Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

TAK A MÁM PO PTÁKÁCH aneb těhotenství a bandáž žaludku

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 6:31 pm    Předmět: Citovat

Trixl neházej flintu do žita,těhotenství nemusí nutně znamet že přibereš,musíš jen jít sama za sebe a né za dva jak to spousta lidí s oblibou dělá a neboj pokud se vše povede a já pevně věřím že jo,tak s mimčem půjde hubnutí daleko lépe,a počkej až začne běhat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak moc gratuluji a držím palečky ať je vše ok Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romana



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 6:37 pm    Předmět: Citovat

Trixl taktéž se připojuji a blahopřeji ke šťastné události a taky držím palce ať je vše v pořádku Cool a přeji pěkný den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 8:00 pm    Předmět: Citovat

Trixl, gratuluju Smile
a buď v pohodě. Já jsem v těhotenství zhubla 4kila a v porodnici dlších 6, tak jsem se vracela s miminem domů o 10 kilo lehčí , než před těhotenstvím Smile
Ze ačátku js totiž měla nevolnosti, takže mi to slítlo o 6 kilo, pak jsem 2 nabrala a pak mě pobolíval žlučník jak na něj to mimino tlačilo.....takže....mínus 10 kilo. To bylo mé těhotenství. Manžel tehdy říkal, že ještě dvakrát se projedu do porodnice a budu šlang uplně Laughing

no a ted čtu a vidím, že mi nějak divně píše klávesnice a nejde to opravit...kruciš. Vypadám jajko analfabet Sad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:32 am    Předmět: Citovat

Tak copak nepřibrat v těhu to mi jde, ale pak přes kojení jsem to vždycky nabrala Smile Ovšem teď jsem vyfutrovaná znalostmi a už mám ozkoušeno že to jde, tak si věřím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeminiM



Založen: 4.10.2006
Příspěvky: 82
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út prosinec 05, 2006 6:47 pm    Předmět: Citovat

Týýý jo, chvíli se člověk neukáže a tady se dějí věci. Trixl moc moc moc gratulujůůůůůůů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 2:51 pm    Předmět: Citovat

Za týden jdu na gyndu, dr mi bude dělat utz tak myslete na mě, aby bylo vše o.k. Snad už budu moct dávat pod své příspěvky tenhle pěkný obrázek Smile
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jo, je tam pěkný mimísek, něco málo jsem z něj poznala - očička, nosík, ručičky.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rendula



Založen: 1.10.2006
Příspěvky: 144
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Trixl-moc a moc gratuluju!!!!!!!! našemu zlatíčku bylo před týdnem 6 měsíců a už bych do toho klíďo šla znova.

Ale nejdřív bandáž,zhubnout a pak MOŽNÁ by mohlo být druhé bejbynko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Jitka I.



Založen: 12.12.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Trixl přidávám se k ostatním a moc moc gratuluju. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa



Založen: 12.12.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostravský kraj

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 12:33 am    Předmět: Citovat

trixl napsal:
Taky "Mám po ptákách" s hubnutím a přikládám omluvenku. Ale to dvakrát před tím nedopadlo dobře, takže tenhle hezký obrázek ještě nemusí nic znamenat. Další budu vědět koncem tohoto nebo začátkem příštího roku. Pak se buď vrhnu do hubnutí nebo s tím budu muset pěkně dlouho počkat.


gratulejšn, to je přeci taky nádhera Smile Já bych to brala znova,ale jen by můj gynekolog a porodník dostali infarkt , když viděli mou váhu.

(Mj. v porodce jsem jim ty nadbytečná těhu kila nechala ) Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuza.kl



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Ahojky, mám jednu otázečku. Co myslíte, za jak dlouho po bandáži je možné otěhotnět ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Tak myslím že jen co si zvykneš na režim a sundáš určitá kilíčka, to by bylo potřeba probrat s ošetřujícím dr. Potom ti uvolní bandáž a po kojení zase přitáhnou. Před asi dvěma lety jsem se na to pana dr. tady na foru ptala. Myslela jsem si, že s bandem se už nesmí otěhotnět. Což naštěstí není pravda.
Já mám těhu asi jako bonus za sundaných 20 kil Smile)) A s holčičkou jsem šla do porodnice, měla jsem 125 kilo na výšku 170 cm. Přibrala jsem za těhu jen 7 kilo a dolů šlo jen 6 kilo. Potom už se mi to nepodařilo jít dolů, šla jsem pomaličku pořád nahoru. Za tři roky jsem nabrala 12 kilo což asi nebylo moc na první pohled, ae už jsem s tím začala mít problémy.
Mimísek má 36,6 mm, zatím první utz hlásil 10+6, ale 22.1. jdu na upřesňující a tak stanoví i předpokládané datum porodu. Nechci si nic namlouvat, ale mám už tak tři dny pocit, že ho cítím jak se mrská.
Doma ovšem tato zpráva nebyla přijata kladně, momentálně se muž tváří, jako bych byla vzduch. Jsem trochu s nervama pryč.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuza.kl



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 1:00 pm    Předmět: Citovat

Trixl díky za odpověď. Moc ti to přeju a neboj mužský jsou někdy protivný a toho tvýho to určitě brzy přejde a bude se těšit s tebou. Mě je 27 a na bandáž se chystám, doufám že vše dobře dopadne a bude to už v únoru. No a pak až konečně něco shodím tak bych chtěla taky takovou odměnu jako ty Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 3:45 pm    Předmět: trixl Citovat

Laughing Laughing tak opravdu moc a moc gratuluji. Teď musíš být především v klidu a pohodě, žádný starosti a hlavně stres, to miminkům moc neprospívá a nastávajícím maminkám taky ne. Takže se drž a opatruj - jen to mrskání asi nebude mimiho, ale zřejmě se ti budou hejbat střeva, protože na prcka to je příliš brzo. Pohyby začínaj tak mezi 18 - 20 týdnem a do toho, podle tvého obrázku máš ještě hodně, hodně daleko. Ale ten pocit moc dobe znám - přece jen 4 děti dají dost zkušeností. Laughing Laughing Laughing Takže ještě jednou hlavně klid a pohodu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Tak uf uf uf, zdá se, že se mu to rozleželo v hlavě. Už je všechno jako dřív, jen o mimískovi zatím nemluvíme. Ale to mi nevadí, když je na mě milý a hodný jako dřív. Stejně si o tom povídám s kamarádkami, zrovna z naší partičky pěti jsme čtyři těhotné a když všechno dobře dopadne, budeme mít miminka během léta Smile
Ty první dny byly k nepřečkání.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR