Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

DOMLOUVACÍ KUPÉ - aneb kdo, kdy a kam jsme objednaní

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elamicha



Založen: 26.4.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 3:08 pm    Předmět: aa Citovat

Jituško.Do nemocnice mě poveze celá rodinka autem Rozloučím se na parkovišti a hurá na příjem.Oni mě vlakem,nebo autobusem nechtějí pustit.Já jim chtěla ujet,musela bych vyjet brzy ráno a nemusela bych se loučit To jsem zbabělá,co? Takhle budu bulet před nima Já za to nemůžu,že se mi bude stýskat.. Pak už budu brečet jen radostí,že to mám za sebou. A k těm injekcím,já se fakt bojím.Už od mala.byla jsem jako malá v nemocnici,tam mi chtěli napíchnout žílu,jenže byla sestra na prd,vzteklá,nešlo jí to,tak se jich na mě vystřídalo asi 5 a na podesátý se jim to povedlo Byly to žákyňky a od té doby se toho bojim,jelikož to bolelo...od nich.. Pak ještě na základce tetanovka,taky stála za to..Ale cukrová panenka nejsem.Jen nemám ráda injekce
_________________

25 let, 2 dětičky, 19/7 2011 Tubu Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elamicha



Založen: 26.4.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 3:09 pm    Předmět: aa Citovat

Jituško.Do nemocnice mě poveze celá rodinka autem Rozloučím se na parkovišti a hurá na příjem.Oni mě vlakem,nebo autobusem nechtějí pustit.Já jim chtěla ujet,musela bych vyjet brzy ráno a nemusela bych se loučit To jsem zbabělá,co? Takhle budu bulet před nima Já za to nemůžu,že se mi bude stýskat.. Pak už budu brečet jen radostí,že to mám za sebou. A k těm injekcím,já se fakt bojím.Už od mala.byla jsem jako malá v nemocnici,tam mi chtěli napíchnout žílu,jenže byla sestra na prd,vzteklá,nešlo jí to,tak se jich na mě vystřídalo asi 5 a na podesátý se jim to povedlo Byly to žákyňky a od té doby se toho bojim,jelikož to bolelo...od nich.. Pak ještě na základce tetanovka,taky stála za to..Ale cukrová panenka nejsem.Jen nemám ráda injekce
_________________

25 let, 2 dětičky, 19/7 2011 Tubu Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR