Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 220, 221, 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mygeila



Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 161

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:48 am    Předmět: Citovat

Tak jako milion ostatnich lidi prede mnou muzu jen napsat v zadnem pripade neni nutne za operaci platit a pokud mas podivnou pojistovnu, tak ji zmen.

Kdyby se mnou nejaky lekar mluvil tak jako s tebou za ramecek by si to teda nedal...holky ze srazu vi o cem mluvim Very Happy

Konkurence je velika a oni si te musi predchazet ne ty je. Chapu, ze na takovou operaci uz clovek specha a nemuze se dockat, ale radeji pockat a udelat vysetreni jinde, nez za to platit v pochybne klinice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bullodocek



Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 5:10 pm    Předmět: doplatek Citovat

Ahoj holky,
děkuji za přivítání Very Happy Very Happy
Netušila jsem jako vlnu odpovědí strhnu:-))
Jen pro doplnění informací. Surgal klinic nemá s Deltou naštěstí vůbec nic společného, jen jednu z budov které přestavujou na luxusní kliniku. A právě za to prostředí se připlácí. Když jsem to zjisttila tak jsem reagovala stejně. Proč platit za něco coje jinde zadarmo?! Ale pak jsem zjistila, že všechna vyšetření, odběry i konzultace platí normálně zdravotní pojišťovna a jediné co se hradí je pobyt v nemocnici.
I tak se mi zdála cena vysoká, ale sestra mě ujistila že při tomto zákroku je cena pobytu standartně 3000kč. Což je sice hodně, ale za ten luxus a péči to fakt stojí. Jo a mimochodem to dostanu darem od manžela k narozeninám tak mě to vlastně nebude stát nic Very Happy
Operace samotná a všechno před i po ní je hrazeno pojišťovnou jak má, jen jsem musela změni ZP Ministerstva vnitra na VZP protože Ministerstvo s touto operací má prostě problém a nechce jí proplácet.
A ještě pana doktora Čiereho znám, ten mě přivedl na myšlenku bandáže, ale v té době bylo ještě moje BMI moc nízké, ale on měl už tenkrát tušení.
Embarassed Embarassed
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w7pUeNL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Bullodoček
nic neplať ani manža, jsou to fakt vyhozené peníze když jinde zaplatíš jen za pobyt... Idea
-píšeš:cena pobytu standartně 3000kč. ...
tak standartně jsem neplatila ani za tubulizaci, platila jsem jen pobyt v nemocnici...

A jsi rozhodnutá pevně pro band? Nepřemýšlíš o jiné operaci?
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mygeila



Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 161

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Bulldocek

Penizky at si manzilek necha na nejakou hezkou spolecnou dovolenou Smile Mopzna mi to uniklo, ale uz mas za sebou nejakou soucasnou konzultaci? Uz ti nekdo doporucil band?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka



Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 531
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Vítím tě Bulldočku a měj se tady na foru pěkně Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
_________________

35 let/jednovaječná dvojčata-30.května2011-první konzlultaceMUDr.Foltys-TUBU 13.července2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zakletá



Založen: 4.2.2011
Příspěvky: 1135

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 7:08 pm    Předmět: Citovat

Bulldočku
předně tě moc zdravím, a vítám zde na fóru .-)
jinak co se týče tvého původníh příspěvku tak jsem koukala teda taky trochu s otevřenou pusou...
Proč platit za to, co proplácí pojišťovna ?
proč zrovna bandáž ? Jsi fakt rozhodnutá? .... mám stejné otázky jako holky tady.
jinak ti samozřejmě přeji hodně štěstí, a hladký průběh opky i pooperačního období ať už se rozhodneš pro jakoukoliv operaci.
_________________

27/4/2011 PLIKACE,OB Klinika a nový,krásný začátek!
Heslo na plantáž přes SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bullodocek



Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já ale neplatím za nic co má hradit a hradí pojišťovna. Celou operaci a vše kolem ní platí pojišťovna bezezbytku. Když půjde kdokoliv na operaci do jaké koliv nemocnice zaplatí za svůj pobyt a stravu nějakou částku, myslím že je to teď nějakých 60kč za den, nevím přesně. No a já těch 60 budu mít o to dražší, že budu mít pokoj více než nad standartní výbavy a budu tam sama v klidu. Mrkněte na jejich stránky at víte o čem mluvím. http://www.surgalclinic.cz/index.php?pg=surgal-grand-class--nadstandardni-hotelove-sluzby--pokoj-s-klasickym-interierem

Mě se to ze začátku taky moc lelíbylo, ale pak jsem si vzpoměla na mou poslední hospitalizaci a jsem rozhodnutá že to za to stojí.
Mám hrozný strach a zároveń se hrozně těším věřte mi, že ten přístup, ta komunikace a prostě to všechno okolo vás překvapí a dostane.

Jo a ukecaná to já jsem Razz Razz , ale pracuju na tom Embarassed
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w7pUeNL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mona



Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 814
Bydliště: Štatl

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:09 pm    Předmět: Citovat


_________________
Výchozí BMI bylo 45.34, nynější je 32.77

3/3 TUBU


Naposledy upravil Mona dne ne červenec 10, 2011 11:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akras



Založen: 12.2.2011
Příspěvky: 107
Bydliště: zlinsky kraj

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:00 pm    Předmět: Citovat

buldocek neni ta cena 3000 ne za pobyt ale za noc? alspon jsem to z ceniku tak pochopila. ale pokoje krasne
_________________

BMI:36 , 6.1 2011tubu,val.mez
pred opkou 172kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:38 pm    Předmět: Citovat

Připojím se k tomu davu přede mnou, co ti to Buldočku vymlouvá. Delta je Delta, máme s ní celá rodina otřesné zkušenosti, ale tahle rádoby nóbl klinika je nechvalně známé BMI. Jasně, že bandáž, oni nic jiného asi ani nedělají. Upřímně, když na tvém metříku vidím, kolik chceš zhubnout, bandáž bych nevolila, koukni na měsíční statistiky a na to jak to lidem s bandáží (ne)funguje.
A abych pravdu napsala, taky mi to připadá jako reklama na kliniku.
No myslím, že rad jsi dostala dost a dost, je to tvoje tělo, tvoje peníze a tvůj život, tak se zařiď podle svého Wink
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 25.6.2011
Příspěvky: 0
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 4:11 am    Předmět: Výměna nick vojtiskova za Máca Citovat

Ahojky, dávám na vědomí, že jsem se zaregistrovala pod novým nickem : Máca, místo vojtiskova. Jmenuji se Marcela, je mi 57 let, vdaná, 2 dospělé děti, 1 mops Akim a jsem již po opce- tubu Turnov, 22.6.2011,... metřík připraven obětavou bossicí, páč jsem pako :roll: a nejde mi to.
Děkuji všem za předešlou podporu,a držte mi palce, bo jsem včera vypila cca 600 ml čerstně vylisované ananasové šťávy ( proč né, co, když v Tescu byla akce na velký ananas za 16,90 Kč :D )... a teď mám bobky, co to jako s mým žaludkem udělá, když jsem si jasně červeným písmem přečetla, že čerstvá šťáva se nesmí. :roll:
Zdravím vás deffčata a chlapci a prosím o heslo na plantáž, abych se pokochala vašimi úbytky a stala se tak spolubojovnicí proti hnusným kg. :D , Marcela
_________________


57 let, skvělý manžel, 2 dospělé děti, mopsík Akim, tubulizace 22.6.2011 Turnov Mudr.Hrubý


Naposledy upravil Máca dne st červen 29, 2011 4:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka



Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 531
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 4:42 am    Předmět: Citovat

Gratuluji ti Máco k zvládnutí opky a už to mám za pár Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing .
_________________

35 let/jednovaječná dvojčata-30.května2011-první konzlultaceMUDr.Foltys-TUBU 13.července2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

Šmarjáááá nechte buldočka dělat co uzná za vhodné ... je to její věc, když si chce zaplatit za nadstandard tak ji nechte dejchat ... občanku má tak vo co go??? Twisted Evil Twisted Evil
Já to prvně taky pochopila tak, že si bude hradit část operace, ale když je to tak, tak ať si zaplatí za lepčí bydlení ... její věc Wink



Ale co se týká bandáže se buldočku přikláním k holkám .... neuvažovala si o jiné formě operace? S bandáží jsou dost velké problémy ... stačí se podívat na metříky a následné reoperace .... bandáž je pro disciplinované osoby a co si budem nalhávat ... kdyby jsme byli disciplinovaní a měli pevnou vůli nepotřebujeme tyhle berličky v podobě bariatrických operací Wink

Máco
tož vítaj mezi námi ... a gratuluji k operaci nováčku s šetisty ml čerstvé ananasové šťávy ... Laughing Laughing Laughing
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 8:20 am    Předmět: Citovat

Bobule, výstižně jsi to napsala. Když jsem si přečetla popisy těch operací, tak jsem si říkala, že nejlepší bude bandáž, ale když jsem chvilku pobyla tady na fóru, změnila jsem názor!
Máco, tak po operaci máš i novou identitu Very Happy
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: út červen 28, 2011 8:25 am    Předmět: Citovat

scalla
tak, tak ... stačí číst a popřemýšlet Wink
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 220, 221, 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR