Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Nepříliš vydařená diskuse o úpravách

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

katko
ale já nepotřebuju aby sis mě zrovna Ty vážila, kde ty na to chodíš proboha Laughing Laughing Laughing Laughing a je mi naprosto jedno co si myslíš Smile
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:05 am    Předmět: Citovat

zakletá no jenže ty svým chováním dokazuješ, že si sama sebe nevážíš. A to je problém. Samozdřejmě tvůj a tobě bude komplikovat život. Mě je to jedno. Jenom je mi tě líto. Nebudeš to mít nikdy lehký
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:06 am    Předmět: Citovat

katka04 napsal:
zakletá no jooo ale to mi stále neodpovídáš na otázku:" Co tuděláš?"

jaktože ne ?? chceš to cizojazyčně? já odpověď vidím jasně a zřetelně, tak ještě jednou pro Tebe odpověď zní: diskutuju. Wink
Ale s Tebou už tedy určitě ne.Já myslela že jsi to pochopila už dávno...

No halt chápat věci, se dá indivindi, to je jasný Smile

Hezký den všem
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:08 am    Předmět: Citovat

katko
Ani nevíš jak MOC si sama sebe vážím Surprised)) nedělej tady ze sebe psychoanalytičku na dálku, nesuď někoho koho neznáš, laskavě...

Vyjadřován má každý svoje... tak to prostě respektuj. A když nechceš, nechtěj, v tom případě, nechci respektovat ani já Tebe.
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:11 am    Předmět: Citovat

Laughing stokrát nic umořilo vola Laughing

zakletá žádná odpověď tak tedy jasněji - proč diskutuješ někde kde si se sama diskuze zřekla? Dobrovolně si odešla, byl tu klid a co si se vrátila je tu zase akorát kravál pro nic
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

omg Shocked Shocked Shocked

holky kliidddd ..... Rolling Eyes Twisted Evil Rolling Eyes
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Teď teda poskytnu nevyžádanou odpověď, ale na to samé bych se mohla zeptat. Katko, já tebe a ostatních. Zakletá, já a desítky dalších lidí odešli odtud kvůli některým lidem, kteří jim pobyt tady znepříjemnovali. Vypadá to, že se blýská na časy a ti lidé se přerunuli jinam, tak proč bychom sem nechodili. Ale tobě a dalším toto fórum vadí natolik, že jste se přesunuli jinam, je zastaralé, nemoderní,... tak si kladu otázku, co vy tady stále hledáte? Leda byste sem chodili prudit, pak by se vaš přítomnost dala pochopit Wink

Fóm opravdu nejede tak jak by mělo, příspěvky psané včera dopoledne jsou tu až dnes.
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Sibyl
reaguji na tvůj předešlý příspěvek a částečně i na tenhle...važ slova, který používáš! nikdo nikoho z BF nevyštval!
to že zde holky z OB byly a neustále omýlaly velikost svých porcí, které byly mnohem větší než tady mají všichni ostatní a to i holky plikačky z Břeclavi a že se jim to říkalo, že jedí moc a ony to nechtěly přijmout, číst, slyšet a ani diskutovat o tom, kde by mohl být zakopaný pes a tvrdě si prosazovaly svoje ... tomu říkáš vyštvání?

sama dobře víš, že v tom pak už byl zmatek a holky co měly před operacemi byly zmatený a nevěděly jak tedy jíst když jedna skupina tvrdila to a druhá ono!

a ty co měli z kliniky napsaný větší množství potravy se prostě toho svýho nechtěly vzdát protože hladověly! a byl z toho tady totální zmatek! takže se milé dámy uráčily založit své OB forum je jim tam dobře i se svojí velikostí porcí.

a nakonec ty sama si mi psala, že plikačky z OB mají žaludek zarolovanej mnohem míň než ostatní a mnohem víc toho sní!!! a dokonce si i ty sama na to na pár dní zpět drobkách poukázala a co se stalo? opět vlna nevole a dohadů i u vás!!! a opět šlo o ten stejnej problém jako kdysi tady!!!

TAKŽE BYCH TO VIDĚLA TAK, ŽE KDYŽ SE KDYKOLIV A KDEKOLIV HRÁBNE PSOVI DO MISKY SE ŽRÁDLEM, TAK VRČÍ A KOUŠE A DOKONCE SI TEN KUS ŽVANCE ODTÁHNE JINAM ABY HO MOHL V KLIDU SNÍST !!!

a tohle nepopřeš a budu doufat, že se mnou budeš i souhlasit, protože to není zas tak dávno co jsme si o tomhle problému spolu psaly.
čas sám ukázal, že pravda nebyla ani na jedné straně ... a že problém je v provedení operace-zarolování .....

z toho co jsi ty i já a ještě několik ostatních holek vypozorovaly je evidentní, že OB roluje jinak než třeba pan doktor Čierny, že holky operovaný v Břeclavi jsou schopný dodržovat klasický režim a porce jako po tubu a krásně hubnou a HALNĚ NEHLADOVÍ!!!.... a v tom byl zakopanej pes !!!

navíc holky co jsou na drobkách chodí i sem a problém nemají s nikým .... jedná se jen o určitou skupinku a šablonu kterou jste se rozhodly používat za všech okolností-viz. vyštvání z fora atd..... jak malicherné ....



A teď ke Katce, zakleté a spol ....
Přestaňte se vyhánět z fora ... jste normální?

Zakletá .... nenech se vyštvat ... řeči se melou a voda teče stále .... Wink Arrow
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov


Naposledy upravil bobule dne út červenec 12, 2011 11:56 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 11:35 am    Předmět: Citovat

bobul hezky a pravdivě jsi to napsala !! Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jane-jane



Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 657
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 11:39 am    Předmět: Citovat

ALL... holky, pome zakopat cecky válečné sekyry a chovat se JAKO LIDI, které spojuje jediný cíl.... MOC SE ZA TO PŘIMLOUVÁM Exclamation Exclamation Exclamation

A nabízím ruku ke smíru. Kdybychom seděly u jednoho stolu, objednala bych panáka a věřím, že bychom aj dýmku míru vykouřily Laughing Laughing Laughing

_________________

TUBU-Turnov 10/11/2010
44 let*18letá dcera*chápající přítel bez chapadel Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

Holky asi bych to měla vysvětlit. Já nehodlám vyhazovat nikoho. Navíc na to nemám ani právo. Zakletá sama prohlásila, že tady končí. Tenkrát okolo toho srazu. Chvíli nechodila (nebo ne veřejně), pak začala psát, nikdo to neřešil a teď bude z určitých lidí dělat hlubce a ze sebe dokonalou? Mě vadilo to jak začala psát jak ona má všechno v pořádku a nám ostatním to vlastně blbne naší nešikovností. Je tu hodně lidí co si zjistilo jak s tím zacházet, ale sou tu i tací co jim prostě technika nic moc neříká a nevědí si s tím rady. Kdyby se do těhle lidí nezačala zakletá trefovat z vysoka bych se na ní víte co Laughing
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

Napsala jsem dlouhý příspěvak a pak ho smazala, protože TOMÁŠMARNÝ.
A to jsem ještě nečetla Jeníka.
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii


Naposledy upravil Sibyla dne út červenec 12, 2011 2:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jane-jane



Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 657
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

já v mládí chodila s Tomášem Rozkošným Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

TUBU-Turnov 10/11/2010
44 let*18letá dcera*chápající přítel bez chapadel Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 2:42 pm    Předmět: Citovat

Já znám jednoho, co se jmenuje Tomáš Fuk Laughing
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

katka04 napsal:
Laughing stokrát nic umořilo vola Laughing

zakletá žádná odpověď tak tedy jasněji - proč diskutuješ někde kde si se sama diskuze zřekla? Dobrovolně si odešla, byl tu klid a co si se vrátila je tu zase akorát kravál pro nic

řikáš ty .
JÁ MŮŽU CHODIT DISKUZOVAT KAM CHCI, A KDY CHCI !!! A I KDYBYCH STOKRÁT ŘEKLA ŽE UZ SE NEVRÁTÍM, PROTOŽE MĚ TO TADY OBČAS DOSLOVA VYTÁČÍ, TAK SE VRÁTÍM KLIDNĚ STOJEDNAKRÁT.JE TO MOJE VĚC, MŮJ NÁZOR, MOJE ROZHODNUTÍ A NA TOM TY, ANI NIKDO JINÝ NIC NEZMĚNÍ... NIKDY...
možná jsi byla zvyklá, z dob dřívějšich, kdyz se zde objevil nekdo kdo ti nevonel, ze jsi na nej udelala bububu, a on se vyparil a uz neukazal, jo , vim, par takovych bylo... ale teda ja mezi ne nepatrim, rozhodne se nepodělám z toho ze tady nekomu vadim.. me tady taky pár lidí vadi, ale neposilam je pryc, at si pisou co hteji, kde chteji a kdy chteji...
JÁ MÁM POŘÁD TU MOŽNOST JE IGNOROVAT A NEČÍST!!!! zkus to taky...
budeme spokojené obě dvě.
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR