Jdi na stránku Předchozí 1, 2, 3, 4
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
Autor |
Zpráva |
ALENA
Založen: 10.12.2006 Příspěvky: 1585 Bydliště: Olomouc
|
Zaslal: st červenec 13, 2011 1:54 pm Předmět: |
|
|
marti já bych souhlasila, pokud bude i boss souhlasit, dobrá je i verca ale ta asi již to dělat nechce
nebo třeba nějakej chlap, ale ti sem moc nechodí _________________
57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace |
|
Návrat nahoru |
|
|
verca
Založen: 1.12.2009 Příspěvky: 2925
|
Zaslal: st červenec 13, 2011 1:55 pm Předmět: |
|
|
koukám, že se tu navrhují kandidáti na moderování.... pokud vyberete nějaké vhodné, přeji jim hoodně pevné nervy, protože tady to není ani trochu jednoduché, jak se na první pohled zdá !!
Každopádně všem budoucím přeji ať zde vše zvládají co nejlépe, dokonce ještě lépe, než nynější moderátorky, včetně mě !!
_________________
30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál |
|
Návrat nahoru |
|
|
bossice
Založen: 16.6.2008 Příspěvky: 721 Bydliště: Turnov
|
Zaslal: st červenec 13, 2011 10:18 pm Předmět: |
|
|
Martino já Ti děkuju za důvěru , ale to jsi přehnala. Jsem sice ochotná to tu v noci trochu pohlídat, ale nemám zdaleka takové znalosti, abych tu platila za profesionála. A ani nevím, co práce takového moderátora obnáší. Je to určitě náročný a pro mou starou palici těžko naučitelný...to je jako s tím starým psem a novými kousky . Navíc vidím, jak takový moderátor může dopadnout, že za snahu je vyplísněn a tudíž teď na nové budou kladeny požadavky nejvyššího kalibru a to rozhodně splnit nemůžu.
Ráda pečuju o své turnovské dušičky a "na to mám". Každý by měl dělat to, co cítí, že zvládne. Radši dělat jednu věc pořádně, než dvě a se šklobrtáním.
Mono já navrhuji Tebe (vím, jak jsi vytížená časově a v práci)!
Jane-jane Tebe přidávám! A co Annax?
Vždyť Vás tu je, děvenky (i chlapci), jak máku, tak se hlaste! Nebude ostuda, když se o tu funkci budete zajímat sami a nebudete vyčkávat, zda Vás někdo navrhne. Valná hromada pak Vás stejně bude schvalovat. _________________
55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + zatím 88kg a bude hůř |
|
Návrat nahoru |
|
|
bobule
Založen: 5.10.2009 Příspěvky: 1498
|
Zaslal: čt červenec 14, 2011 6:31 am Předmět: |
|
|
boss
naprosto s tebou souhlasím a též se připojuji k tvým tipům na moderátorky.
Annax, Jane-Jane, Mona jasná volba _________________
39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov |
|
Návrat nahoru |
|
|
jane-jane
Založen: 26.8.2010 Příspěvky: 657 Bydliště: Krakonošovo
|
Zaslal: čt červenec 14, 2011 9:04 am Předmět: |
|
|
Děffčata - Bossice, Bobule, děkuji za projev důvěry, nicméně, nechci být impertinetní a psát vám, že jste se uhodily do hlavičky při pádu z jahody na znak
Před několika lety bychom snad o této funkci mohly s jistými rezervami uvažovat. Byla jsem zaměstnaná v kanceláři a celý den "seděla" u PC. Dnes je tomu jinak /obě moc to moc dobře víte/ a někdy mi práce nedovoluje k PC usednout třeba i týden /hlavní zimní sezony!/ To by jistě chodu fora nepřispělo ani za mák. A krom toho vám jistě milé dámy ušlo, že s pičítačem si až tak netiiiikám, takže by toto forum mělo zanedlouho vskutku něpekný vzhled
Takže Vám děkuji, že mé jméno nebude napříště s tou funkcí vyslovovat _________________
TUBU-Turnov 10/11/2010
44 let*18letá dcera*chápající přítel bez chapadel ) |
|
Návrat nahoru |
|
|
bobule
Založen: 5.10.2009 Příspěvky: 1498
|
Zaslal: čt červenec 14, 2011 9:33 am Předmět: |
|
|
Sem četla, že nechceš být impotentní _________________
39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov |
|
Návrat nahoru |
|
|
verca
Založen: 1.12.2009 Příspěvky: 2925
|
Zaslal: čt červenec 14, 2011 11:00 am Předmět: |
|
|
boss máš recht _________________
30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál |
|
Návrat nahoru |
|
|
bossice
Založen: 16.6.2008 Příspěvky: 721 Bydliště: Turnov
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 8:56 am Předmět: |
|
|
All já teda doufám, že všichni souhlasí s tím, aby nám tu jako moderátorka zůstala současná Marina. Poslední náš pilíř! Co Vy na to? Jinou odpověď, znějící "jasně" nečekám. _________________
55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + zatím 88kg a bude hůř |
|
Návrat nahoru |
|
|
Administrator Site Admin
Založen: 14.7.2006 Příspěvky: 1
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 11:32 am Předmět: Shrnutí |
|
|
Přeletěl jsem všechny příspěvky, a základní požadavky bych shrnul takto:
1. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
2. aktualizace na novější verzi phpbb3
3. nic dalšího neměnit.
Pokud mi něco ušlo (díky kvantu osobních popichování jsem to mohl lehce přehlédnout), oprtavte mě.
Dovolím sio formulovat několik pravidel, které v této diskusi vyžaduji:
A.
Osobní (ne)city si řešte někde jinde. Tady bych rád konstruktivní diskusi k tématu. Opravdu mě to popichování a urážky nebaví číst.
B.
Pokud možno omezujte barvy a velikost písma. Taky mám rád červenou, ale blbě se to čte. Vhodným zvýrazněním (ideálně části, ne celého odstavce) je tučné, kurzíva, nebo max 1 barva.
Mattoni napsal: | administrátor by se měl chodu fora věnovat pravidelně a hlavně mít přehled o celém dění na foru a taky pročítat diskuze-pokud je to v jeho silách, aby měl skutečný přehled o věci-tak, jak skutečně jsou, komunikovat s moderátory a uživateli více, než doposud. Hlasování je taky bezva nápad |
Bohužel nebude v mých silách chodit sem každých 14 dní a pročíst si vše nové. Dokonce si nemyslím, že je to třeba. Já řeším technické věci, úpravy a rozšíření, a každodenní kulturu diskuse si už musí pohlídat moderátorky/moderátoři.
Jak jsem viděl od některých diskutujících (viz. forum nevhodné), kultura proveju a respekt jednoho diskutujícího k druhému tu není úplně samozřejmá. V horizontu několika měsíců tedy bude třeba určit nové moderátory, ale tuto diskusi prosím zatím nezačínejte, je předčasná. Jako vhodná metoda určení moderátora/ky mi přijde hlasování, takže diskuse jsou stejně k ničemu.
Jen obecně řeknu, že moderátor nemá být dominantní, ten co křičí nejhlasitěji, ale má mít víc rozumu, empatie a taktu. |
|
Návrat nahoru |
|
|
Administrator Site Admin
Založen: 14.7.2006 Příspěvky: 1
|
Zaslal: pá červenec 15, 2011 11:36 am Předmět: Další postup |
|
|
Plán dalšího postupu je následující:
1. Sesbírání konsenzuálních informací o nových úpravách. Pokud máte další připomínky, kromě již zmíněných niže, dejte vědět.
a. okamžité zobrazení příspěvku s hláškou potvrzující uložení
b. aktualizace na novější verzi phpbb3
c. nic dalšího neměnit.
2. technická úprava fora.
3. přiřazení moderátorských práv těm, kdo se na opravě fora podíleli, a mají k této činnosti předpoklady. |
|
Návrat nahoru |
|
|
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodinaJdi na stránku Předchozí 1, 2, 3, 4
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
|
|