Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

KAVÁRNA aneb povídání o všem možném

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 824, 825, 826  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OCTAVIE.k



Založen: 9.8.2010
Příspěvky: 179
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:04 am    Předmět: Citovat

bestickova Moni dávej na Elišku pozor a hodně odpočívej.Myslím na Tebe a je mi jasné,jak Ti je. Není to tak dlouho, co jsem rodila dvojčata. A pře porodem to byl fakt mazec.... uff Rolling Eyes
_________________
TUBU 31.8.2010, MUDr. Foltys, Ostrava
4 děti (14,11,2x2) + úžasný manžel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:07 am    Předmět: Citovat

bestickova ježíš co to holku napadlo. Takle se drát do toho bordelu tady. Držim pěsti ať si to ještě na chvilku rozmyslý Wink
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evikp



Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 136
Bydliště: Brandýsko

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:43 am    Předmět: Citovat

bestičkova Mony nezoufej, malinká je už na příchod na svět připravená, takže kdyby mermomocí chtěla ven, tak to zvládne bez problému. Vím co říkám, rodila jsem 33tt a 27tt. A ty jsi 36tt, a to se u nás pouští už z porodnice domů. Bude sice menší, ale už má všechno vyvinuté tak jak má být. Držím pěstičky ať to dopadne dobře. Myslím na Tebe.
_________________

31let, 2 mrňousci (2 a 4,5 roku),milující manžel a dva pražský krysaříci
7.6.10 bandáž v Iscare, doplněno 4ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:54 am    Předmět: Citovat

Bestičková takže pořád platí ...držte se pěkně ještě pospolu! Hodně štěstí!

Sue tak Ty nosíš kabelky ještě i doma? To snad tady ještě nikdo neměl. Odpočívej a snad bude brzo líp. No ale všechny ostatní zásahy předtím, jak jsi psala, dopadly dobře, tak teď určitě taky. Držím paluchy.
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:57 am    Předmět: Citovat

Evi,no mensi teda Eli nebude,uz ted ma skoro o kilco vic nez by mela..
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evikp



Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 136
Bydliště: Brandýsko

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 8:05 am    Předmět: Citovat

No tak vidíš Mony. Bude to všechno v pořádku i kdyby se měla narodit už teď. Já vím, že jsem tady asi jediná, kdo Ti říká, že když chce malá ven, tak že se nic neděje, ale vím jak bylo mě. Všichni říkali, ať ještě vydržíme, jenže když to nejde, tak se nedá nic dělat. Já tolik chtěla, aby nemuseli ven, ale prostě nešlo nic dělat. A maličká je fakt už bez problému připravená, tak z toho nebuď ve stresu. Hlavně se snaž ještě odpočívat, dokud to jde. Pak už si neodpočineš. Wink
_________________

31let, 2 mrňousci (2 a 4,5 roku),milující manžel a dva pražský krysaříci
7.6.10 bandáž v Iscare, doplněno 4ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubinka



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 228
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 8:40 am    Předmět: Citovat

Krucinálhimlhergot co se to tady děje???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Koukám,čumím a tady převrat veliký,nu což,když úklid tak se vším všudy co????
Bestice držím palečky a mooooooc na Vás holky myslím Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Jinak na sebe musím prásknout,že jsem nebyla na noční a to z důvodu,že jsem někde chytla nějakého střevního sráče a kakala a kakala Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed .Tak se zatím mějte moc hezky a já jdu něco dělat...............
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w4ydnIk/]

[/url]

http://www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz/
38let,3 děti
24.8.10opka při váze 118.5kg
Listopad 2011-Nohy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anna Rychtrová



Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 131
Bydliště: okr.Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 9:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky Smile
Jeeeeeeeeee,tady se to procistilo Laughing Me to teda taky vubec nevadi a pri tom zbesilem tempu jakym tady klovete budeme na tom samem cobydup Laughing Laughing
Ja dnes hlidam kamosce 2leteho klucika tak nemam moc casu.Zklatila ji chripka a nemuze se ani hnout Crying or Very sad Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Tak snad ji to pomuze Cool Cool
_________________
36let 2 krasni kluci, super a hubeny manzel.
23.11. Tubu v Turnove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 9:58 am    Předmět: Citovat

Tak holky jen do mě, já za to můžu, já jsem to vymazala, já to vydržím Rolling Eyes . K připomínce, že šlo smazat jen něco......no dovedete si představit tu melu???????? Embarassed Ty si smazala moje příspěvky, proč? Ty mě nesnášíš? A proč tady zůstaly její příspěvky? Ty jí protěžuješ? Chápete ne o čem mluvím???? Navíc to ani není technicky možné, máme 2 možnosti - buď vymazat všechno a najednou anebo pročítat všech cca 2500 příspěvků a postupně je vymazávat. A to opravdu není v lidských silách, navíc ani z důvodu výše psaného.... Crying or Very sad

boss s vyhledávačem jsme nic nedělaly a nikomu v profilech nic nemazaly, ale myslím, že když vymažeme příspěvek z jakéhokoliv tématu, tak automaticky zmizí z profilu přispívatele.

Jinak podívejte, jak jste se činily - nakrafaly jste za jeden večer 4 stránky, dobrý ne?

Alenko určitě nebylo ničím úmyslem tady večer nebýt, ale u nás to bylo trošku složitější, synek večer předtím spali ve škole - no spali, známe to, přišel unavenej, usnul zhruba kolem 17 hodiny, a když se cca za 2 hodinky probudil, tak si vzpoměl, že dneska píšou písemku z fyziky a že má ještě další 2 úkoly, tak jsem nad ním stála s bičem, aby to všechno udělal a nezačal nové pololetí bud kulí nebo poznámkou Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RENNY



Založen: 3.8.2010
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

bestičková
holky držte se,obě.Mony bud ráda,že jsi pod dohledem lékařů,ví co dělají Wink
_________________
dva synové 15a17let,skvělý manžel.,bernský salašn.pes.Opka3.9.2010TUBU,věk 35let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jane-jane



Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 657
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:01 am    Předmět: Citovat

Ahooooj kavárno - krafffárno.....

zastanu se kosmetiček podlahových krytin, že to tu vyčistily....trochu to tu smrdělo a prachu bylo také víc než dost Laughing Laughing
Myslím, že nebude dlouho trvat a nakrafáno bude zase dosti, takže počteníčka bude až na pak....
A pokud měl někdo nějaký dotaz a nepřečetl si odpověď..... jistě mu nezabere tolik času, aby ho zopakoval a nějaké hodná hubnoucí víla amálka mu ráda odpoví. Nemám praffdu? Wink

aneb HLAVNĚ, ŽE JE MÍR Laughing Laughing Laughing

Bossice.... sojka buď umrzla bo si našla nějakého hodně dobrého sojáka a nevylezla z hnízda už cca tejden Laughing Laughing Laughing Laughing

Suelinko...vítej doma a ať se ti pupíček brzo zhojí Exclamation Exclamation

betičkova.... myslím na vás holky.... a Elišku přemlouvej, ať zvostane ještě v teplíčku, že jsou venku děsný mrazy! Wink
_________________

TUBU-Turnov 10/11/2010
44 let*18letá dcera*chápající přítel bez chapadel Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STELA



Založen: 2.9.2010
Příspěvky: 54
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

Děvčátka,je to tu čím dál tím hezčí Wink bestičkovadržím paluchy ať je to s miminkem dobré!!!
suetobě taky,jsi statečná žena,já si teda budu radši rolovat břuch do spoďárů,páč jsem zbabělec,ale koupila jsem si stahovačky až pod prsa,
takže efekt suuper.
Zdravím bobuli a všecky ostatní hubnoucí i nehubnoucí!!!!!!!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wPHb2zR/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:59 am    Předmět: Citovat

Sue, držím palce, ať je všechno OK a ať jsi bez bolesti. A určitě nám pak popiš přesný průběh.

Bestí, na vás holky myslím, ať je Eliška v teplíčku přesně tak dlouho, jak je potřeba a pak vyběhne ven jak namydlenej blesk, že to mamina skoro nepocítí Wink
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neliška



Založen: 22.12.2010
Příspěvky: 18
Bydliště: Bartošovice

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

SUELINKO jsi statečná....klobouk dolů.....máš to za sebou a teď si to budeš jen a jen užívat.Přeji ti ať se to dobře hojí
_________________

OPKA 2.11.2010 TURNOV
2DCERY(5,1)
1MANŽEL JEMĚ ŠESTADVACET LET
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlenaM



Založen: 13.9.2010
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 12:09 pm    Předmět: Citovat

Bestickova Moni moc vám oběma držím palečky a když chce Eliška na ten po..... svět tak aby šlo vše hladce. Hodně sil.Myslím na vás také moc. Laughing Laughing Laughing
Pěkně jste tu uklídily děvčátka.Však za chvíli bude znovu nakdákáno. Smile Smile Smile

Jinak vás všechny zdravím ze zmrzlého Bruntálu. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wykKp2L/]

[/url]

http://www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz/
Milující a podporující manžel
26.10.10 TUBU MUdr Hrubý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 824, 825, 826  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR