Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

FOTOGALERIE - STUDENTKA

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Blbne to úplně stejně jak ta starší, na studentce vedle okýnek pro přihlášení je - vyhledat tajný web. Kliknout, zadat jméno webu. kliknout na název co to vyhledá, požádá o heslo a pustí dovnitř.
Bez heska pustí kohokoli pokud se mu podaří získat od někoho přímý odkaz na fotogalerie ... takže pořád ta samá chyba.

Loli jako anonym jsem ti na chvilku změnila výchozí fotku, chtěla jsem zkusit zda opravdu si anonym můýe dělat co chce ... může Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:29 am    Předmět: Citovat

trixl,

to si děláš srandu, ne???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Já to zkoušela několikrát - z úplně jiného účtu a nedostala jsem se tam. Proto jsem se domnívala, že je chyba v tom, že bylo zřejmě nastaveno adminy tak, že po změně zabezpečení (jsou tam nastavené dvě možnosti) již se změna neprovedla (u původní studentky) a dalo se na tu galerii dostat i bez hesla. Novou jsem udělala druhým typem zabezpečení a nedostala jsem se na ni, a že jsem to zkoušela i z jiného compu.
Tak teď mi to hlava nebere. A jestli to tak opravdu je, tak jsem se tu s tím celou tu dobu s....la jako zbytečně, jo!? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
No, tak to mě tedy podrž. To si to asi půjdu hodit, chjo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dostane se tam krom trixl opět někdo jiný?? - kdo nezná heslo??
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:35 am    Předmět: Citovat

trixl,

chápu to ale tak, že pokud se ti nepodaří získat přímý odkaz na galerie, potom se tam nedostaneš?
Pokud to tak je.............a ostatní by dodržovali nerozesílání odkazů (i ve vlastním zájmu i v zájmu jiných), nikdo jiný by se tam nedostal.

Já bohužel přemýšlela nad hodně galeriemi, ale studentka má dobře udělané to, že je vidět kompletní přehled a u každého uživatele kdy byla galerie změněna a která fotka byla poslední vložena (tak člověk ví zda tam někdo něco vložil, či tam třeba pár dní nikdo nic nezměnil). Bohužel ze všech galerií které znám neznám žádnou jinou, která by toto měla tak hezky zpracované.
Ví někdo o nějaké, kde by to bylo takto nastavené a zároveň lépe zabezpečené?






Jsem smutná, a to jsem měla dnes tak dobrou náladu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Omlouvám se, ale po té práci, kterou jsem nad tím těch několik dní strávila to snad chápete.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 1:46 am    Předmět: Citovat

Lolinko, já sice ještě nemám nové heslo atd., takže jsem nic nemohla "ponovu" zkoušet, ale domnívala jsem se, že až nastavíš novou galerii zabezpečenou hesly, že ten odkaz na otevřenou galerii už nebude fungovat, protože to celý bude vymáznutý a zrušený. Protože věřit tomu, že odkaz na otevřenou galerii už nikdy nikdo nebude nikomu posílat, je sci-fi.
Twisted Evil

Snad to, proboha, půjde nějak udělat, strávila jsi na tom tolik času a byla to dřina a teď by z toho nemělo být nic? Tak to teda nééééééééééééé!

Lidičky, poraďtě! Wink
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

bossice,

starou samozřejmě smáznu, ale já mluvím o nové, a myslím, že trixl taky. I když bych raději doufala v to, že mluví o té staré.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petra Hellingerová



Založen: 17.3.2007
Příspěvky: 173
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 04, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, taky se tam nemůžu dostat Crying or Very sad
_________________
26.11.2008 Tubu Brno, nemocnice U sv.Anny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

Loli na studentku radím se vykašlat a narovinu všem napsat, že nedokážou zajistit bezpečnost, aby si tedy každý rozmyslel co tam vůbec dává.

Ty můžeš vymazat tu starou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 11:13 am    Předmět: Citovat

Holky já svojí fotogalerku na studentce smazala, když tu píšete, že se tam dá i nadále dostat.... pokud se povede udělat něco bezpečného, fotky tam s radostí dám Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

Loli nejde se tam dostat jinak než přes odkaz od někoho, ale to by nemělo být !!! A děsně mi vadí, že manipulovat se všema fotkama (přidávat, mazet, upravovat) dokonce mazat jednotlivé galerie včetně cizích můžu přihlášená i jako anonym !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

no je pravda, že já si galerku smazala bez přihlášení - tudíž jako anonym... Rolling Eyes
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 6:57 pm    Předmět: Citovat

lolinko do nové galerie jsem se dostala bez problémů, dííííííky za vytvoření Razz Razz Razz Wink Wink Wink Exclamation Exclamation Exclamation
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 7:51 am    Předmět: Citovat

Snad to půjde když budou všici opatrní, nechci nikomu kazit radost z nové galerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

trixl bez hesla se tam nedostaneš a pokud dáš někomu cizímu skopírovanou adresu otevřené tvé stránky, tak vlastně tím porušuješ pravidla a myslím si, že nechcete, aby nám tam chodili cizí lidi jen šmírovat, tak opravdu záleží na ukázněnosti zaregistrovaných a dodržovat to, že přístup a heslo bude udělovat pouze lolinka Laughing Laughing Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucieee



Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 1:42 pm    Předmět: Citovat

Ahojky děvčata tak jsem tu po delší době a vůbec nechápu o co jde... Stará studentka nová studentka koukám že nakonec nebude žádná studentka... to že se na stránky studentky dá dostat bez hesla díky odkazu se ví už hoooodně dlouho ... a teď se to začlo řešit... ale nějak divně... nalezla jsem na starou srudentku a mé fotky nikde... a netuším kam se poděli jestli je někdo smazal nebo někam přendal ... jak čtu tak hodně lidí si ze studentky fotky vymazává... což je škoda... asi jsem uplně mimo... ale nechce se mi to celé pročítat...
Loli prosím tě kdyžtak mi písni nějakej odkaz a nějaké heslo...díky.. a nevzdávej to... jednou se ti to povede Smile) pa
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w3deBFa/]

[/url]












20.5 09 Tubulizace Turnov, před operací -10kg
Mateřská,2děti 6let,11 měs. 28let , 176cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosmarine



Založen: 3.5.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tak se stěhuji na rajče Wink
_________________


51 let. Fandí mi moje milovaná a milující rodinka s čiváčkem Beníčkem. Wink
Před operací zhubnuto 8 kg. Tubulizace při váze 114 kg - Iscare 12.7. 2010 - primář MUDr. Svoboda.


Naposledy upravil Rosmarine dne st květen 12, 2010 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR