Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
Autor |
Zpráva |
trixl
Založen: 14.8.2006 Příspěvky: 549
|
Zaslal: po květen 03, 2010 8:19 pm Předmět: |
|
|
Blbne to úplně stejně jak ta starší, na studentce vedle okýnek pro přihlášení je - vyhledat tajný web. Kliknout, zadat jméno webu. kliknout na název co to vyhledá, požádá o heslo a pustí dovnitř.
Bez heska pustí kohokoli pokud se mu podaří získat od někoho přímý odkaz na fotogalerie ... takže pořád ta samá chyba.
Loli jako anonym jsem ti na chvilku změnila výchozí fotku, chtěla jsem zkusit zda opravdu si anonym můýe dělat co chce ... může |
|
Návrat nahoru |
|
|
lolinka
Založen: 5.4.2009 Příspěvky: 16775562
|
Zaslal: út květen 04, 2010 1:29 am Předmět: |
|
|
trixl,
to si děláš srandu, ne????
Já to zkoušela několikrát - z úplně jiného účtu a nedostala jsem se tam. Proto jsem se domnívala, že je chyba v tom, že bylo zřejmě nastaveno adminy tak, že po změně zabezpečení (jsou tam nastavené dvě možnosti) již se změna neprovedla (u původní studentky) a dalo se na tu galerii dostat i bez hesla. Novou jsem udělala druhým typem zabezpečení a nedostala jsem se na ni, a že jsem to zkoušela i z jiného compu.
Tak teď mi to hlava nebere. A jestli to tak opravdu je, tak jsem se tu s tím celou tu dobu s....la jako zbytečně, jo!?
No, tak to mě tedy podrž. To si to asi půjdu hodit, chjo
Dostane se tam krom trixl opět někdo jiný?? - kdo nezná heslo?? _________________ [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]
[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 |
|
Návrat nahoru |
|
|
lolinka
Založen: 5.4.2009 Příspěvky: 16775562
|
Zaslal: út květen 04, 2010 1:35 am Předmět: |
|
|
trixl,
chápu to ale tak, že pokud se ti nepodaří získat přímý odkaz na galerie, potom se tam nedostaneš?
Pokud to tak je.............a ostatní by dodržovali nerozesílání odkazů (i ve vlastním zájmu i v zájmu jiných), nikdo jiný by se tam nedostal.
Já bohužel přemýšlela nad hodně galeriemi, ale studentka má dobře udělané to, že je vidět kompletní přehled a u každého uživatele kdy byla galerie změněna a která fotka byla poslední vložena (tak člověk ví zda tam někdo něco vložil, či tam třeba pár dní nikdo nic nezměnil). Bohužel ze všech galerií které znám neznám žádnou jinou, která by toto měla tak hezky zpracované.
Ví někdo o nějaké, kde by to bylo takto nastavené a zároveň lépe zabezpečené?
Jsem smutná, a to jsem měla dnes tak dobrou náladu.
Omlouvám se, ale po té práci, kterou jsem nad tím těch několik dní strávila to snad chápete. _________________ [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]
[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 |
|
Návrat nahoru |
|
|
bossice
Založen: 16.6.2008 Příspěvky: 721 Bydliště: Turnov
|
Zaslal: út květen 04, 2010 1:46 am Předmět: |
|
|
Lolinko, já sice ještě nemám nové heslo atd., takže jsem nic nemohla "ponovu" zkoušet, ale domnívala jsem se, že až nastavíš novou galerii zabezpečenou hesly, že ten odkaz na otevřenou galerii už nebude fungovat, protože to celý bude vymáznutý a zrušený. Protože věřit tomu, že odkaz na otevřenou galerii už nikdy nikdo nebude nikomu posílat, je sci-fi.
Snad to, proboha, půjde nějak udělat, strávila jsi na tom tolik času a byla to dřina a teď by z toho nemělo být nic? Tak to teda nééééééééééééé!
Lidičky, poraďtě! _________________
55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + zatím 88kg a bude hůř |
|
Návrat nahoru |
|
|
lolinka
Založen: 5.4.2009 Příspěvky: 16775562
|
Zaslal: út květen 04, 2010 9:57 am Předmět: |
|
|
bossice,
starou samozřejmě smáznu, ale já mluvím o nové, a myslím, že trixl taky. I když bych raději doufala v to, že mluví o té staré. _________________ [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]
[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 |
|
Návrat nahoru |
|
|
Petra Hellingerová
Založen: 17.3.2007 Příspěvky: 173 Bydliště: Brno
|
Zaslal: út květen 04, 2010 10:25 pm Předmět: |
|
|
Ahojte, taky se tam nemůžu dostat _________________ 26.11.2008 Tubu Brno, nemocnice U sv.Anny |
|
Návrat nahoru |
|
|
trixl
Založen: 14.8.2006 Příspěvky: 549
|
Zaslal: st květen 05, 2010 10:35 am Předmět: |
|
|
Loli na studentku radím se vykašlat a narovinu všem napsat, že nedokážou zajistit bezpečnost, aby si tedy každý rozmyslel co tam vůbec dává.
Ty můžeš vymazat tu starou? |
|
Návrat nahoru |
|
|
verca
Založen: 1.12.2009 Příspěvky: 2925
|
Zaslal: st květen 05, 2010 11:13 am Předmět: |
|
|
Holky já svojí fotogalerku na studentce smazala, když tu píšete, že se tam dá i nadále dostat.... pokud se povede udělat něco bezpečného, fotky tam s radostí dám _________________
30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál |
|
Návrat nahoru |
|
|
trixl
Založen: 14.8.2006 Příspěvky: 549
|
Zaslal: st květen 05, 2010 12:43 pm Předmět: |
|
|
Loli nejde se tam dostat jinak než přes odkaz od někoho, ale to by nemělo být !!! A děsně mi vadí, že manipulovat se všema fotkama (přidávat, mazet, upravovat) dokonce mazat jednotlivé galerie včetně cizích můžu přihlášená i jako anonym !!! |
|
Návrat nahoru |
|
|
verca
Založen: 1.12.2009 Příspěvky: 2925
|
Zaslal: st květen 05, 2010 1:03 pm Předmět: |
|
|
no je pravda, že já si galerku smazala bez přihlášení - tudíž jako anonym... _________________
30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál |
|
Návrat nahoru |
|
|
ALENA
Založen: 10.12.2006 Příspěvky: 1585 Bydliště: Olomouc
|
Zaslal: st květen 05, 2010 6:57 pm Předmět: |
|
|
lolinko do nové galerie jsem se dostala bez problémů, dííííííky za vytvoření _________________
57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace |
|
Návrat nahoru |
|
|
trixl
Založen: 14.8.2006 Příspěvky: 549
|
Zaslal: čt květen 06, 2010 7:51 am Předmět: |
|
|
Snad to půjde když budou všici opatrní, nechci nikomu kazit radost z nové galerie. |
|
Návrat nahoru |
|
|
ALENA
Založen: 10.12.2006 Příspěvky: 1585 Bydliště: Olomouc
|
Zaslal: čt květen 06, 2010 1:12 pm Předmět: |
|
|
trixl bez hesla se tam nedostaneš a pokud dáš někomu cizímu skopírovanou adresu otevřené tvé stránky, tak vlastně tím porušuješ pravidla a myslím si, že nechcete, aby nám tam chodili cizí lidi jen šmírovat, tak opravdu záleží na ukázněnosti zaregistrovaných a dodržovat to, že přístup a heslo bude udělovat pouze lolinka _________________
57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace |
|
Návrat nahoru |
|
|
Lucieee
Založen: 9.1.2009 Příspěvky: 52 Bydliště: Ústí nad Labem
|
Zaslal: út květen 11, 2010 1:42 pm Předmět: |
|
|
Ahojky děvčata tak jsem tu po delší době a vůbec nechápu o co jde... Stará studentka nová studentka koukám že nakonec nebude žádná studentka... to že se na stránky studentky dá dostat bez hesla díky odkazu se ví už hoooodně dlouho ... a teď se to začlo řešit... ale nějak divně... nalezla jsem na starou srudentku a mé fotky nikde... a netuším kam se poděli jestli je někdo smazal nebo někam přendal ... jak čtu tak hodně lidí si ze studentky fotky vymazává... což je škoda... asi jsem uplně mimo... ale nechce se mi to celé pročítat...
Loli prosím tě kdyžtak mi písni nějakej odkaz a nějaké heslo...díky.. a nevzdávej to... jednou se ti to povede ) pa _________________ [url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w3deBFa/]
[/url]
20.5 09 Tubulizace Turnov, před operací -10kg
Mateřská,2děti 6let,11 měs. 28let , 176cm |
|
Návrat nahoru |
|
|
Rosmarine
Založen: 3.5.2010 Příspěvky: 71
|
Zaslal: st květen 12, 2010 3:37 pm Předmět: |
|
|
Tak se stěhuji na rajče _________________
51 let. Fandí mi moje milovaná a milující rodinka s čiváčkem Beníčkem.
Před operací zhubnuto 8 kg. Tubulizace při váze 114 kg - Iscare 12.7. 2010 - primář MUDr. Svoboda.
Naposledy upravil Rosmarine dne st květen 12, 2010 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát. |
|
Návrat nahoru |
|
|
|