Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

TAK A MÁM PO PTÁKÁCH aneb těhotenství a bandáž žaludku

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
megy



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Díky jsi hodná.Drž se Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Trixl, my Tobě taky!
To jsem zvědavá, kdo tady bude mít první miminko po bandu... Wink
L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:26 pm    Předmět: megy Citovat

.. Wink ahojenky megy.....jsme na stejné lodi ,jen já huš čekám o něco více na miminko.Už 15let se snažíme a Vše marné,ted co hubnu je možná naděje,že tělíčko se umoudří a snad se zotaví a začne fungovat tak jak má a povede se.Jistě aji námje to souzeno uvidíš a nezoufej...nevím kolik ti je sice let...ale aji já ve 32letech stále doufám.Pa a drž se Milča Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
rendula



Založen: 1.10.2006
Příspěvky: 144
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

No holky my bychom se -nebýt umělého oplodnění -miminka taky asi nedočkali,u manžela je vše ok,tzn.,že chyba je u mě,teoreticky mám vše ok a funkční,ale otěhotnět se neadčilo,lékaři to označili jako idiopatickou neplodnost,tedy-z neznámých důvodů,ale osobně mě dr. řekl,že ta nadváha je velmi pravděpodobná příčina.


No,otěhotněla jsem na 2.pokus se 125kg,rodit jsem šla se 130kg,po porodu jsem měla 120,později shodila na 115 ale už zase mám "svých" 125-127.

Až-tedy pokud zhubnu po bandáži,tak doufám,že třeba otěhotním přirozeně,ale do umělého už nejdeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Jitka I.



Založen: 12.12.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Určitě se vam to povede. Já jsem otěhotněla při 105běžnou cestou,ale stalo se to v okamžiku kdy jsem dala 10kg dolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amalie



Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:31 am    Předmět: Bandáž mít nebudu, ale tu mohu být s vámi Citovat

Ahoj holky, pře asi čtvrt rokem jsem si tu vylila srdíčko, všechno, co mě trápí kolem mé váhy. Našla jsem si na netu hodně info, pak i vás. Pak jsem byla na konzultaci v Iscare (u dr. Fiedlera, neměla jsem z toho moc dobrý pocit), na odběrech. Včera jsem absolvovala kolečko - gastro a sono břicha, výsledek více než uspokojivý, jen játra ztučnělá, není divu při mé váze), pak psycholožku a internistku, dr. Owen. Právě tyhle dvě mi sedly úplně nejvíc, dokázaly mi poradit, bavit se se mnou jako s člověkem a moc mi pomohly. Potvrdily mi to, co jsem si myslela, že nejsem vhodný člověk pro bandáž, naopak bych si s ní mohla ublížit. Nepřecpávám se, výsledky odběrů jsem měla skvělé, nízký cholesterol, nízký cukr, všechno v normě.

Moje diagnóza se jmenuje mentální bulimie - záchvatovité přejídání. Takže prostě půl roku jím v pohodě, cvičím v pohodě. Pak jsem ve velké nepohodě a jídlo mám jako lék - antidepresivum. Takže zůstanu pacientkou dr. Owen, ta mi bude hlídat jídelníček, a ještě se zkusím léčit na psychiatrii.

Každý to holt má jinak a já doufám, že i když nebudu ta obandážovaná, tak sem mezi vás mohu přijít, je mi tu dobře, tohle fórum je prostě útulné.

Díky za to, že tu jste a všem nám přeju kila dolů, zdraví nahoru!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amalie



Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

Z nadpisu téma mi vypadlo slovo SNAD, mělo to znít : Bandáž mít nebudu, ale snad tu mohu být s vámi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

Amálie, bandáž nemám a určitě mít nebudu a jsem tu taky Wink
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Já osobně si myslím, že není důležité, jestli někdo z nás má nebo nemá bandáž, ale důvod pro který se tady scházíme a ten máme všechny společný a tím je obezita a co s ní. Radujeme se z každého úspěchu každého z nás a umíme utěšit, když to nejde tak jak bychom si představovali, a proto Amelie nevěš hlavu a choď mezi nás i nadále. Poděl se s námi se svými úspěchy jak v obezitě, tak i v léčení a uvidíš, že to bude hned o trošku lehčí. Měj se Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megy



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ahojky tak děvčata to Vám závidím já šla ze svých 131 na 120 bez bandáže po bandáži ještě o 10kg dolu a pořád nic.Držím vám palce pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evazahorovska



Založen: 14.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Milá Amelie,věřím,že tě to v prvním momentě sebralo a hodně mrzelo,ale nesmutni,to přece neníkonec světa.Naopak vem si z toho to pozitivní,vždyt ty jsi vlastně úplně v pohodě,ženská,která má pevnou vůli,,skvěle se s ní pokecá a vlastně zhubnout ani nemusí.To,že se přejídáš ve stresu je normální,aspoň si to myslím,já to dělám taky.Věřím,že jsi natolik silná,že to zvládneš a ve finále ti ještě budeme závidět.Těším se na tvoje příspěvky,jak válčíš a moc ti přeji,aby ti to vyšlo.DRŽ SE pa pa Evča Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

L napsal:
Trixl, my Tobě taky!
To jsem zvědavá, kdo tady bude mít první miminko po bandu... Wink
L.


Ahoj holky,přikládám citaci svého příspěvků a podle pana doktora to budu asi já... Very Happy Doufám,že vše bude v pořádku.Jen to hubnutí bude muset počkat. Wink
Dnes jsem byla na ultrazvuku a je tam malý človíček!

Ahoj,L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Wink Strašně moc gratuluji milá L....je to kouzelné ,když tu máme další těhulku .. tak at jste v pořádku a opatrujte se beruško.... Milča Wink P.S. : má schozená kilča také huš nesou plody.....já která 10let nedostávala menzes,jen po lékách či injekcích..jsem to huš podruhé po sobě dostala přirozenou cestou Embarassed .....tak třeba se nám taky mimí povede ,kdo ví,když tělíčko začíná reagovat...kéž by se zdařilo...konečn ěpo 15letech... Wink Embarassed
_________________

3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

Ty brrrrrďo Laughing Skvělé tak mooooc ti držím palečky ať se mimísek drží a je zdravý jak řípa a maminka taky !!! Kdypak to bude?
Koukám taky magických dvacet kilo dole a super bonus Laughing
Jsem fakt ráda, že tu nebudu sama a doufám se nákaza teď trochu rozšíří Laughing
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta


Naposledy upravil trixl dne po únor 12, 2007 5:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

No jo 20kg dole,ale už dva měsíce nic. A mé hubnutí bude pokračovat za rok.
No a prý 10.10.07.Ale nevím nevím,jak jsme to počítala já,tak 26.10.Pan Dr.to počítá podl.posl menstruace a já asi tak tuším kdy došlo k početí...+- .Uvidíme on to ještě upřesní... Wink Nerozumím těm výpočtům... Embarassed

Milco-berco a Trixl-děkuji!!!
L.
_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR