Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

PŘEDSTAVENÍ NOVÁČKŮ

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 222, 223, 224  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

pošlu ti SZ(soukr,zprávu)najdeš ji nahoře u odhlášení
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ščevík Jan



Založen: 22.6.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Příbram

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,chtěl bych pozdravit své nové přáteleze sobotního setkání v Turnově/Alča2208,Hannah,Persilka,Eva,Mikeš a další,které neznám přezdívkou.Jsem nadšený,,díky Vám mám další motivaci a chuť se dále zlepšovat.Máte můj respekt,rád se s Vámi zase sejdu.HŠ Very Happy
_________________
Johnyfer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romana



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

ahoj Honzo ,vítej mezi námi ,koukala jsem na fotečky ze srazíku a bezpochyby jste se pěkně bavili Razz tak ještě jednou vítej a choď za námi jak jen to půjde Razz
_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
renda2009



Založen: 21.6.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 5:02 am    Předmět: Citovat

Alka 2208 - moc tě zdravím a děkuji za reakci. Alko, nebylo to o odvaze, zlobil mě PC. Jsem fakt moc ráda, že jsem na srazu s vámi byla. Dostala jsem od vás odpovědi na všechny mé otázky. Pochybnosti o správnosti mého rozhodnutí se rozplynuly. Jste prima lidičky a těžko věřit, že jste na tom s váhou a s pocity někdy byli jako já dnes. Moc se na tebe těším, jdu na operaci ve stejný termín s olikem 129, tak na boj budeme dvě. Alko, měj se krásně a pak si zavoláme. Pa pa renda. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

renda2009
ahojky s Olikem si píšu SZ pochází původně z mého města,tak to je super že jdete spolu Exclamation Nebudeš v tom sama ale i tak my na Vás holky myslíme jak se Vám daří i když tady nejste a držíme palce Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Honzo taky tě dodatečně vítám,i když se neznáme určitě bude příležitost při dalším srazíku :Konečně další chlap,ono by jich jistě bylo víc jen se stydí a přitom není za co, jsme tady na tom všichni stejně at je to muž či žena Smile
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Jéééé, ahoj Honzíku !!!
To jsem ráda, že jsi přišel mezi nás. V pátek to bylo super a už plánujeme další srazík. Wink
Snad se Ti tu mezi námi bude líbit. Ve volné diskuzi v kavárně najdeš bližší info k plánovanému srazu a doufám, že se taky zúčastníš, určitě bude zase sranda.

Zatím ahoj

(ta s růžovými vlasy Laughing Laughing Laughing Laughing )
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hannach11



Založen: 12.6.2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Jizerské hory

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Honzíkůůůůůůůůů...jsme rádi,že tě tu máme..jen Persilka..je naše zlatíčko Arielka Anička Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wQ0pvir/]
[
[/url]


6.6.08- bandáž žaludku-sklouzla,-8kg
5.11. 2v1vyndání bandu a sleeve Turnov. Metřík dokončen 13.6.09 Dcerky 4a7let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arielka



Založen: 16.11.2008
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

Ahojky Honzíku, je fajn že jsi mezi nás zavítal, teť už jen šup na fórum Smile těšíme se na Tebe Smile v pátek to bylo úúúúžo....
_________________
TUBULIZACE v Turnově 13.1.2009.
Nejtlustší období 146 kg.
Metřík dokončen 23.8.2009
28 let
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wZwguF6/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renda2009



Založen: 21.6.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

suelin2
Moc děkuji za přivítání a podporu, vím, že na nás budete myslet všichni a je prima, že díky tomuto foru mám spolubojovnici olika 129. Vůbec ji neznám, ale moc se na ni těším. Pa pa renda2009 Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana1



Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Renda2009 vítáme tě mezi námi.Tady určitš najdeš společná srdíčka.Ne vždycky každý každému sedne a pak nemá výběr, ale tady je to jiné.Uvidíš sama.Já měla obrovskou podporu v Dejně a Kukle a jsem jim za to moc vděčná.A pak se to nabaluje.Ty zase pomůžeš jinému Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wE7Mh5V/]

Tubulizace 6.3.2009 Turnov zlaté ručičky Mudr.Hrubý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenka majerová



Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 74
Bydliště: Voltuš 27Rožmitál pod Třemšínem

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Jojo janina 1 má úplnou pravdu Laughing Laughing ,já jsem ještě sice čekatelka,ale už teď mám podporu hodných a milých děvčat z tohoto f'ora Laughing Laughing .Jmenovitě-Gabči,Cibetky,Renči,Lady,Super s,Janiny 1,Dejny a mnoha dalších.takže vás také vítám RENDO a OL'IKU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy papa zdenča
_________________
mini bypass Homolka3.12.2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lecramka



Založen: 13.10.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Most, Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 9:05 pm    Předmět: RENDA2009 Citovat

Rendo moc a moc držím pěsti aby ses z blížící operace co nejdřív zotavila a pak už jen budeš společně s námi koukat na to, jak Ti krásné utíkají Tvá kilečka. Vzpomínám na naše turnovské setkání a věřím že nebylo poslední - jen na tom příštím už z tebe bude úplně jiná holka Smile
_________________



Tubulizace žaludku: 17.10.2007
42 let
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renda2009



Založen: 21.6.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

Jana 1, Zdenka Majerová, lecramka. Děvčata mnohokrát děkuji za přivítání a obrovskou podporu, bez vás všech na tomto foru bych nikdy nedošla až sem (jsem 3 dny před operací) . Přitom stojím teprve na startu. Děkuji moooooc, renda. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

TOTO TÉMA SLOUŽÍ JEN NA PŘEDSTAVENÍ SE - POVÍDAT SI BĚŽTE DO KAVÁRNY ČI TÉMAT, KTERÝCH SE VAŠE POVÍDÁNÍ TÝKÁ.

DĚKUJI
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty



Založen: 14.4.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: zlínský kraj

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 5:24 pm    Předmět: tubulizace žaludku Citovat

Prosím Vás,nemáte někdo zkušenosti s tubulizací žaludku.Jsem tu nová a zatím se mi nepodařilo najít nic na toto téma.Chtěla bych vědět více hlavně od těch,kteří podstoupili tuto operaci.Dík Monika Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 222, 223, 224  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR