Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Ahoj

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj Evo to jsem nevěděla že se jezdí tak často Smile No neva snad se to zvládne-musí.
Aspon že mi operace vyšla přes ty prázdniny,to jsem aspon neměla problém s hlídáním.No snad se to nějak udělá Laughing
Tak pa a dík za info(i když nebylo zrovna pro mě Very Happy )
Super fórum
PAPA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:21 am    Předmět: Citovat

Ahojky Belo,ono to ježdění po měsíci.......pokud jsi opravdu vpohodě a hubneš a nemáš problémy,tak po třetím měsíci to jde asi i ukecat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:27 am    Předmět: Citovat

Evo tak to je super,doufám že to teda ukecám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:31 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidi!Jajo to musí být krásný dvojčátka.Sice dvojí starost ,ale taky dvojí radost.Budem na tebe myslet mamino,neboj!Jinak já jsem taky moc ráda že mi to vyšlo na prázdniny a to ze stejnýho důvodu jako bela.Hlídací babičku nemám a i když je mojí cácoře taky 9,tak jí hlídat musím snad víc než v 5 letech.Začínají jí totiž napadat podivný věci,jako třeba dělat palačinky(sama)nebo různý kouzelný lektvary(to mi zase likviduje nádobí a potraviny)takže sama doma v žádným případě!!!Už jsem kvůli hladovce doma na neschopence(od nový obvodní lékařky)tak jsem moc ráda.A jak belo,je to zase o kousek lepší?Nebo to ještě bolí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Michaelo Very Happy
Už to vůbec necítím,jen když si lehnu na břicho,tak mám pocit jako kdybych na něčem ležela Laughing
Jinak dnes jsem se vážila-od operace to jest před 14 dni mám dole 8 kilo.Tak mám radost.Začala jsem znovu šlapat (ORBI-TRACK)tak doufám,že to půjde aspoň stejně rychle.
Já mám sice obě babičky,ale pracují,tak s tím hlídáním to není nic moc.A jelikož mám děti malé(4 a 1 rok)tak někdo hlídat musí.No to se nějak vyřeší Laughing
Tak pozdravuj cácorku ať Ti něco dobrého ukuchtí Wink Vlastně ne dietka je dietka.Tak po operaci Ti aspoň může mixovat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:48 am    Předmět: Citovat

Čauky, díky za odpověď. Tak to bude šéf spokojen Wink , protože kolegyně bude mít dovču a měl strach Shocked abych v té době už byla v práci Rolling Eyes . Jinak děvčátka mají také občas takové nápady. Chtějí moc pomáhat, ale pak ten úklid Crying or Very sad Very Happy . Díky za podporu, je opravdu bezva, že si takto můžeme vylít svá srdíčka Wink Papa Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 12:50 pm    Předmět: Citovat

Mějte se krásně

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 10:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Marti, tak takový přístup známe asi všechny. Už jsem měla i pocit, že když půjdu na oční, tak mi řeknou: Musíte zhubnout, to je z obezity Very Happy . Je to fakt síla, někteří lidé si myslí, že když je někdo tlustý musí být i úplně pitomec. Však jim to všem natřeme Wink , pak budou valit bulvy Shocked . To jsem zvědavá co budou říkat potom Twisted Evil , asi nic, protože ten kdo si tohle myslí Idea tak to nemá v hlavě OK. Všem držím palce. Je to opravdu bezva, že si můžeme takhle pokecat.Zase se někdy ozvu ( snad ještě do operace Very Happy ) Páčko jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 2:58 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Jájo, držím palečky. Jen jsem tu nikde nenašla datum, kdy na to jdeš. Možná jsem to v záplavě těch příspěvků přehlídla. Ale to je jedno, stejně moc a moc fandím. Martina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 4:28 pm    Předmět: Citovat

Jájinko záleží na tom co děláš..já třeba šla až po měsíci ,protože dělám rukama a tahám 11kg věci víš.Uvidíš když děláš v kanclu tak třeba huš po týdnu ..nesmíš tahat nic těžkého tak měsíc..A na kontrolu jak tu už psali 6měsícu po měsíci a pak jednou do roka..Pa Mili
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

Belo,po 14ti dnech to je brzo na cvičení...neblbni,ještě odpočívej,až po měsíci od operace se můžeš týrat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jitka Káclová



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:02 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni! Jsem 7 dní po bandáži, takže ještě trochu bojuji s bolestmi, ale jde. Bohužel mě do toho potkala ještě angína, takže si drtím antibiotika a to je opravdu hnus. Mám také malé dítě, 15ti měsíční holčičku. Byla týden u babičky a dnes jsem jela pro ní. Další dny mi pomůžou manželovi rodiče, abych ji nemusela zvedat a podobně. A co se týká hladu a chutí?! Když jsem přišla domu, tak mi kolikrát děsně kručelo v břiše, hlavně v noci. Nevím jestli je to normální. Napila jsem se vždy trošky vývaru a bylo to. Teď už je to v klidu. Dnes jsem ochotnala trochu bramborové kaše a rozmichované zeleniny. Přiznám se,že mi 2 lžičky uváděné v jídelníčku, přišly strašně málo. Ale fakt jsem to tam nedostala, ani jsem se nesnažila. a Pocit hladu se nedostavil. To je stav, který jsem si dříve nedokázala představit. Tak doufám, že tohle "hubnutí" konečně zvládnu úspěšně dotáhnout do konce a moc se na to těším. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:12 pm    Předmět: Citovat

Jíto...tak jsi se sem dostala..to je dobře..tady ti bude fajn mezi náma.....jen se drž a odpočívej ,víš že to potřebuješ beruško..pa Mili Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jitko a všichni Very Happy
Evo ty myslíš že to je ještě brzy na cvičení?Včera jsem šlapala ale jen asi 10 min dýl nevydržím ach jo.Nic mi to neudělalo,cítila jsem se v pohodě,jen trošku unavená.Jinak holky musím se tu přiznat,že stravu nemixuju,jen pečlivě rozkoušu.Tak snad to není špatně Embarassed
A nevím jestli je normální,že vypiju najednou 3.5dc nic mi to nedělá,snažím se to upravit,ale mám furt žízeň Confused jinak ale jídla do sebe dostanu málo.Tak nevím,myslíte,že mi budou doplnovat komůrku?Tak pá,jsem ráda že je tu čím dál víc lidiček Very Happy
Jitko trochu se to zkomplikovalo,ale neboj bude líp a už jenom líp Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:46 am    Předmět: Citovat

Nazdárek lidičky, tak jsem tady zase. Opravdu mě to hodně uklidňuje a povzbuzuje. Jsem čím dál tím víc nervóznější, už pozítří Embarassed . Ikdyž vás osobně neznám jste určitě super lidi. Škoda, že se neznáme osobně, doufám, že i k tomu někdy dojde. Já jsem asi jako jediná z vás z naší stověžaté máti Very Happy ( tedy z Prahy, jen tak pro upřesnění Very Happy ), nejsem sice rodačka, ale už nějakých 15 let tu žiji. Všechny co jste z daleka opravdu obdivuji za vaší ochotu tak často dojíždět do Prahy. Klobouk dolu Wink . Tak se mějte, jdu makat Very Happy (čeká mě tu kupa faktur ke zpracování Shocked ). Tak papa, určitě se tu ještě během dneška objevím Smile Embarassed . Zdar Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR