Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Nepříliš vydařená diskuse o úpravách

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 1:17 pm    Předmět: Citovat

zakletá
řeší to zde jen a pouze jedna osoba a tou je sibyla
Dej si pozor aby ses neocitla v organizovaný skupině jako v tý pohádce o krysaři Laughing
Možná už tam si, ale já nejsem tady od toho abych to někomu cpala do huby Wink Arrow
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov


Naposledy upravil bobule dne ne červenec 10, 2011 1:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 8:15 am    Předmět: Citovat

Sibyla hmm ty nemáš ráda křiváky? Tak proč sama se tu pouštíš do lidí co jim pak lezeš do zadku? Možná by sis neměla pléct pojmy s dojmy. Třeba já o žádnym mailu nic nevim, ale ty nesleduješ co se tu děje a dělo. O návrhu fora bylo psáno už před půl rokem ne-li dřív, verca návrh udělala a na základě lidí jako ty ho nechá funkční a já sem za to mooc ráda. Jenže to všechno se tu probíralo a někdo má zdřejmě krátkou paměť. Mluvilo se tu tenkrát i o formě chatu, že by někomu z nás vyhovovala víc. Chce to jenom sledovat dění okolo sebe
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 8:35 am    Předmět: Citovat

Sibyla napsal:
No hurá, tak už je to tady. My jsme to totiž Věrko ani nečekali, že by se vypínalo, to by sis s ním nedávala tolik práce Wink
Co se týká toho údajného mailu, který jsem prý měla poslat Dr. Čiernému, tak pokud nějaký mail vůbec existuje, o čemž osobně pochybuji, měly byste mít jistotu, než někoho obviníte. Naštěstí mi nezáleží na názorech lidí, kteří lžou, trpí paranoiou a obviňují někoho bez jakéhokoliv důkazu. O tom, že si mě třeba někteří na základě smšleného obvinění vymazali z ICQ, o tom radši nemluvit, to už je totální nářez.
Z toho, kdo se nebojí napsat pravdu děláte zločince a abyste si to dostatečně přibarvily, vymyslíte si cokoliv. Tak si to užijte, já jsem Dr Čiernému nepsala, ale vyvracet vám tu hovadinu nebudu. Seru totiž na vás. Mám ráda lidi rovné a ne křiváky.


Sibylo nemáš pocit, že vulgární příspěvky sem opravdu nepatří??? Žádám tě pro příště, aby ses jich vyvarovala, psát vulgárně si můžeš na drobcích, pokud ti to tam dovolí a myslím, že je zbytečné, když sem chodit nechceš, aby ses tady tímto způsobem rozloučila, nemyslíš???????? Rolling Eyes Embarassed
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

sibyla

za 1. tak trošku tě vyvedu z omylu - forum mi žádnou práci nedalo, protože když v tom děláš roky, tak víš co a jak - takže mě celé forum, včetně registrace trvalo celých 16-17 minut a to si myslím není žádný extra dlouhý čas Wink

za 2. "miluji" lidi, kteří odpovídají za někoho jiného tak, jako by byli přesvědčeni, že mají pravdu - což ty opravdu JSI - bohužel....

za 3. píše tady někdo něco o tvém meilu?? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

za 4. opětně jsi se vybarvila v pravém světle - vulgárnost ti rozhodně cizí není, jak je vidět....

za 5. když na nás s***š, tak sem nelez, bud si tam, kde je ti dobře a s těmi, se kterými si rozumíš, není nic jednoduššího Wink

the end..... Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 11:55 am    Předmět: Citovat

Ach jo! Sad
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Martino, nebuď trapná, moje dle tebe vulgární vyjadřování zde není zase tak neobvyklé a nevšimla jsem si, že bys umravňovala někoho jiného.
http://forum.bandingklub.cz/search.php?mode=results
http://forum.bandingklub.cz/search.php?mode=results
mám pokračovat?
verca napsal:
sibyla

za 1. tak trošku tě vyvedu z omylu - forum mi žádnou práci nedalo, protože když v tom děláš roky, tak víš co a jak - takže mě celé forum, včetně registrace trvalo celých 16-17 minut a to si myslím není žádný extra dlouhý čas Wink

za 2. "miluji" lidi, kteří odpovídají za někoho jiného tak, jako by byli přesvědčeni, že mají pravdu - což ty opravdu JSI - bohužel....

za 3. píše tady někdo něco o tvém meilu?? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

za 4. opětně jsi se vybarvila v pravém světle - vulgárnost ti rozhodně cizí není, jak je vidět....

za 5. když na nás s***š, tak sem nelez, bud si tam, kde je ti dobře a s těmi, se kterými si rozumíš, není nic jednoduššího Wink

the end..... Wink
Laughing

1. nedělám v tom roky, ale pár IT znám, a trvalo jim to tedy o něco déle. Ale ty jsi blesk, tak třeba jsi lepší než všichni IT

2. nevím co tím myslíš, nejsem si vědoma, že bych odpovídala za druhé

3. tady o mém mailu nikdo nepíše, jinde však ano. Na 100% prý víte, že jsem to byla já nebo někdo z Drobků

4. viz odpověď martině. Mně celkem běžně používané slovo až tak vulgární nepřijde. Mnohem vulgárnější mi přijdou neustálé vtípky a narážky, co tu probíhají, další věci zde veřejně psát nebudu, protože jsem je viděla na zaheslované galerii.

5. ale já jsem nenapsala, že s**u na toto fórum, ale na některé lidi
Laughing Mně bylo dobře tady i těm ostatním, kteří byli bohužel vyštváni tím, co se tu už nějakou dobu děje Wink
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 1:33 pm    Předmět: Citovat

Zakletko, já se nerozčiluju, za to mi to nestojí Wink
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 1:52 pm    Předmět: Citovat

zakletá
no mě to třeba přes aktualizace nejde ... a příspěvky ze včera tu mám až dneska ... je to asi hodně domrvený Confused
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 4:50 am    Předmět: Citovat

hmm.. načítá se forum HNED a odeslala příspěvek 2x ...... Laughing Laughing Laughing
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 6:50 am    Předmět: Citovat

verca přesně sem to chtěla napsat Laughing
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:03 am    Předmět: Citovat

Vero
ano odeslal se dvakrát, protože jsem 2x klikla myšíí, to je neuvěřitelnééé co ? Laughing Laughing Laughing
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:04 am    Předmět: Citovat

Bobul
Já napišu, odešlu, bílá stránka, pak dám F5 nebo znovu otevřu topic a je tam.
Tak nevim jestli to má každej jinak... domrvený to je, to máš teda recht. Laughing
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:13 am    Předmět: Citovat

zakletá já jenom pořád nechápu co tu děláš? Si řikala, že už tady s tim nemáš nic společnýho, ale vlny sem lezeš dělat pořád. Už jednou sem ti napsala, že "miluju" lidi co uměj dodržet vlastní slovo. A buď ráda, že sem mlčela až do teď. Páč napsat ti hned jak sem chtěla tak to bylo mnohem peprnější
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:52 am    Předmět: Citovat

Katko
prosimtě přestaň dělat chytrou...když ti tady vadim tak me necti, to za prve, a za druhe muj prispevek, zadny co zde je, nebyl urceny tobe, tak vubec nechapu proc na nej reagujes. Toto je VEŘEJNÉ forum, nikoliv tvoje, ani nikoho jiného z uživatelů, tak se podle toho laskavě začni chovat... já s tebou nemám o čem mluvit, tak si mě laskavě také nevšímej.
žádné vlny tady nedělám... nechápu co řešíš.. jen diskutuju... to je všechno.
Sem myslela že od toho diskuze jsou Laughing Laughing Mno.. asi to budu muset přehodnotit tedy. Laughing Laughing Laughing
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 8:58 am    Předmět: Citovat

zakletá no jooo ale to mi stále neodpovídáš na otázku:" Co tuděláš?" Ty si sama napsala, že sem už nevkročíš, nic nenapíšeš a motáš se tu pořád Laughing Laughing Jak si mám někoho vážit, když ten dotyčný si sebe neváží a ani neumí dodržet slovo Shocked Ale jestli chceš být pro okolí jen hadr na utření nohou tak pak je tvoje odporující si chování absolutně v pořádku. A to to pořád píšu mírnějš než jak bych ti to řekla z oka do oka
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR