Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markyca73



Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 16777215
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:35 am    Předmět: Citovat

Vítám všechny nováčky!
_________________
21.6. nástup na opku FN Ostrava-takže tento termín nevyšel. Tak druhý snad vyjde 12.7. nástup, 13.7.OPKA (doufám)
37 let,milující partner, 3 děti vlastní, 1 v PP, jorkšíří fenečka Puppy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nedka



Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 5
Bydliště: jičínsko, východní čechy

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 11:15 am    Předmět: Citovat

..taky všechny zdravím Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wjNMQPK/]

[/url]

40 let, vdaná, 13letá dcera...konzultace dr. Hrubý 25.8.2011..už aby to bylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mygeila



Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 161

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Tady je video, ktere me presvedcilo 100% o tom, ze operaci chci. Mluvila jsem o nem s katuli a ucetni Martou.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1186000189-13-komnata/211562210800008-13-komnata-klary-samkove/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 6:49 pm    Předmět: Citovat

Zdravím všechny nováčky ... ať se vám tady líbí .... Wink
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2011 1:31 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
vítám mezi námi nováčky, ať se vám tady líbí a najdete tady spoustu odpovědí na své otázky Wink
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bullodocek



Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:25 am    Předmět: Představení Citovat

Ahoj všem. Jmenuji se Věra a v současné době obcházím vyšetření před bandáží žaludku. Strašně dlouho jsem o tom uvažovala a doufám že jsem se rozhodla správně.
Budou mi to dělat na Surgal clinic v Brně a musím říct, že i když si budu připlácet ze svého, stojí to už těď za to.
Některá vyšetření jsme si měla kvůli zdravotní pojišťovně vyběhat přez obvoďáka a narazila jsem na dost nevybíravé chování z řad lékařů a odmítavé reakce při pokusech se objednat na vyšetření. Doktor si přečetl doporučenku a začal se smát, že na takový blbosti nemá čas a když to potřebuju ať si zajdu ke svaté Anně tam že mi to jistě rádi udělají (čekací lhůta cca 2-3 měsíce na jedno vyšetření).
Byla jsem pro to dost naštvaná a obrátila jsem se na tuto kliniku, jestli nemůžou potřebná vyšetření zajistit sami a ejhle jaká změna. Setřička se mi po telefonu nejprve omluvila, že jediné co je zatím schopna zajistit jsou odběry krve a pak že se domluvíme na ostatní vyštření. Cca do hodinky po našem telefonátu mi došla SMS s termíny všech vyšetření v rozmezí 14 dnů.
Takže ted už jen vzhůru na vyšetření a jde se na to.
Naše státní zdravotnictví mě nepřekvapuje už pár let tak jsem opravdu ráda, že jsem našla pro takovou věc, která mi může změnit život, kliniku kde mě berou ko člověka, ne jako otravnou tlusťošku co neví co s volným časem.
Chtěla bych zjistit, jestli je tu někdo kdo má zkušenosti s touto klinikou a jestli je tu někdo z Brna a jaké má on zkušenosti a rady pro mě nováčka Embarassed
Děkuji předem za podporu a držím všem co do toho teprve jdou jako já, pěsti!!! Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w7pUeNL/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Bulldocek vítám tě na foru. Nechápu jednání lékařů o kterém píšeš. Objednání na vyšetření trvalo déle je to pravda, ale nikde sem se nesetkala s pohrdáním nebo odsouzením. Sice se mě všichni zeptali jestli si uvědomuju rizika a když sem řekla že ano tak buď spokojeně kývli a nebo mi pogratulovali k rozhodnutí. Obvodní lékař se dokonce nechal slyšet, že se moooc těší až mě uvidí za rok změněnou
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:56 am    Předmět: Citovat

Bulldoček
Ahoj Věro, po přečtení tvého příspěvku jsem vyvalila oči asi takto Shocked a následně otevřela i pusu a to asi takto Surprised
Mám na tebe spoustu dotazů a po přečtení tvého příspěvku si myslím, že nejen já ...
Takže proč jdeš na kliniku kde si tento zákrok musíš sama částečně hradit, když jinde to dělají bez problémů na pojišťovnu?
Děvčata z Brna včetně mé "maličkosti" jezdí za těmito zákroky buď do Břeclavi, kde je velice dobrý pan doktor z Brna Čierny nebo do Turnova, kde tyhle operace provádí pan doktor Hrubý ...
Druhá otázka proč si se rozhodla zrovna pro bandáž žaludku?
A třetí dotaz ... proč nezměníš obvodního či jiného lékaře který má takové chování vůči tobě? Je to hnus co píšeš a věř, že není nic jednoduššího než prásknout dvěřmi a jít jinam Wink
Holky který jsou přímo z Brna takové problémy neměly a jistě ti rádi poradí kam jít za těmmi co mají pro to pochopení a né takový hovadský přístup. Wink

A ještě by si nám mohla o sobě napsat kolik vážíš, měříš atd. páč na metříku se ti to neobjevilo ... Wink

Pokud budeš chtít ptej se na cokoliv, protože je tady dost holek z Brna a okolí co už mají operaci za sebou (tubu či plikaci) a všechny ti rády pomůžem pokud to bude v našich silách Wink

S klinikou kterou tady zmiňuješ tu asi nikdo zkušenosti nemá ... alespoň co vím a asi ani mít nebude, když se na takovýto zakrok u nich musí připlácet .... nejspíš jde o soukromou kliniku viď? Wink
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alecram36



Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Habrovany . okr.Vyškov

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

Buldoček Myslím si že byjsi měla zkusit Břeclav,Mostiště nebo Turnov. Já jsem po plikaci Břeclav,nic jsem nedoplácela a prostředí a jednání bylo super,a Marše třeba byla na tubu Mostiště . Myslím si že si taky nestěžovala!!! Exclamation Question Idea
_________________
url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEDVxsd/]

[/url]



Marcela
18.5.2011 plikace Břeclav MuDr.Čierny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mona



Založen: 28.10.2009
Příspěvky: 814
Bydliště: Štatl

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat


_________________
Výchozí BMI bylo 45.34, nynější je 32.77

3/3 TUBU


Naposledy upravil Mona dne ne červenec 10, 2011 11:35 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka 1975



Založen: 19.1.2011
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:40 am    Předmět: . Citovat

Bulldoček,
ahojky a vítám tě tady mezi náma.
Musím se přidat k holkám, proč zbytečně platit, a určitě né málo, když to můžeš mít přes pojištovnu pokud splnuješ BMI a td.
Mona má pravdu , raději si nechat finance na nový šatník - vlastní zkušenost.
Zkus se optat i jinde.
Já jsem jedna z těch co byli operováni u pana primáře Čierneho v Břeclavi a jsem nadšená.
Rozhodni se správně.
_________________

Mudr. Čierny Michal Plikace Břeclav 23.2. 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:54 am    Předmět: Citovat

doplatek třeba z důvodu pojištovny - neproplácení celé operace.... spíše se ptejte jakou má Věrka pojišťovnu Wink

Jinak takovéto jednání lékařů..... naprotsto souhlasím s bobul !! Shocked Rolling Eyes
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annax



Založen: 9.12.2010
Příspěvky: 433
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

Buldočku
Přidávám se k holkám, vyber si jinou nemocnici!
Delta, byť se přejmenovala na Surgal, je stále stejná a to nic moc!
Vyšetření si klidně nechej udělat u nich, když už máš termíny a s výsledkama pak můžeš jít jinam.
Já byla v Břeclavi nadšená a autem je to 40 minut.
_________________

44 let, plikace 23. 3. 2011, Břeclav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:04 am    Předmět: Citovat

Bulldocek
Ahoj, vítej mezi námi na foru a přeji Ti, ať se ti tady líbí...

současně se připojuji k Bobulce, Katce, Lence...

Jsou nemocnice, kde nezaplatíš nic, pouze pobyt v nemocnici, to ale každy... nevidím důvod, proč za band platit peníze, když ostatní nemocnice to dělají na pojišťovnu-máš li nízkou váhu a zdravotní problémy, tak taky to hradí pojišťovna... Takže zkus přemýšlet, jestli peníze, které by si dala do úhrady operace, nedala raději pak za nové věcičky nebo dovolenou v novém životě... Idea Question protože pak se začneš oblíkat a uvidíš, jak peníze poletí za hadříky

Přístup lékařů, který popisuješ, je hnus, já bych doktora změnila... přístup k pacientům by měl být ze strany lékaře jiný, měl by mít pochopení a né se smát tomu, co je pro něj blbost a pro tebe důležitá věc... ale já bych od něj šla co nejdál, takové chování lékaře k pacientovi, který potřebuje pochopení a podporu, tak toho lékaře právě za to odsuzuji... není jediný na světě... ať si trhne... Evil or Very Mad je to vůbec lékař? Shocked

Já jela na operaci do Turnova a udělala bych to zase (ale už to nejde, žaludek mám jen jeden Laughing ) a v Turnově mi udělaly zbytek vyšetření před operací, já měla sebou akorát vyšetření gastro a psychologa posudek, nic vív, vše sem měla pak hotovo v jeden den.

Holky z Brna Ti snad doporučí jinou nemocnici, ale určitě bych nic neplatila, je to blbost, pokud to hradí pojišťovna. To si schovej na nové věcičky, budeš hubnout a stále dokupovat... Wink

Držím palce, ať se rozhodneš správně... a na cokoliv se ptej, určitě se ti dostane odpovědi Wink
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
qwys



Založen: 26.1.2007
Příspěvky: 916
Bydliště: Sejdeme se u Kolína

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:07 am    Předmět: Citovat

Buldocku, pridavam se k holkam, neplat za band, na ktery si stezuje moc lidi, kdyz to muzes mit zadarmo, a to lepsi operaci Laughing tubulizaci nebo plikaci. Urcite by te to vice nez nastvalo, kdybys zjistila, ze ten band mozna neni to prave orechove a zes za to jeste platila Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR