Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

RAJČE

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 110, 111, 112  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:47 am    Předmět: Citovat

Tak jsem vám tam holky pár foteček vložila,at máte s čím porovnávat,musela jsem to původní smazat(mělajsem v tom hokej) Razz Razz
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka631



Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 90

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:51 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky panna.

Patřím k lidem, kteří se snaží utajit opku přede všemi a navíc jsem se už nejméně 5 let odmítala fotit, tak žádné foto před opkou nemám, jinak bych také do stromečku přispěla je bezva, moc Vám fandím.

Sue, teda holky já nestačím čumět, ty jsi odhodila s těma kilama i 20 let. Já už jen blednu závistí. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wZ361Qy/]

[19.11.2009 MGB MUDr. Beňo ]


Naposledy upravil Lenka631 dne út duben 27, 2010 9:55 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Katarína



Založen: 19.4.2010
Příspěvky: 31
Bydliště: SR - Námestovo

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:54 am    Předmět: Citovat

Ahojte všetci, Slovensko zdraví Čechy ! Dnes som konečne opäť tu medzi Vami a hneď ste ma tak dobre naladili Laughing . Nápad s fotkami sa aj mne páči - všetkým odvážnym gratulujem. Ja som tiež ešte len "pred " a mňa to určite veľmi nabudilo a potvrdilo sa mi moje rozhodnutie ísť pod nôž. Gratulujem k skvelým úspechom. Musím sa odfotiť v nádeji, že budem môcť raz porovnávať. Snáď sa raz budem sama na sebe baviť a hrdo ukazovať. Dúfam, že to tak bude. Naozaj sú tie fotky motivačné !!! Exclamation Zatiaľ sa fotoaparátu vyhýbam. Všetkých pozdravujem.
_________________

19.5. 2010 Břeclav TUBULIZACE
39 rokov, 3 deti - 19,18,10 + úžasný manžel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

Jiříku a všichni vždyť jsem sem položila otázku a odpověď jsem sice dostala, ale jinou, než jsem potřebovala.... vím o tom, že mám galerku zaheslovanou SVÝM heslem. Ptala jsem se, zda bude ta galerie přístupná úplně všem lidem, tím myslím i veřejnosti, osobám neregistrovaným atd.... anebo jestli bude galerka přístupná jen nám - lidem z fora, ať už mají před opkou nebo po ní, to je jedno, ale prostě jestli se tam dostane každý, nebo pouze my. Snad jsem to už napsala dobře Rolling Eyes
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Díky za tento počin!
Koukala jsem, gratuluju Bestíčkové a Suelin, obě jste omládly a zkrásněly. Doufám, že i mně se to podaří. Musím se vyfotit a pak se dám taky v plen. Jen bez hlavy, mám svůj důvod, bohužel.
Pravidla na studentce se mi zdají trochu proti logice, ale já to beru z pozice těch před, které ty fotky nakopnou. Přece by stačilo, aby toho člověka někdo znal, být po opce mi přijde jaksi navíc. Ale ...
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:37 am    Předmět: Citovat

Věrčo,je to jen na tvém rozhodnutí..kdokoliv se na tyhle stránky přijde,může na odkaz kliknout a podívat se..Proto jsme nechali jen na vás,jestli si to zaheslujete,nebo ne..
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirin



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:41 am    Předmět: Citovat

verca ... asi jsem přehlédl zprávu, omlouvám se, zde vysvětlení:

Ta stránečka, tedy Rajčatová plantáž, je napsaná tak (věřím), že by ji vyhledávače neměli registrovat a vystavovat ve fulltextovém vyhledávání na Seznamu, Google, atd. Veřejně je známá pro všechny zde z fóra, pokud jej čtou a společné heslo se dává zájemcům z fóra vlastně na požádání. Někteří máme odheslováno, jiní mají společné jméno a heslo, ale myslím, že může existovat i další varianta, jakou jsi nyní ty, kdy máš své soukromé heslo. Takže si myslím, že si ho můžeš nechat, akorát bych za tvůj profil dopsal, že máš soukromé heslo a to si dej pak komu uznáš za vhodné. Ale to připsání informace, že budeš mít své soukromé heslo a přístupy na svou galerku ve své správě, by mělo být na Plantáži zohledněno.

Co říkaš, Moniko a ostatní, co už jste na Plantáži ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Jiřine,ja myslím,že je to rozhodnutí na každém..já se nezlobím,když se na mě podívají i lidi,co nejsou zaregistrovaní a třeba jen pročítají a váhají..
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že jsme se domluvili Jiříku. Takže já jsem pro to, abych to měla zaheslované svým heslem a heslo si pak budu posílat komu uznám za vhodné já. Pokud by s tím někdo měl problém, hned mi to dejte vědět Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirin



Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:52 am    Předmět: Citovat

Takže vítám další lidičky na Plantáži, UŽ JE NÁS DESET !!! A seřadil jsem to na přání primárně dle pohlaví (chlopi a robky) a v rámci těchto skupinek abecedně Wink

Verčo ... přidal jsem tě už taky s informcí, že máš soukromé heslo Smile

www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 10:57 am    Předmět: Citovat

Super Jiříku, děkuji. Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdalenka



Založen: 5.10.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

Shocked No děcka, já tady nebyla asi 3 DNY A PĚKNĚ ČUMÍM a tedy, já nijak zvlášť netajím svou operaci, jen v práci, ale právě proto je pro mě naprosto nepřípustné, aby moje fotky v plavkách a kolikrát ve spodním prádle viděl kdokoli...tedy nejsem určitě tak odvážná...ale ja fakt, že mě fotky před opkou nakoply, ale jak psala Jana není problém osobní kontakt...taky jsem byla na srazíku v Olomouci asi 2x a v Brně a 2x v Ostravě...je to jen o chtění někoho chtít poznat nebo ne.... Shocked
_________________

36 let, 2 děti, 2 kocouři, chameleon, 2 anduláci a tata Majďák
19.11.2009 TUBU Ostrava Dr. Foltys,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erytrin



Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

majdalenko nikdo neřiká že tam máš dát fotky ve spodnim prádle dáš tam jen to co chceš s tim že víš že je to "veřejné" ale pokud nemáš zájem nikdo tě tam netahá Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bestickova



Založen: 28.7.2008
Příspěvky: 356
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:18 pm    Předmět: Citovat

Majdi,presne jak napsal erytrin,navic,galerku muzes zaheslovat,nebo se tam dat treba bez xichticku atd..Je to vsechno jen o vasem rozhodnuti..
_________________
[/url]


[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angiila



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ahojky tak jsem také přispěla fotkama.Sice nejsem po opce ale až budu dám další fota až bude vidět změna Laughing Je to fakt perfektní věc.Nechci nějak rýpat ale naco mi budou fota po opce když už následky poznám sama Smile chce to spíš fota vidět hned než půjdu na opku a než se rozhodnu abych měla tu správnou motivaci ne?Takže gratuluji k tomuto rozhodnutí pro motivaci dalších lidí.
_________________

19.7.TUBU ISCARE podporující manžel ,kočička Čiký
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 110, 111, 112  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR