Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

minigastrický by-pass

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Angie



Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 8:08 am    Předmět: Citovat

Ahojky Gábi, moc děkuji za odpověď. Strašně moc ti budu držet pěstičky. Určitě se podělíš o zkušenosti a zážitek potom, viď?¨

Já budu volat v pondělí na Homolku. Sestřička od pana doktora byla na školení, tak mám volat po víkendu.

Trošku se bojím, protože jsem po onkol. nemoci a člověk neví, jestli by se to nevrátila (ta nemoc) po zákroku. Lékař na Homolce říkal, že tohle nevadí, ale ten strach tam stejně je.

Mám prý nárok ze zdravotních důvodu na liposukci, ale volala jsem do jedné plastické chirurgie. Ti mi řekli, že nepracují s pojišťovnou, ale dali mi tel. číslo na Homolku na plast. chirurgii. Ta sestra tam byla tak nepříjemná, a že liposukce se nedělá na pojišťovnu, ale jen kůže se odstraňuje, atd. Tak je to stejně riziko. Profesor v Motole mi řekl, že by nedráždil hada bosou nohou po diagnóze, kterou jsem měla.

Tohle je laparoskopicky, což je šetrné, tak snad se zadaří...

Můžeš i do emailu napsat, když budeš chtít. Každopádně, i když se neznáme, tak na tebe budu moc myslet a držet ti pěstičky. Boj s váhou je strašný. Já problémy nikdy neměla, ale teď nemůžu sehnat na sebe. Do schodů mi dělá potíže to, že mám tlaky v uších, v hlavě a tep 150/min. Musím s tím něco dělat.

Když jsem chodila k dietoložce (není to lékařka), tak jsem za 3. týdny shodila 7 kg, ale taky mě to každý týden stálo 1200.- a v práci jsem nemohla pravidelně jíst, jak jsem potřebovala, když byli klienti...

Měj se krásně a mooc držím pěstičky :lol:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Angie, na liposukci bych nešla v žádném případě, krom toho, že je to bolestivé, není to trvalé. Určitě dám vědět hned jak se vrátím z nemocnice a tobě budu fandit, aby jsi to dotáhla do konce, není to úplně růžová cesta, ale výsledek bude za to státSmile Zatím se měj hezky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Angie



Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, to věřím, že to není růžová cesta, ale nedovedu si představit, co to všechno obnáší.

Jestli máš chvíli a chuť, tak se rozepiš, já budu ráda...

Můžu se prosím zeptat, jak dlouho trvá potom pobyt v nemocnici???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Tak začátky byli celkem v pohoděSmile gastro, spirometrie, sono, odběry, pak psycholožka - dietoložka, tam jsem dostala redukční dietu a ted před operací mám absolutní hladovku, dneska už je to 14 dní co jsem neměla nic v puse, ale i to se dá zvládnout pokud jsi pevně rozhodnutá, je to jen o vůli a tu určitě máš. Jak dlouho v nemocnici říkají týden až 10 dní, ale já doufám, že mě pustí už za 5 dníSmile je to individuální. Celá ta mašinérie trvá od konce září, takže po 5 měsících od začátku budu po operaci, což celkem jde:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Angie



Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

Gábi a gastro, tam dělají co? Nejde se na žádné hadičky a tak, že ne???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
suelin2



Založen: 22.4.2009
Příspěvky: 16776692
Bydliště: HAVÍŘOV

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

Angie
ahoj pojd do kavárny,jo a je to právě ta hadička Confused
_________________
42let,4děti.Tubulizace 10.6.09,míry 15.3.10/100-90-100cm,abdo.24.1.2011.Metřík dokončen11.2.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR