Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Ahoj

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky belo a sluníčka...Komurku cítím ted více ,mám dole huš -16kg (4měsíce)...a ted je pochopitelně cítit víc.Jak se tuková vrstva zmenšuje.Po operaci jsem jí cítila více..než se zahnízdila tak to bylo nepříjemné tak 14dní.Když ležím na bříšku tak jí cítim jako že tam něco je.Se cvičením jsem začala až před měsícem..nebyl čas ale huš jsem si jej dokázala udělat ,chodím 3x týdně do fitka.Cvičení povolí tak po měsíci od operace.Nemáte se čeho bát sluníčka,řeknu Vám že ve fitku kam chodím převážně muži je mi mnohem lépe než tam kde chodí jen ženy třeba .Ženy po Vás více koukají a jak to známe ,drbou..a leckdy mají opovržlivé pohledy...kdežto chlapí se na Vás jen podívaj kdo jste ta nová a rvou ty své činky dál...a často se dají do řeči a naopak uznale polichotí,že jste dobrý, že jste začali chodit.To mi věřte stalo se mi to huš mockráte,přesto že na rotopedu ke konci vypadám jak spocenej marotonec..hihi a připadám si ošklivá a umlousaná Laughing za dva dny mě už kluci zdravili na dálku.Na to,že jsem to brala jako nutné zlo ,sportování,tak se mi to začíná páčit,ale to odhodlání je kruté.A to jsem tam kdysi chodila rok poctivě...ale ted jsem tam 2roky nebyla vůbec.Ted sice hubnu pomaleji co tam chodím ale zase přeměnuji tuky na svalovou hmotu a moje postava začíná být evnější a né jako pudink...A byla jsem včera pochválená jak se to hezky mění...v ISCARU.Tak se nebojte a klidně jdetě do posilovny..poradí Vám trenér a sestaví plán na spalování tuku.Nebo na aerobic.....či jinou aktivitu.Držím pěstičky ...pa Mili Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 04, 2006 8:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Ani nevím zda se mi povede sem napsat, nějak nevím jak Smile)Asi jsem poleno na diskuze. Všichni jste byli v Praze. Já jsem byla před asi 6 týdny operovaná v Brně a pana dr. Čierneho. Je tu někdo taky z Brna ? Ale k mému momentálnímu problému......asi mám žaludeční virózu. Zažil jste to někdo s bandáží? Je mi docela zle a nevím co mám dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 9:22 am    Předmět: Citovat

Martino 2,to není žádná sranda.Já bych mazala k doktorovi kde ti to dělali.Pomůžou ti ze všech nejlíp.Nemá cenu hazardovat se zdravím!!!!!Předepíšou nějaký lék a vyloučí souvislosti s bandáží.Neboj hlavu ti nautrhnou.Napiš potom jak jsi dopadla ,budem na tebe myslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 10:02 am    Předmět: Citovat

for Martina 2

Prosím tě,nepřemýšlej a mazej k lékaři........není to žádná sranda !!!!
Dostala jsi i pohotovostní číslo na lékaře,když už tam nechceš jít-aspoň zavolej ,ale věř,že ti stejně řeknou, abys okamžitě přišla.
Martino,když jsi už vydržela operaci a vše kolem ní -nezahrávej si teď se životem!!!!

Držíme ti palečky asi úplně všichni......až ti bude dobře napiš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Martino2 holky mají pravdu,je to nebezpečné.Aspoň tam zavolej.A dej vědět.Určitě to bude dobrý Very Happy
Tak pa a držíme ať to dobře dopadne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

Dobrý večer holky. Tak jsem to v noci nevydržela a volala hned ráno do nemocnice. Měla jsem štěstí, měl službu lékař, který mě operoval. Byla jsem na rentgenu a na sonu. A opravdu to vypadá na tu virozu. Nepřeju to nikomu, bolesti hrozné...ani spát a ležet mi nejde, musím se něčím bavit, abych to tak nevnímala. Je to zvláštní, ani nezvracím ani neběhám na záchod...ale prej to ted řádí. Tak snad bude líp.
Udělaly jste mi radost, že se o mě zajímáte. Docela mě to dojalo, opravdu.
Jinak se pochlubím....jsem necelých 6 týdnů od operace a mám dole 11 kilo. to se dá, ne ?
Ale ted to jde hodně pomalu, je fakt že necvičím, byla jsem jen jednou.
Tak ahoj přítelkyně Smile M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 9:57 am    Předmět: Citovat

To jsem opravdu ráda Marti že jsi se nakonec rozhodla správně a mazala k doktorovi.Máš tetˇasponˇjistotu že to není nic vážnějšího,co by ti mohlo ublížit.Každá bolest jednou přejde ,tak neboj že ta tvoje s virozou ne.Jinak hubneš pěkně a že pomaleji?To vůbec neva ,nabudeš mít problémy s vytahanou kůží,důležitý je že hubneš.Taky mě připravují na to že to u mě půjde pomalu,protože v podstatě celý život držím nějaké diety a úplně jsem si rozházela metabolismus.Jsme už velký holky a zvládnem to!Tak se drž a likviduj pomalu kičo za kilčem a brzy zase napiš .Ahojky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 12:02 pm    Předmět: Citovat

lépe než Míša (snad ti to oslovení nevadí)bych to nenapsala.
Lékaři jsou naši přátelé a pokud budeme mít problém, máme za kým jít a to je fajn Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 1:08 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holčiny Very Happy
No nevím ale mě se těch 11 kg opravdu nezdá málo Laughing
Přijde mi to super já chci taky,ale jak tu psala Michaela můj metabolismus je též pěkně rozhozenej Confused Ale doufám že to zvládnu.Jen kdyby Ty lidi nebyly tak hodný.Od operace jsem dostala asi už 10 bonboniér.Prý si to zasloužím.Tak je předávám mamině-ta si to může dovolit.No snad je to přejde Very Happy Jinak držím palečky všem co je čeká operace a opravdu se není čeho bát Laughing tak pa holčiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 2:55 pm    Předmět: Citovat

Čauvajs lidi,tak vám mám z téhle diskuse i já fakt dobrý pocit.Připadá mi jako by jsme se všichni znali ze školy nebo z tábora.100% to bude tím že máme stejný trápení a stejný sny a cíle.Mimochodem Evo oslovení Míša je v pohodě ,neříkají mi totiž jinak,mimo manžela pro toho budu asi napořád Miška.Podotýkám že má 60 kg já jednou tolik,takže se někdy hodně nasmějeme, když na mě volá v obchodě a všichni čekají že vyběhne nějaký drobek a vykulím se já.Tak se mějte hezky i když je ošklivý počasí a zase někdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 6:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miško:-)
máme to stejné....teda poměr manželovy velikosti k té mé. Smile)) Vypadáme jako Pat a Pataschon. Sranda. A navíc je ještě menší než já. No.. za ty roky se nějak zcvrknul či co:-)
Jo , a dnes už je mi o něco lépe. Sice pořád mám bolest, žaludek neposlouchá, ale už to nejsou ty hrozné křeče.
Dík holky.
Pa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miško:-)
máme to stejné....teda poměr manželovy velikosti k té mé. Smile)) Vypadáme jako Pat a Pataschon. Sranda. A navíc je ještě menší než já. No.. za ty roky se nějak zcvrknul či co:-)
Jo , a dnes už je mi o něco lépe. Sice pořád mám bolest, žaludek neposlouchá, ale už to nejsou ty hrozné křeče.
Dík holky.
Pa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Miško:-)
máme to stejné....teda poměr manželovy velikosti k té mé. Smile)) Vypadáme jako Pat a Pataschon. Sranda. A navíc je ještě menší než já. No.. za ty roky se nějak zcvrknul či co:-)
Jo , a dnes už je mi o něco lépe. Sice pořád mám bolest, žaludek neposlouchá, ale už to nejsou ty hrozné křeče.
Dík holky.
Pa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 6:57 am    Předmět: Citovat

Ahojenky, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho jste opět nastouply(i) do práce? Jaká je frekvence kontrol po operaci? Díky, díky a přeji hezký den. Jaja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eva



Založen: 2.8.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 7:58 am    Předmět: Citovat

Jajinko,po operaci tak za 14 dní do práce,někdo jde i po týdnu.Na kontroly jezdíš.......nejdříve po týdnu vyndat stehy,pak půl roku po měsíci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR