Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alena1



Založen: 15.11.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

Bobul,

každé písmenko čo si napísala je svätá pravda, či sa to niekomu páči alebo nepáči Exclamation Exclamation Exclamation Pravda sa ťažko počúva Crying or Very sad Mad
_________________
Band 10.5.2010 BA - SK, 53 rokov, manžel, ktorého darujem aj do zlých rúk alebo vymením za jazvečíka + doplatím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martina534



Založen: 11.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 9:40 am    Předmět: Citovat

Zdravím Vás tady všechny a gratuluji k všem úbytkům Very Happy již dlouho čtu Vaše příspěvky a moc mi pomohli v rozhodování... dne 21.7.2011 nastupuji na plikaci do Břeclavi . Mám hodně velké obavy, které vždy po přečtení Vašich přízpěvků mě na chvíli opustííí Very Happy

Jmenuji se Martina, mám 2 děti, manžela Cool , je mi 32 let a bohužel vážím 125kg...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina534



Založen: 11.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

Zdravím Vás tady všechny a gratuluji k všem úbytkům Very Happy již dlouho čtu Vaše příspěvky a moc mi pomohli v rozhodování... dne 21.7.2011 nastupuji na plikaci do Břeclavi . Mám hodně velké obavy, které vždy po přečtení Vašich přízpěvků mě na chvíli opustííí Very Happy

Jmenuji se Martina, mám 2 děti, manžela Cool , je mi 32 let a bohužel vážím 125kg...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina534



Založen: 11.3.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 9:48 am    Předmět: Citovat

Zdravím Vás tady všechny a gratuluji k všem úbytkům Very Happy již dlouho čtu Vaše příspěvky a moc mi pomohli v rozhodování... dne 21.7.2011 nastupuji na plikaci do Břeclavi . Mám hodně velké obavy, které vždy po přečtení Vašich přízpěvků mě na chvíli opustííí Very Happy

Jmenuji se Martina, mám 2 děti, manžela Cool , je mi 32 let a bohužel vážím 125kg...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamka



Založen: 2.5.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 2:01 pm    Předmět: Citovat

Mygeila napsal:
Tady je video, ktere me presvedcilo 100% o tom, ze operaci chci. Mluvila jsem o nem s katuli a ucetni Martou.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/211562210800008-13-komnata-klary-samkove/

Ahojda,jen jsem chtěla napsat že mě tato 13 komnata K.samkové rovněž přesvědčila Very Happy po shlédnutí pořadu jsem začala jednat Cool zatím mám jen jedno vyšetření,ale snad už příští týden budu mít svou obvodní v práci a požádám o poslání na chíru,jen ještě stále tápu kam.Zda do FN v porubě či do Vítkovic k Holeczimu.Psycholožka mě stále odrazuje Very Happy ale já se nedám!!! Sem velká holka ni.Jinak všem moc krásné letní měsíce.Pá holky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:45 pm    Předmět: Citovat

Idea
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamka



Založen: 2.5.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 5:46 am    Předmět: dnes 13.7 :-) Citovat

Markyca73 napsal:
Vítám všechny nováčky!

Myslím na tebe a držím Mooooooc palečky Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Annax



Založen: 9.12.2010
Příspěvky: 433
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 10:20 am    Předmět: Citovat

Martino534
Blahopřeji k rozhodnutí, ať Ti to rychle uteče a pak hurá do nového života! Přeji bezproblémovou rekonvalescenci!
_________________

44 let, plikace 23. 3. 2011, Břeclav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cozumel



Založen: 31.5.2011
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

Bullodocek - nikdo Tě nechtěl urazit, holky Tě chtěly podpořit. Kliniku si můžeš vybrat jakou chceš, mě paní doktorka rovnou nabídla plikaci - a to nemám tolik kg, jako některé přispěvatelky zde - holky prominou Laughing . Já bych do bandu nešla. Udělají Ti vpodstatě ze žaludku přesýpací hodiny a ta horní část se může kdykoliv zase roztáhnout. Navíc jsi omezená v jídle - nesmíš kvůli kroužku např. citrusové ovoce - žádné. A taky je mi divné, že při tak vysokém BMI Ti nabídli band. Tam se právě nabízí plikace, tubu nebo sleeve. Ale záleží jen na Tobě, pro co se rozhodneš. A holky jsou fajn - já je sice neznám osobně, ale i mně hodně v začátcích pomohly! Smile
_________________

Eva, 44 let. Plikace 8.6.2011, OB klinika Praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 11:34 am    Předmět: Citovat

Cozu zítra máme v Praze minisrazík, nechceš za námi také dojít?? Rolling Eyes
informace najdeš zde Arrow http://bariatrklub.uforum.cz/viewtopic.php?f=22&t=40 Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cozumel



Založen: 31.5.2011
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 11:45 am    Předmět: Citovat

verca - škoda, přeškoda, ráda zajdu někdy příště, ale v pátek mizím hned z práce na chatu - relaxovat Very Happy
_________________

Eva, 44 let. Plikace 8.6.2011, OB klinika Praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Cozumel, myslím, že Buldoček už sem nepřijde. Obávám se, že ona potřebovala spíš než tolik dobře míněných rad nejdřív hlavně pochválit, že se rozhodla svou situaci řešit a že přišla sem. Ale ta kritika na zařízení, které si vybrala a na typ operace přišla podle mě moc brzo a pokazilo jí to tu radost, kterou měla sama ze sebe, že se rozhoupala, že se rozhodla, že má odvahu do toho jít. Trochu mluvím z vlastní zkušenosti, sama jsem potřebovala čas to tady zmapovat a vstřebat a moc jste mi pomohly, ale ve chvíli, kdy jsem se sem registrovala a pod vlivem informací, které jsem v tu chvíli měla k dispozici, jsem též měla v úmyslu jít na band a byla objednaná na konzultaci do zařízení, které nemá dobrou pověst (což jsem v tu dobu samozřejmě ještě nevěděla). Kdybyste mi to hned první den hromadně rozmlouvaly, asi bych taky cítila něco jako lítost nebo "zkaženou radost" (i když bych určitě uražená nebyla a nedezertovala Smile), posléze jsem postupně četla, ptala se a podstatně přitom změnila názor a bylo to tak podle mě lepší, protože na to správné rozhodnutí potřebuje člověk více času a informací. Taky děkuji Sibyle, protože ona mi hned na začátku podala určitou informaci (na můj dotaz) velmi jemně a diplomaticky Wink
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bambulka77



Založen: 14.7.2011
Příspěvky: 0
Bydliště: Kamenice, Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 9:51 pm    Předmět: novacik Citovat

Ahojte, tak si to tu citam a prezeram a rada by som sa k Vam pripojila Embarassed a predstavila sa Wink Volam sa Adriana, mam 34 rokov , som vydata a mam 2 deti - 2,5 rocneho syna Richarda a 11 mesacnu dcerku Annu-Mariu a len nedavno som sa dozvedela o plikacii zaludka a od tej chvile nemyslim na nic ine.... mam 164 cm a 108 kg ( moje BMI bolo asi 40,5) a som velmi nestastna. Zijeme blizko Prahy a uz som sa objednala na konzultaciu na OB kliniku - 25.8. p. Dr. Pichlerova. Mam obavy,ci ma nevyrazia hned odo dveri Sad pri druhom tehotenstve som mala silnu tehotensku cukrovku (pichala som si inzulin) a vyzera to,ze mam nadalej zvyseny cukor - vyzera preto, ze to neviem presne,ale ked som naposledy bola na operaciu teraz v janurai ( v lednu Wink ) tak som ho mala zvyseny,ale bala som sa ist na vysetrenie,lebo nechcem aby ma rovno nasadili na inzulin Sad ja viem som hlupa a riskujem...snazila som sa sama drzat dietu,ale neuspesne a skor opak bol pravdou - este som sa rozjedla a pribrala Confused lenze teraz som znovu nabrala ''vidinu'' mozneho schudnutia a ani neviem ako, len co som sa objednala na kliniku a zacala si pisat tyzdenny dennik co zjem tak som sa prestala prejedat a konrolujem sa...lenze ine problemy zdravotne nemam ( teda aspon si to myslim - okrem beznych ako je potenie a udychanie a ze nevladzem s tymto telom zit ) ale chcem schudnut aby som predisla zhorseniu mojho zdravotneho stavu a vedela sa zase na seba pozriet do zrkadla...Neviem vsak co ma caka na tej vstupnej kontrole a ci vobec mam nadej na plikaciu... Nehnevajte sa na mna prosim,ze som sa hned takto rozpisala,ale som taka nadsena z tohto fora a vsetkeho... Embarassed a ste uzasne ako sa drzite a chudnete Wink
_________________
Adriana 34 rokov,164cm/108kg-prva konzultacia 25/8- dufam v plikaciu zaludka.... [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wLmu5Fn/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 12:09 am    Předmět: Citovat

Bambulko, máš BMI nad 40 a pravděpodobně cukrovku, to by mělo být pro plikaci dostačující. Já jsem na OB klinice nebyla, ale jsou tu lidé, kteří na této klinice plikaci podstoupili, takže podrobnější info jak to tam probíhá ti podají oni.
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 5:06 am    Předmět: Citovat

Krásné ránko přeji Wink

bambulko vítám Tě na foru a máš v SZ info o dnešním srazíku Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR