani nestačila všimnout Laughing Laughing Laughing no uvidím za nějakých 10 kg jestli taky budu viset nebo to fakt vycvičím Embarassed Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:21 pm    Předmět: Citovat

Myslím seriál Ally Mc Bealová.( Já už jsem po 16kg)
nic moc Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad , ale já jsem šťastná. A po operaci jsem zjistila, že už jsem po ní. Shocked Prostě stav MIMO.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:24 pm    Předmět: Citovat

A jó, tak to už chápu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:28 pm    Předmět: Citovat

Nóóó, a to jsem si ještě na tom krku našla chlup. Laughing Laughing Tak to tedy né Exclamation Twisted Evil Okamžitě škubu.
Laughing Hlavně, že jsme zdravé, a alespoň trochu hravé, žé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 12:00 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing no mě rostou už i vousy na bradě, děsný a vrásky a krk neřeším. Není nic hnusnějšího než vylepšené tělo, když to stejně nejde všechno a ty části co nejdou potom ten věk přímo vyřvávají až to bije do očí. To by už byl člověk né žena, ale zombice. Bleeeeee
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 12:01 pm    Předmět: Citovat

Bože proč podléhat módnímu diktátu jít do rakve pseudomladá? Sebevědomá žena, která na sebe dbá, je krásná v každém věku.
A mimochodem, starých přibývá, takže za chvíli bude normální být starší a mladí se budou snad postaršovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 12:04 pm    Předmět: Citovat

Něco pro nás - mám tu takovou hezkou tabulku. Existuje totiž to o čem řada žen mluví - lehké a těžké kosti. Změřte si zápěstí v nejužším místě těsně pod dlaní, šířku ramen a délku kosti paže od ramene k lokti.
ŽENY
14 cm zápěstí, šířka ramen je menší než délka paže k lokti - drobná tělesná konstrukce - normální váha 65-71 kg
14-16,5 cm zápěstí, šířka ramen je přibližně stejná jako délka paže k lokti - střední tělesná konstrukce - normální váha 71-74 kg
nad 16,5 cm zápěstí, šířka ramen je větší než délka paže k lokti - silná tělesná konstrukce - normální váha 74-83 kg
MUŽI
pod 16,5 cm zápěstí drobná tělesná konstrukce
16,5-18 cm střední tělesná konstrukce
nad 18 cm zápěstí silná konstrukce

No a já se snažila se svou silnou tělesnou konstrukcí mít a udržet váhu o 20 kg nižší. Tak to byl ten můj průšvih a tam to začalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana



Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 7:47 pm    Předmět: Citovat

Hm, dobrá tabulka. Já dělím lidi na křehké, normální a kredenciozní. Do těch bohužel patřím i já. Do jisté míry je to nespravedlivé, protože malí lidé vypadají vždycky o něco lépe i tlustí, přestože mají třeba i vyšší BMI než lidé vysocí - těm už potom tu kredencioznost nikdo neodpáře. Ach jo.
Ale spravedlnost neexistuje, tu si vymysleli do knížek, takže to taky přežiju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 7:54 pm    Předmět: Citovat

trixl já tedy nevím, já při svém několikerém hubnutí a opět přibírání mám vyzkoušeno: zhubnu - zmenší se mi obvod zápěstí a dokonce i šířka ramen. Ale to neznamená, že se mi tím nějak změnila tělesná konstrukce nebo dokonce hmotnost kostí.
Taky si myslím, že skoro všechny co tu jsme, pěkný kuličy, podle týhle tabulky bysme musely mít nejtěžší kosti.
Nebo jsem tu tabulku nepochopila Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 8:16 pm    Předmět: Citovat

Je to jednak přibližná tabulka a jednak osahej si šířku ramen né tuku, najdi si kosti. Zápěstí - já tedy tam co píšu že se měří moc tuku nemám a navrch si ten krejčovský metr pěkně utáhnu. Jde o to, aby se ženské s rozložitou postavou nenutili hubnout do střízlíka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 8:25 pm    Předmět: Citovat

A třeba to trošku pomůže těm co už zhubli víc a mají pocit, že to nedí dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 8:29 pm    Předmět: Citovat

Heehhhhéééééé, prej najdi si kosti, tak možná na kotníku, tuším, že by tam nějaká kost mohla bejt. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ale jó, jako orientační vodítko by se tabulka dala použít Wink Razz Wink Razz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jsovka



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,tak jsem se po přečtení příspěvků hned přeměřila(kosti se mi hledají opravdu těžko) a jsem nespíš také kredenciozní typ. Je to holt smůla. Jinak je ale fajn,že tohle forum existuje,protože si tu vždy zlepším náladu a často se i zasměju. Hubnutí mi zatím jde i když na můj vkus pomalu,ale hlavně aby to alespoň takhle vydrželo. Obdivuji Trixl,že to zmákne i bez bandáže. Já s tím bojovala celý život a ten stálý jojo efekt už jsem nezvládala. Obdobné to bylo u syna.Nadváhu měl snad už od mimina a od dětství byl několikrát v lázních a na věčných dietách a nakonec to skončilo tím,že šel na bandáž se mnou. Zatím je rád,že do toho šel,hubne celkem dobře,ale čas ukáže zda se rozhodl správně. Nejde jen o to dostat kila dolů,ale později si váhu udržet a bandáž nepřežrat. Vzhledem k tomu,že je mu 23 tak je to úkol na celý život. Držím nám všem palce,aby se to podařilo a byli jsme štíhlí alespoň příštích 80let. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR