Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

minigastrický by-pass

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

odepíši všem najednou:-) Ahoj Jano, Radko, Majdalenko dnes je to 7 den bez jídla, kdybych včera nepařila na Valentýské párty, tak bych byla naprosto v poho, ale 3 hodiny spánku je fakt málo, takže jsem unavená, ale jinak naprosto v pohodě, nemám hlad a jídlo mi nechybí. Piji 5-6 l vody a čaje denně a dá se to"zatím"Smile)) Jano věř, že kdybych nemusela, tak to nedělám měla jsem redukční dietu přes 2 měsíce a dala jsem s ní dolů 25 kg a to na začátku říkali, že 20 by bylo dobrých, ale chirurg mi řekl hladovku a že by byla lepší pod lékařským dohledem, ale není v naší republice zařízení, kde by se na to specializovali. Můj doktor z toho byl taky mimo, když to četl v jeho zprávě, ale já jsem zas taková, když nařídil, tak to prostě dát musím, prý mě otevře nebudeli moc se dostat přes játra, zavře a konečná, to nebudu riskovat, tak raději poslouchám. Mluvila jsem s několika lidmi po bypassu a taky nikdo hladovku držet nemusel, je to prý novinka poslední doby a asi vědí proč to tak chtějí. Budu jen doufat, že to opravdu dám, vždyt mi už chybí "jen" 10 dní.-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

Gábi,

tak to jsi dobrá, že to vydržíš, já bych to tedy nedala ani náhodou. Moc ti fandím abys to zvládla a vydržela. Ještě se chci zeptat na tvoji výšku a váhu (omlouvám se jestli jsi to už psala do představení (mám šílenou sklerozu). A jinak už máš dole moc kilo, je to super když to člověku jde dolů. Držím palce aby to tak šlo i dál. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 11:08 pm    Předmět: Citovat

ahoj lolinko, děkuji:-) mám 173 cm a momentálně vážím 135,8 kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lolinka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 16775562

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2010 11:30 pm    Předmět: Citovat

Gábi,

děkuji. Máš za sebou opravdu krásný úbytek, a to jsi teprve před operací. Za chvilku bude operace a za chvíli budeš pod stovkou a hned se budeš cítit ještě o moc líp než teď.
Myslím, že do operace budeš na 130kg. Wink
A jsi opravdu moc dobrá, klobouk dolů, že jsi s tím tak hnula. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wJnXPDh/]

[/url]Turnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohuslava Geržová



Založen: 9.2.2010
Příspěvky: 238
Bydliště: okr.Zlín

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat pana doktora jestli se provádí v nemocnici Břeclav Bypass žaludku.Děkuji za odpověď.
_________________

34 let,3 děti/10,7,4/hodný manžel . TUBU 13.4.2010 v Břeclavi Mudr.Čierný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 9:45 am    Předmět: Citovat

lojinko, já doufám, že mín jak 130 dnes už mám 134,2Smile a ještě 1O dní před sebou, denně mám úbytek kolem 1 kg, ale bohužel má hladovka vedlejší účinky. Již několik let jsem na antikoncepci píchané každé 3 měsíce a tudíž i několik let bez menstruace a nyní se mi spustila:-( Dnes jdu za panem doktorem, aby s tím něco udělal, tak jsem zvědavá co mi řekne:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janaaa



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 626
Bydliště: opava

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

GÁBI MÁŠ DEPOPROVERU? TU MÁM TAKY A TAKY SE MI TO ROZJELO. NEJDŘÍV HNED PO OPERACI A TED UŽ ZASE SKORO MĚSÍC. JE TO HNUS ALE BOHUŽEL, TĚLO DOSTÁVÁ ZÁHUL. GÁBI NEMYSLELA JSEM NIC ZLÉHO TÍM, ŽE JSEM PSALA, ŽE SE MI NEZDÁ TA HLADOVKA. JE TO POPRVÉ CO TAKOVOU ŠÍLENOST SLYŠÍM. SPÍŠ VIDÍM NAPSANOU Laughing . A SMEKÁM, JÁ BYCH TO NEDALA.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w1KWNws/]

[/url]
39 LET, OSTRAVA, doc. Dostalík, sleeve resekce 14.1.2008 břicho 15.10.2009"- prsa 19.4.2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Jani, já jsem to také nebrala, že to myslíš špatně, jen jsem ti to chtěla vysvětlit jak mi to vysvětlil doktor:-)jj depoproveru, dneska jsem byla u doktora, tak mi píchnul nějakou injekci, která by to měla zastavit a když ne, tak ještě prášky, ale ty prý musím probrat s prahou jestli je můžu a představ si, že to byl první člověk, který se tý hladovce nedivil, prý jí už několikrát sám naordinoval, právě kvůli tomu metabolismu, že to je po nabrání po hormonech, což mi před lety řekl i můj tehdejší gynekolog, ale já mu nevěřila:-( kdybych ho tenkrát poslechla, nemusela jsem dnes podstupovat takový zákrok. Takže máš ted s menstuací problémy, neurovnalo se to? To mě teda ještě čekaj věci, ale co, člověk se dal na boj, tak tu bitvu musím přeci vyhrátSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janaaa



Založen: 8.9.2007
Příspěvky: 626
Bydliště: opava

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

já jsem si jí nechala nasadit v srpnu před operací. nechtěla jsem je je mít při operaci Laughing . hned druhý den jsem je ale dostala a celý pobyt v nemocnici jsem se jich nezbavila. no a znovu 14 dní před píchnutím injekce a od té doby se to nespravilo. píchla mi injekce proti špinění, ale nepomohla. Crying or Very sad ted jsem po aplikaci další takže čekám jestli se to zastaví. kdysi jsem ji brala 5 let a bylo to vše v poho. takže to přičítám změnám v těle. ale asi ji vysadím, protože mám pocit, že mi pomohla k pár kilům. nejsem si totiž vědoma stravovacích chyb, i když už to jde pomalu dolů, ale na úkor toho, že se musím hoooodně hlídat. tak at ti vše dobře dopadne a přidáš se k nám. jsem docela zvědavá jak budeš hubnout po takové hladovce. tím tě nechci strašit, ale děvčata, která držela dietu před operací většinou hubla pomaleji.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/w1KWNws/]

[/url]
39 LET, OSTRAVA, doc. Dostalík, sleeve resekce 14.1.2008 břicho 15.10.2009"- prsa 19.4.2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 12:37 am    Předmět: Citovat

Já jí nechala píchnout i dětem, jedna bez problémů a druhá se teprve rovná a to jí mají skoro rok. Odoperovali tě i přes to? Mě řekl, že by bylo lepší být po, no snad to projde:-) Já tajně doufám, že to půjde rychle, ale uvidíme:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenka631



Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 90

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 10:33 am    Předmět: Citovat

Gabriela Smolová
Ahoj Gabi, hladovce, kterou držíš se "nedivím", protože mě operovat také MUDr. Beňo a při konzultaci mi vysvětloval její princip. Naštěstí jsem podle sonogr. neměla tuk v játrech, takže mě minula. Moc Ti držím palce. Kdy máš termín ? Jestli Ti můžu předat zkušenost z Homolky, vezmi si sebou čaje co máš ráda, sestřičky Ti ho uvaří, ten nemocniční se moc pít nedá ( nebo jsem hodně rozmazlená) Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Leni, jsem moc ráda, že se tu také oběvil někdo operovaný na homolce:-) termín mám 25.2. Já piju jen černý čaj, ostatní mi dělají problémSmileMůžeš mi trochu popsat co a jak po operaci, jak dlouho jsi po operaci ležela v nemocnici a tak?Kdyby si se nechtěla nějak rozepisovat a nevadilo ti to, tak mi můžeš poslat tvůj tel do mailu a já bych ti zavolala, bohužel jsem ještě neměla šanci s nikým si pohovořit po operaci.Díky předem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenka631



Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 90

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Gábi, poslala jsem Ti kontakty
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wZ361Qy/]

[19.11.2009 MGB MUDr. Beňo ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Angie



Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 10:24 pm    Předmět: Hezký večer... Citovat

Hezký večer, jsem tu poprvé. Nevím jak začít, protože jak asi sami víte, tak člověk je zprvu ze všeho vykolejený. Není to zatím strach, i když asi také ano.

Přibrala jsem po nemoci 40 kilo. Vážila jsem 62-64 kg. Měřím 164 cm. Potom jsem dostávala hormony a 10 kg bylo nahoře. Po onkologické nemoci, kdy jsem jezdila do Motola na chemoterapie jsem přibrala po Prednisonu 30 kg. Ale asi spíš 20 kg, těch 10 kg jsem měla jistě z jídla.

Volala jsem na Homolku ve čtvrtek a radila se s lékařem. Nevím jací tam jsou.

Nemáte prosím někdo zkušenosti s nemocnicí Na Homolce? Myslím přímo s Bypass...

Předem děkuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gabriela Smolová



Založen: 10.2.2010
Příspěvky: 13
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 12:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Angie, já jdu na operaci bypassu ve čtvrtek na Homolku a doposud všechny vyšetření a celkový přístup je suprový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR