Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zubka64



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Protivín

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Kdyžjsem chodila na jiné diskusní fóra,byla jsem po čase zklamaná, jak jsou lidé zlý a pesimističtí. Tady jste všichni tak pozitivně naladěni, i když je mi jasné, že jste tu právě proto, že máme problém - svou váhu. Ale to, jak jsme se naučili s ní žít a brát to i z té dobré stránky z nás dělá i lepší lidi, než jsou někteří hubeňouři, kteří si v životě nevyslechli tolik ponižujících slov, jako my.A to, že se vzájemně podporujeme v boji s obezitou, to je fakt super. Nejsme v tom osamocené a víc hlav více ví. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romana



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:34 pm    Předmět: Citovat

zubko plně s tebou souhlasím ,napsala jsi to moc pěkně že nemám jiných slov.Tak se holky mějte dobrou noc Razz Rolling Eyes Embarassed
_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 10:26 am    Předmět: Citovat

Romčo, taky bych chtěla 54 kg lost Very Happy Ty už budeš za chvíli v půlce cestičky, moc hezký Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Romana



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

qwys,neboj taky se dočkáš .Do té poloviny cestičky mě to šlo docela pěkně ale ta druhá polovina asi bude o hodně těžší ale to nevadí já to dokážu nevím sice za jakou dobu ale zvládnu to Razz Twisted Evil Exclamation Exclamation
_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zubka64



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Protivín

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 7:25 pm    Předmět: Podávám hlášení Citovat

Tak jsem dnes byla na kontrole v ISCARE, u MUDr.Owen,moc fajn internistka. Váha mi od poslední kontroly díky vánočnímu cukroví a majónezovým salátům neklesla, ba jsem 40dkg nabrala, tak na mě vztyčila prst a varovala, i když se moc nasmála, když jsem jí líčila, s jakým potěšením jsem se ládovala a čím jsem si to zdůvodnila.Budu si do další kontroly 28.3. muset psát jídelníček-spotřebníček, snad mě to zarazí, taky jsem objednána k MUDr.Melechovskému na konzultaci o případném doplnění bandáže.Takže - opravdu si Vás hlídají po celou dobu od operace, mají zájem na řešení problémů a mají i pochopení pro občasné selhání, pokud ho i Vy berete jako selhání a chcete pokračovat dále v boji s obezitou. Jsem ráda, že to mám za sebou a snad do března udělám radost nejen doktorům, ale i sobě a něco zhubnu. Tak papa všem a mějte krásný den. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esmi



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Ahojky sic nejsem po bandáži ale po Sleeve Gastrectomyi (žaludeční tribice)ale je to také o to že chci ta svá kila dolu.A jsem mlada je mi 23 tak jsme s doc.MUDr Kasalickým zvolili toto.Jsem deset 14 dní po operaci a mám 8 kg dole to je super zatím jsem na vývarech a musím říc že jsem se bála toho že budu mít chutě první den doma tomu taky bylo ale ted už je to fajn už si ty vývary fakt vychutnávam Very Happy Terka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

Ahoj Esmi, muzes mi prosim popsat, co to je, to co jsi podstoupila? Letos mi taky bude 23, oni to berou takhle podle veku? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaris



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 11:41 am    Předmět: Ahojky Citovat

Ahojky lidičky.Tady Jarka-předsedkyně banding klubu.
Chtěla bych Vám oznámit, že jsem ve spolupráci s MUDr.Čiernym, kterého už všichni určitě znáte, domluvila s profesorem Brychtou na 14.4.2007 asi na 10.00hod. v Úrazové nemocnici v Brně, setkání.Pan profesor se zabývá rekonstrukční chirurgií-plastikou a bude nám vykládat o možnostech plastických operací po našem úspěšném zhubnutí.Jeho vyprávění bude obohaceno i promítáním a určitě to bude pro nás zajímavé.Hlavně nám ženským, kterým po úspěšném zhubnutí vadí převislá kůže, která zákonitě potom otravuje život a je, aspoň podle mě, z estetického hlediska nepřijatelná a těžko se potom z touto kosmetickou vadou vyrovnáváme.Ano, zhubnutí je jedna věc, ale potom Vás to žene dál a chcete i hezky vypadat celkově. Já sama, jak jsem již psala, jsem zhubla 65kg a rozhodně toho bylo na mě moc, co tam nemělo co dělat. Radost ze zhubnutí byla obrovská, sebevědomí značně stouplo, ale co dál? Podařil se mi kontakt s tímto úžasným panem profesorem, který se začal o nás, takto vypadající, zajímat a chce nám pomoci v další cestě. Takže pokud budete chtít více vědět o možnostech dalších kroků, které můžete podstoupit, tak se za námi ve shora uvedený den a hodinu dostavte.Všichni budou vítání a povídání bude určitě zajímavé.Pokud by Vás zajímal můj osud a úspěch, který jsem dosáhla, tak v zítřejším vydání časopisu "TINA" je se mnou rozhovor na dané téma.Není to skutečně žádná koláž ani výmysl, ale holá skutečnost a moje radost, o kterou se s Vámi ráda podělím při případném setkání.I podpora slova a skutečnosti vidět na vlastní oči možnosti, která se nám nabízí, dodá člověku, který přistupuje k uváděné možnosti operativního zákroku-bandáži žaludku s nedůvěrou, vnese světlo a přesvědčení, že pokud už selhala všecha ostatní úsilí, tak toto je ta nejschůdnější a reálná cesta k vysněnému cíli.
Vaše Jarka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janelita



Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

qwys napsal:
Ahoj Esmi, muzes mi prosim popsat, co to je, to co jsi podstoupila? Letos mi taky bude 23, oni to berou takhle podle veku? Laughing

Tady to máš. Vypadá to trošku drasticky. Confused
_________________
Redukce od listopadu 2006. Bandáž v nedohlednu.


Naposledy upravil Janelita dne út únor 13, 2007 4:28 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:06 pm    Předmět: Citovat

odkaz asi vypadl
www.bandingklub.cz/tubulizace-zaludku.phtml
A neeee já ho janelito neviděla Smile
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miluska



Založen: 12.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: kromeriz

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

TRIXL KLIKNI NA SLUVKY TAKY TED JSEM TO CETLA V PRISPEVKU OD JANALITY
_________________

38LET,bandáž 20.3.2007,třetí doplnění,před bandáží-12kg,po bandáži-18kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

jj já si toho hned nevšimla, možná by bylo ještě dobré takhle udělaný odkaz ohraničit B kvůli těm co hůř vidí Smile
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janelita



Založen: 22.11.2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

trixl napsal:
jj já si toho hned nevšimla, možná by bylo ještě dobré takhle udělaný odkaz ohraničit B kvůli těm co hůř vidí Smile

Dobře, beru na vědomí a příště budu volit nápadnější výrazové prostředky. Smile A dokonce jsem Ti to vybarvila.
_________________
Redukce od listopadu 2006. Bandáž v nedohlednu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

Laughing joooo tak to je přesně ono, to nepřehlídnu ani unavená a bez brýlí.
_________________
neziskovky www.zrnka.cz a www.vysocina.apla.cz

BEZ OPKY, 5 dětí, 49 let, počátek hubnutí >131 kg, jedu na etapy Smile, bezlaktózová dieta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zelenoočko



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 936

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:49 am    Předmět: Citovat

Esmi, mohla by jsi nám prosím k té tubulizaci žaludku napsat více? Chápu, že je to vlastně zcela zmenšený a oříznutý žaludek.. Ale jak jste se k tomu s doktorem dostali, že místo bandáže Ti nabídl toto.. Akorát mě by vadilo, že to není regulovatelné, takže bych měla strach, že bych časem nepociťovala dostatečné zasycení a jedla o malinko více.. a za pár dnů zase o trošku víc... a žaludek by se roztáhnul nazpět.. Ty jsi po operaci krátce, máš krásný úbytek váhy - ale jsem zvědavá, co bude dál... za 1/2 roku, za rok.. Probírali jste i toto s doktorem? Co pak, když nebudeš mít pocit sytosti? Díky za odpověď a hodně štěstí...
A krásného Valentýna všem !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR