Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 8:59 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s bobul, že jestli si chce Bulldoček připlatit za nadstandart je to její věc. V každé nemocnici by za něj připlácela. A o tom jakou operaci si nechá udělat si má přece rozhodnout sama. Každému to tady říkáte a do ní jste se pustili. Taky s bandáží nesouhlasím, nikdy bych si jí nedala a nevěřím jí, ale neustále se tu zdůrazňuje, že rozhodnout si musí každý sám. Nechte Bulldočka číst a třeba změní názor. A třeba nezmění, ale nadávat pak může jenom sobě. Takle, kdyby jí opka nefungovala, to může vyčítat vám co jste jí zrazovali.
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mygeila



Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 161

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

Rekneme to jinak. At se rozhodnes Bulldocku pro cokoliv mas nasi podporu a uznani za to, ze jdes bojovat s nami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

hmm..zajímavá diskuze se tu strhla..... Rolling Eyes Wink

Máco tož tada vítej a zároven vítej v novém životě a gratulka ke zvládnutí opky !! Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mija



Založen: 13.5.2011
Příspěvky: 33
Bydliště: sezimovo ustí

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

ahojky,přikláním se k pročítání a sledování mě to z rozhodnutím hodně pomohlo,ale já jsem fakt nevěděla na jakou opku jít. Wink
_________________

19.5. 1.konzultace,7.6.a 13.6.kolečko,dr.Melechovský Iscar
operace naplánovaná 15-17.8.tubu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

mija
tak tobě se to taky krátí a stříháš metr před opkou ... tak ať ti to uteče.... určitě se máš na co těšit Wink
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bullodocek



Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 11:29 pm    Předmět: omluva Citovat

Chtěla bych se omluvit všem těm co jsem se jich dotkla svým rozhodnutím svěřit největší sen a přání posledních let lékařům a klinice která si získala mou důvěru.
Vím že bylo velmi troufalé a zřejmě i hloupé se vůbec z někým o tom bavit, ale na tomhle fóru jsem očekávala podporu a ne rozmlouvání.
Tuto operaci a obvzláť bandáž, mi před pár lety doporučil Vámi tak opěvovaný MUDr. Čeirný a myslím si že to není žádnej vůl.
Pokud máte z měkolika málo řádků pocit, že pro mou osobu je vhodnější jiná operace, tak je mi to fakt líto, ale já raději věřím odborníkům které jsem navštívila a ne anonimním pacientům.
Jo a pro info klinice reklamu nedělám, jen si dovoluji upozornit, po dost špatných zkušenostech ve třech Brněnských nemocnicích, že to prostě může vypadat i jinak, že péče která se vám dostává může být opravdu kvalitní a bez pocitu viny, že někoho obtěžuju. Delta a ta klinika nemají nic společného, ale kdo tomu věřit nechce nebude. Možná bych asi neměla teda psát, že lékaři kteří na tého klinice ty operace provádí jsou ti stejní co je provádějí v Bohunicích. Jen mají k dispozici modernější vybavení a mnohem příjemnější sestry.
Chtěla jsem podporu a našla jsem jen bandu žalostně zatrpklých lidí. Jestli po bandáži budu taky taková, tak to raději ať jsem tlustá na tři prsty!!!

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w7pUeNL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bullodocek



Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 11:34 pm    Předmět: diky za podporu Citovat

Těm několka málo co mě opravdu upřímě podpořili, Vám děkuji a držím palce ve snažení a doufám, že se jim dostane pochopení lásky, kterou potřebují a zaslouží si.
mějte se krásně Laughing

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w7pUeNL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka



Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 531
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 4:10 am    Předmět: Citovat

Já myslím Bulldocku,že jsi to jen špatně pochopila a hned neodcházej z tohoto fora Laughing Crying or Very sad Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
IKdyž jsme tu někteří ještě anonymní,tak spousta holek se už ze srazíků velmi dobře zná,navštěvují se i doba a to většinou i několik let Laughing Wink Laughing Laughing .
Takže anonymní nejsou Laughing Wink Laughing Laughing .
A nemyslely to i špatně s rozmlouváním opky,protože to v žádném případě neber,jako rozmlouvání Shocked Wink Laughing Laughing !
Jen ti chtěli po několikalých zkušeností od přítomných pacientů a i podle Našich zdejších statistik jen ukázat výhody jiných opek a že s něma se hubne lépe Laughing Razz Wink Laughing Laughing .
S bandáží se hubně většinou pomaleji a míň,ale vše je opravdu o každém z Nás,jaký máme metabolismus Laughing Wink Laughing Laughing .
Já bych bez tohoto fóra se k tomu všemu nedokopala,jak už daleko sem:tady mi vše poradili,kam si mám zajít,o co žádat a psychycki mě podporují i teď těsně před opkou,kdy má člověk,čím dál větší strach Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
Tohle je jen sice můj osobní názor,ale myslím,že ho mají všichni tady,tak aspoň jen čti a nemusíš zde psát,třeba až se sama přesvědčíš,že je vše myšleno dobře Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
_________________

35 let/jednovaječná dvojčata-30.května2011-první konzlultaceMUDr.Foltys-TUBU 13.července2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 4:49 am    Předmět: Citovat

bullodocku myslím, že není důvod odcházet, ale zároven chápu Tvé rozhořčení a reakci... jen tu opravdu nejsme anonymní - známe se osobně, jak píše Lucinka a je opravdu škoda, kdyby jsi to tu zabalila hned na začátku, byt třeba kvůli "rozmlouvání" či nedorozumění Rolling Eyes Confused

Tak hlavu vzhůru holka a hurá na opku - at už je to kam je to, držím palečky Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 5:52 am    Předmět: Citovat

bullodočku
Souhlasím s Lucinkou a vercou, je to myšleno dobře a je to myšleno také od lidí, kteří operaci mají za sebou... tedy i zkušenost, která jak sama asi víš je k nezaplacení...

Co se týká bandu, je konečné rozhodnutí jen na tobě, to ti napíše každá. Nikdo ti jej nerozmlouval, jen se ptaly, zda jsi pevně rozhodnutá pro band. Tady holky z bandem jsou a jak sis jistě přečetla, i s bandem může být problém... a když by nastal problém u tebe (ale i u jiného s bandem) nenapadne tě, že si se měla rozhodnout jinak? Poslechla si sice lékaře, ale žaludek není jeho ale tvůj, ty s ním žiješ a víš, že máš i svobodnou volbu operace...

Já jsem měla mít původně band, ale jsem vděčná za to, že ty holky teenkrát mě tady podpořily a vysvětlily TUBU... a neměnila bych, jsem ráda, že ten band nemám protože jsem maximálně spokojena a těch lidí je hodně, nejsem sama, kteří si tuto operaci chválí...

Věř tomu nebo ne, ale nikdo Ti tady nechtěl ublížit... tady se scházejí zkušenosti spousty lidí po operaci, takže pokud si to opravdu vše četla, pochopíš ty, kteří ti psaly a myslely dobře.
Nikdo tady ti přece nenapsal, nechoď na bandáž....

Takže pokud se rozhodneš a jsi rozhodnutá pro band, tak do toho jdi... tady jsi dostala pouze rady, názory a taky podporu... zbytek je na tobě...
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 7:20 am    Předmět: Citovat

Buldočku Shocked Shocked Shocked Surprised Surprised Surprised

Si si to trošku špatně vyložila ohledně tý bandáže ... jak psaly holky ... je to jen a jen na tobě pro co se rozhodneš, ale dovol, aby jsme ti zde řekli svoje zkušenosti a ty jsou víc než reálné!!!

Takže za prvé: si uvědom, že lékaři, kteří se zabývají těmito operacemi z FINANČNÍCH důvodů nabízejí pacientovi tu operaci, která je PRO NĚ FINANČNĚ NEJZAJÍMAVĚJŠÍ!!!

Za druhé: pokud nemáš vyloženě nějaká zdravotní omezení, tak jim je opravdu upřímně jedno jakou operaci si TY vybereš (ano, čteš dobře ... je to jen a jen TVOJE volba!) protože tito lékaři jsou tu připraveni na to udělat ti v podstatě kterýkoliv bariatrický zákrok o kterým ty jsi přesvědčená, že ti pomůže.

Za třetí: pacient, který k takovémuto lékaři přjde a "neví" kterou operaci by měl podstoupit, ale ví, že ji chce je snadným úlovkem pro lékaře, kteří preferují určité typy operací a doporučí jim "tu co se hodí do krámu jim"

Všechno je pouze a jen o PENĚZÍCH! Je to kšeft, kterej vydělává a vydělávat bude!
Není to jako když přijdeš k lékaři s nějakou bolístkou a ty očekáváš, že ti najde vhodnou léčbu! Takhle to opravdu NEFUNGUJE.

PŘIŠLA SIS SEM PRO RADU A PODPORU ... JSME ZDE SICE POUZE BANDA HLOUPEJCH AMATÉRŮ, ALE POŘÁDÁME SRAZÍKY, KDE SE SCHÁZÍME A SDĚLUJEME SI SVÉ DOJMY A PRŮJMY A BOLÍSTKY .... A VĚŘ, ŽE TĚCH PROBLÉMŮ S BANDÁŽÍ JE VÍC NEŽ DOST A PAK KDYŽ SE HOLKY NÁSLEDNĚ DOČKAJÍ REOPERACE ... MÁŠ PAK VIDĚT JEJICH ROZZÁŘENÝ OČI A HUBU OD UCHA K UCHU A SE SLOVY, ŽE JÁ NA TO NEŠLA HNED A NEMUSELA JSEM SE DVA ROKY TRÁPIT S BANDÁŽÍ

Jestli si čekala, že sem přijdeš a budem tě tu opěvovat a mazat med kolem huby, když víme "své" byť jsme jen hloupí amatéři, tak ses tedy spletla .... pokud jsi alespoň trochu nakloněna tomu o tom co jmse ti tu napsaly přemýšlet ..... VÍTEJ MEZI NÁMI ...

Nejsi tu jediná s bandem, ale zkus se zeptat holek, který tu bandáž mají jak jsou s ní nad míru spokojený ... možná změníš názor ...

Jo a k panu doktorovi ... je nás tu dost co s ním má zkušenosti ... ano je to výborný chirurg a lékař ... to stále platí, ale také platí to co jsem psala o pár řádků vejš ... na to nezapomeň ...
A i já mám osobní zkušenost s panem doktorem Čiernym, mám i osobní zkušenost s klinikou v Brně na Viniční a mám osobní zkušenost s panem doktorem Hrubým ...

Vše je jen a jen na TOBĚ .... a věř, že kdyby si dneska šla za panem doktorem znovu s tím, že nechceš bandáž, že je pro tebe neslučitelné mít cizí těleso doživotně v sobě a že trváš na tubu, tak si můžeš být na 100% jistá, že ti nabídně plikaci a pokud by si i dál trvala na tubu nakonec ti udělá tubu .... takhle to totiž funguje Wink

Nikdo se tě tu nechtěl dotknout ... naopak ... spíš ti poradit a ukázat ti, že s bandáží mají holky opravdu problémy, ale každému co jeho jest a třeba zrovna TY budeš ta VYJIMKA, která nám to tu natře i s prstýnkem .... a věř, že vyjímky tu jsou, ale je jich hrozně málo! Wink

A jako jenda z těch žalostně zatrpklých lidí ti upřímně přeji hodně zdaru v hubnutí! A věř, že tohle přání není psaný od anonyma, ale od člověka, který je stejně "postiženej" jako TY! A tudíž je to přání od SRDCE! Wink Arrow
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annax



Založen: 9.12.2010
Příspěvky: 433
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 7:32 am    Předmět: Citovat

Bobulko
Tos napsala tak hezky!!! Upřímně se pod to podepisuju!!!

Bulldočku
Tobě přeji, aby ses rozhodla správně!!!
_________________

44 let, plikace 23. 3. 2011, Břeclav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuli



Založen: 18.5.2011
Příspěvky: 29
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 7:44 am    Předmět: Citovat

... má pravdu, přeceda...
i když chápu, že pro nováčka ( taky se mezi ně počítám) to musel být šok...tolik lidí se na ni sesypalo. V první chvíli to totiž, Buldočku, vypadalo, že chceš připlácet za operaci. Pak se vše vysvětlilio tak nač hned umíněně utíkat Wink. Já si až tady na fóru, když jsem si pročettla zkušenosti ostatních, pevně rozhodla na jakou opku vlastně chci. A při tom mi spočátku přišla hodně razantní. Ale když jsem se setkala s holkama, které s TUBU naprosto normálně fungujou, měla jsem jasno . Ale nelobuji tady pru ten či ten zákrok. Je to na tobě. Ty se musíš cítit dobře.
_________________


37let, 158cm, Dr Foltys, snad ještě v tomto životě TUBU!!!!!!!!,( brzdí mě kolečko)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 7:49 am    Předmět: Citovat

holky děkuji, že jste to sem tak krásně napsaly... něco podobného jsem sepisovala už brzy ráno bull do SZ, tak ted už je to jen na ní, jak se rozhodne - každopádně má naší podporu, ať už je to jak je to !! Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 11:27 am    Předmět: Citovat

Bobul
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 221, 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR