Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

doplnění bandáže?

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gábina



Založen: 26.2.2007
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 7:40 am    Předmět: Citovat

Martin 123 - nejspíš máš v metříku prohozené údaje o startovní a současné váze. Pokud zkoušíš vytvořit metřík, jdi do volné diskuse Arrow téma: Jak na metřík . Tam najdeš podrobný popis a můžeš i zkoušet, jestli se to povedlo.
_________________

před operací zhubnuto 20 kg, bandáž 31.07.2007, 2x doplnění
Za rok a čtvrt zhubnuto 61 kg (tj. na 92 kg), pak těhotenství a teď, v lednu 2010, začínám znovu od 102 kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krata.h



Založen: 26.2.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:37 pm    Předmět: doplnění Citovat

Ahojky prosím prosím,vůbec mi nejde váha dolů pocit sytosti necítím musím se dost hlídat ale váha mi neklesá.Prosím pomůže mi doplnění???Děkuji za odpovědi Hanka
_________________
[Url = http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wHSiqSD/]
[Img] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wHSiqSD/weight.png [/ img]
[/ Url]

bandáž 2008,těhu2009 do toho jsem přestala kouřit a vše zpět + 10kg navíc
4.2 konzultace Turnov doplnění 3,5ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gábina



Založen: 26.2.2007
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:44 am    Předmět: Citovat

Doplnění je možnost, jak hubnutí zase rozhýbat a snížit pocit hladu, ale myslím, že se provádí nejdříve 3 měsíce po operaci, takže ještě chviličku vydrž, popř. se zatím objednej na říjen s tím, že budeš chtít doplnit.
_________________

před operací zhubnuto 20 kg, bandáž 31.07.2007, 2x doplnění
Za rok a čtvrt zhubnuto 61 kg (tj. na 92 kg), pak těhotenství a teď, v lednu 2010, začínám znovu od 102 kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krata.h



Založen: 26.2.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 9:06 am    Předmět: doplnění Citovat

Gábino děkuji za odpověd
_________________
[Url = http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wHSiqSD/]
[Img] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wHSiqSD/weight.png [/ img]
[/ Url]

bandáž 2008,těhu2009 do toho jsem přestala kouřit a vše zpět + 10kg navíc
4.2 konzultace Turnov doplnění 3,5ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
petulka1650



Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

Ahojda, ja byla ve stredu na vyndavani stehu a pan doktor mi rekl, abych uz za 2 mesice prisla na doplneni. Takze se tesim. Zatim pocity hladu moc nemam, ale mam pocit ze snim asi vic, nez bych mela.
_________________


bandáž žaludku 22.9.2008 BMI Chirurgie, 5x doplneno, celkem 4,5 ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petulka1650



Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Tak se hlasim jiz po doplneni. Dva mesice utekly jako voda. Dr. Cierny rikal, ze v hadicce byl vzduch a nahradil jej 2ml tekutiny. Takze k malinkemu pripusteni doslo. Zmenu citim. Casto jsem pred tim citila hlad, ted uz to neni tak caste nebo v mensi mire. Hubnuti nijak razantne dolu neleti, ale 2 kg za mesic je pro mne dostacujici. Aspon to nepujde tak rychle zpet. Krasne svatky a PF 2009.
_________________


bandáž žaludku 22.9.2008 BMI Chirurgie, 5x doplneno, celkem 4,5 ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rendy



Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 384
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 2:59 pm    Předmět: volná diskuse Citovat

já to mám dopleno na 4,5ml a je to dost,ale podle doktora z rengenu prý by mi to ještě víc doplnil tak to bych vůbec nic nesnědla takhle toho sním strašně málo.
_________________

44 let Op 23/09 2008 FN Hradec Králové Mudr.Hroch 3 kocouří a 1 mimi yokšírek jménem Čiko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kubeshan



Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Konečně jsem začala cítit omezení, doplnili mě komůrku 3,5ml, tak doufám, že váha půjde dolů..Držím palečky všem!!! Wink Hanča
_________________

[/url]


Bandáž žaludku 7.10.2008. Spadnutí bandáže a následné vyjmutí 17.09.2009, tubulizace Turnov 5.1.2010 při 114,6kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kikuška



Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, task už mám skoro 2 měsíce po operaci a měla bych malý dotázek na doplnění bandáže. Jak doktor pozná kolik tak má doplnit? Jako jestli si o to člověk řekne sám, že chce víc nebo tak nějak... Nebo prostě všem doplní univerzálně stejně? Nebo jestli člově u toho pije a tím se zkouší jestli ještě může nebo tak něco? Chodím k Dr. Čiernemu
_________________
Jmenuji se Kristýna, operace 17.12.018 už se moc těším na doplnění na BMI chirurgii

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVRqib2/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubeshan



Založen: 16.9.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 3:05 pm    Předmět: Citovat

Kikuško, doplnění dělá doktor pod RTG kontrolou. Vypiješ trochu kontrastní látky, on se podívá jak protéká, a podle toho by Ti měl doplnit. V Hradci Králové to funguje tak, že se nejdřív zeptá, jak jde hubnutí a jaké cítíš omezenív jídle, a pak udělá RTG a podle potřeby doplní či vypustí. Hanča Razz
_________________

[/url]


Bandáž žaludku 7.10.2008. Spadnutí bandáže a následné vyjmutí 17.09.2009, tubulizace Turnov 5.1.2010 při 114,6kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALENA



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 1585
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

Také je možnost, že tě doplní bez rentgenu, pak musíš sníst jogurt a podle toho, zda to projde nebo je moc doplněno a jídlo neprochází- někteří začnou i zvracet, tak ti hned ubere. Takhle to dělá můj lékař. Laughing Laughing Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


57 roků-bandáž 20.3.2007, 10.12.08 - reoperace - tubulizace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Anebo taky tě jen doplní od oka a pak piješ vodu a čeká se co to s tebou udělá. A když jí vypiješ a nic se neděje tak jdeš domů. Laughing Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kikuška



Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 5:16 am    Předmět: díky moc Citovat

Ahojky všem, tak to moc děkuji za všechny odpovědi... Tak jak koukám tak to vypadá celkem dobře. Každopádně příští týden se objednávám, a uvidíme jak se bude co dělat Very Happy
Ještě jednou díky Laughing
_________________
Jmenuji se Kristýna, operace 17.12.018 už se moc těším na doplnění na BMI chirurgii

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVRqib2/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcel.kunova



Založen: 6.7.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 6:49 am    Předmět: Citovat

dobry den ...jsem po operacirok....ma vaha byla 105kg..nyni 67kg...jsem po adjustaci1.5mlod kvetna....než jsem šla na adjustaci 75kg...nejim....když si neco vezmu ,tak zvracim....zasekne se mi to v krku...tlači...a vyzvracim to...nekdy zvracim i vodu....je to v pořadku?a když už nebudu chodit na injekce...tak budu stale hubnout?piše tu nekdo že i po 2letech se hubne?je to tak?
_________________
rada se bavim!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terča



Založen: 23.1.2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Severní Čechy, Štětí

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 7:11 am    Předmět: Marcel, Citovat

to je špatně, nicméně, mám to podobně, jenže, já mám doplněno 5,5 ml od minulého čtvrtka. Docela Tě obdivuju, žes to vydržela tak dlouho.


[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wtzteh6/]

[/url]


bandáž 05.03. 2008 Iscare, - 25 kg před bandáží, 5x doplnění Iscare a Turnov, 5,5 ml
boj, boj a ještě jednou boj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR