Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

OPERACE

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 728, 729, 730  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 6:10 am    Předmět: Citovat

sylviana
Ahojky, vítej mezí námi a přeji Ti, aby se ti tady líbilo..
Co se týká plikace, tak podle tabulky, kterou vytvořila verca tak jsem do ní nakoukla a je tady 18 lidí s plikací... Nebudu je jednotlivě vypisovat, ale stačí, když si na foru najdeš měsíční statistiky a verca to přehledně rozdělila podle druhů operace. Takže co jsou pod plikací, těch se můžeš ptát, chodí sem, určitě najdeš odpovědi na své otázky...
Držím palečky Wink
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 7:01 am    Předmět: Citovat

anebo mají své forum... určitě Ti někdo z nich pošle "tajnou" SZ a odkaz na něj, tam Ti řeknou vše do nejmenšího detailu Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cindicek



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 260
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 8:39 am    Předmět: . Citovat

sylvaina: ahoj, zdravim. Tak nevim, co myslis tim "v posledni dobe", ale ja byla na plikaci na OB 13. dubna, tak pokud je to dostacujici...Smile Co by te konkretne zajimalo? Veta "jak to probiha" je totiz docela obsirna..Wink myslis v den operace, rezim predtim, potom...?
_________________


28 let, bezdětná, 2 ovčáci, bezva rodina a 5 a půl roku přítel, 13/4/2011 plikace OB klinika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 8:45 am    Předmět: Re: . Citovat

Cindičku, jestli se můžu zeptat i já - proč jsi šla zrovna na plikaci?
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cindicek



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 260
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 8:51 am    Předmět: . Citovat

scalla: Ja jsem mela v podstate "jedinou" moznost. V dobe, kdy mi obezitolog doporucil operaci, jsem o nejake plikaci nemela jeste ani tuseni. On mi dal takovy letacek, kde byly tri typy operace a rekl, co by bylo vhodnejsi a co mene vhodne. Ja jsem se pak casem (sakra, ale ted uz vubec nevim, jak:-o) dozvedela o plikaci a mela jsem pomerne jasno. Hlavni roli hralo to, ze od zacatku jsem vedela, ze nechci bandaz, protoze bych se s ni neztotoznila. Tubu mi prisla, vzhledem k tomu, ze jsem jeste pomerne mlada, pred detma atd, jako pomerne radikalni zakrok(to je ciste muj nazor), no - a presne nekde mezi tim je plikace:-) ostatni malabsorbcni vykony nepadaly v uvahu, byly by zbytecne - nejsem diabetik, nemela jsem zas az tak silenou startovaci vahu atd..
_________________


28 let, bezdětná, 2 ovčáci, bezva rodina a 5 a půl roku přítel, 13/4/2011 plikace OB klinika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sylvaina



Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:00 am    Předmět: Plikace na OB klinice Citovat

No zajímá mě takové to, jestli operují v ten den, co mě přijmou nebo až ráno, co bych si měla vzít s sebou, jestli je tam volně přístupná wifi atd. Taky kdy přibližně pouštějí domů, kvůli odvozu. Já jsem sice kaskadér, ale sama se v tomto případě odvážet neodvážím. Já měla jít původně nejdříve v srpnu, ale byla jsem na kontrole u své paní doktorky. Té někdo vypadl, tak mi řekla, jestli nechci v týdnu po 26. Já jsem samo chtěla, ale byla jsem tak zkoprnělá, že jsem se úplně zapoměla na všechno vyptat. Předtím mi připadalo, že je to ještě daleko, ale teď mě už chytá nervóza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cindicek



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 260
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:33 am    Předmět: . Citovat

sylvaina: Aha, jasne:-) Tak v prve rade by se ti mela par dnu predem ozvat sestra, ktera ti zavola a vse ti povi a vysvetli. Alespon u me to tak bylo. Zpravidla to byva tak, ze prijdes na 7.00, oni te prijmou na ambulanci, kde te zvazej, zmerej tlak atd, a take napichnou kanylu. Vetsinou operuji 4 lidi za den, a prvni chodi na radu diabetici. mladsi a "zdravejsi" lidi chodivaji na radu pozdeji. Pozdeji te take uz odvedou na pokoj, kde si vybalis a udelaji ti takovou tu pripravu - puncochy(ty musis mi koupene sve), cisteni pupiku, daji ti nejake leky a podobne. pote uz jen cekas na pokoji, az si pro tebe prijedou.
Wifi tam je, na pozadani ti zajisti pristup.
Vzit s sebou hlavne kosili/pyzamo, backory, par penez, karticku pojistovny, toaletni potreby, a hlavne LEKY, ktere pravidelne uzivas - ty si rano zatim neber, domluvis se az s nimi, co si pred operaci mas vzit a co ne.
Domu se pousti dle stavu, obvykle druhy nebo treti den. odvoz je urcite lepsi mit, clovek je pomerne slabej.
_________________


28 let, bezdětná, 2 ovčáci, bezva rodina a 5 a půl roku přítel, 13/4/2011 plikace OB klinika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Scalla



Založen: 16.6.2011
Příspěvky: 50
Bydliště: Kósek od štatlu

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:40 am    Předmět: Re: Plikace na OB klinice Citovat

Sylvaino, tak to máš super, že jdeš dřív, tady holky psaly něco o odložení operace a to musí být dost nepříjemné, velké zklamání, ale dřív by chtěl asi každý Smile
Cindíčku dík za info, tak doufám, že jsi spokojená, jak ses rozhodla. Mně zatím jen internista doporučil "chirurgické řešení", tak jsem objednaná na konzultaci a zatím to jen studuju, nevím, co chci, ale něco určitě ano Smile
_________________



42 let, 1.7. konzultace MUDr. Čierny - SUPER! Teď kolečko: 19.7. plicní, 25.7. gastro, 28.7. a 4.8. psycholog, 12.8. interna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cindicek



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 260
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:53 am    Předmět: . Citovat

scalla: Za malo. Ona ta informovanost tech lekaru je dost bidna, nevedi vubec nic. Ja jsem se setkala s tim, ze jakmile jsem to nekde nadhodila, kazdy me jen odrazoval, coz si myslim prameni hlavne z te neinformovanosti. Ja jsem zatim spokojena. Nemuzu tusit, co bude za 30, 40 let a trochu me to samozrejme "trapi", jestli bude vse ok atd, ale co bude, nevi nikdo, takze asi nema smysl se tim ted zaobirat. Budem doufat, ze bude vse alespon jakz takz:-) tak dobre patrej a rozmyslej, kazdopadne bych rozhodnuti o typu operace nedelala jen podle sebe, ale nechala bych si poradit i od lekaru, co by pro tebe bylo nejvhodnejsi - vzhledem ke zdravotnimu stavu atd.
_________________


28 let, bezdětná, 2 ovčáci, bezva rodina a 5 a půl roku přítel, 13/4/2011 plikace OB klinika


Naposledy upravil cindicek dne st červen 22, 2011 9:56 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:55 am    Předmět: Citovat

sylvi neboj, určitě to zvládneš a zkus také zabojovat s metříkem, návod najdeš zde Arrow
http://forum.bandingklub.cz/viewtopic.php?p=61400#61400 Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sylvaina



Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 10:53 am    Předmět: Cindíčku díky. Citovat

Cindíčku díky, právě tyhle praktické informace mi chyběly. Můžu se ještě zeptat? Za jak dlouho po operaci ses vrátila do práce? Protože to je takhle narychlo, tak mi hoří termíny a mám neblahý pocit, že to všechno do příštího týdne stejně nestihnu. Confused
S metříkem zabojuju asi až po zákroku. Nakoukla jsem na návod a dnes mi na to zjevně chybí mentální kapacita. Ale jinak na 176 cm mám 134 kilo.
40 let, 2 děti, okres Kolín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markyca73



Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 16777215
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 1:56 pm    Předmět: Citovat

Sylvaina
Zdravím Tě mezi náma a přeji hodně zdaru s odhazováním kyleček.
_________________
21.6. nástup na opku FN Ostrava-takže tento termín nevyšel. Tak druhý snad vyjde 12.7. nástup, 13.7.OPKA (doufám)
37 let,milující partner, 3 děti vlastní, 1 v PP, jorkšíří fenečka Puppy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Markyca73



Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 16777215
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 2:06 pm    Předmět: Citovat

Lucinko
oni ještě v 7 ráno nevěděli, že mě nepřijmou. Byla jsem tam totiž na příjem o hodinu dřív než jsem měla, protože mi napsali špatný čas, tak mě sestřička požádala ať hodinu počkám, sestřička si jen vzala moje papíry, že si to nachystá a když jsem přišla v 8 tak mi řekla, že JIPka není do konce týdne volná a z 5 příjmů v ten den vzali jen dva protože to bylo urgentní, tak to jsem samozřejmě chápala. Sice mi ten posun přehází celé prázdniny, ale nedá se nic dělat. Na JIPku po opce musím, mám z ARO napsané JIPka nutná, tak musím čekat Very Happy
No aspoň se můžeme podporovat Very Happy, když máme opku ve stejný den
_________________
21.6. nástup na opku FN Ostrava-takže tento termín nevyšel. Tak druhý snad vyjde 12.7. nástup, 13.7.OPKA (doufám)
37 let,milující partner, 3 děti vlastní, 1 v PP, jorkšíří fenečka Puppy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cindicek



Založen: 18.1.2011
Příspěvky: 260
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 9:58 am    Předmět: . Citovat

sylvaina:: neni zac. Ja delam na sebe, navic dusevni praci, nikoli fyzickou, takze bylo v podstate na me, kdy s ni zacnu, ale urpimne rikam, ze ten tyden od propusteni domu jsem si dala volno. Clovek by na sebe mel davat trochu pozor a nechat to telo malinko zregenerovat..
_________________


28 let, bezdětná, 2 ovčáci, bezva rodina a 5 a půl roku přítel, 13/4/2011 plikace OB klinika


Naposledy upravil cindicek dne čt červen 23, 2011 1:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alecram36



Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Habrovany . okr.Vyškov

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 10:57 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem měla operaci 18.5. a ještě jsem doma, jelikož mě mudra nechce pustit že mám odpočívat a nespěchat do práce,ale já už jsem rozhodnutá že od 4.7 půjdu,už mě to doma nebaví a odpočinutá jsem dost!!
_________________
url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEDVxsd/]

[/url]



Marcela
18.5.2011 plikace Břeclav MuDr.Čierny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 728, 729, 730  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR