Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

POKROKY

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:10 am    Předmět: Citovat

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:11 am    Předmět: Citovat

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:14 am    Předmět: Citovat

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil Very Happy
Hrubáčkovi jsem ještě nevolala. Strach?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:15 am    Předmět: Citovat

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil Very Happy
Hrubáčkovi jsem ještě nevolala. Strach?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:30 am    Předmět: Citovat

Mildo...každý sem většinou zadá počáteční váhu takovou, při jaké šel na opku, případně poznamenal do podpisu, jak se věci mají. Já třeba mám váhu počáteční několik týdnů před opkou, když už jsem byla objednaná a dostala pokyn zhubnout do opky co nejvíc...takže nebýt termínu, nedala bych dolů určitě nic. Motivace byla tedy tak velká, že jsem dala do opky dolů 18 kg a je dobré to do podpisu dát a tím se zohlední, že kdo držel dietu před opkou a shodil dost, tak po opce nemá tak masívní úbytky, protože tělo vlastně pokračuje po již nakročené cestě. Většinou. Není to pravidlo. Ale bývá to tak. Taky kdo má vyšší počáteční váhu, mívá i vyšší první úbytky. Opět - většinou.
Doufám, že Tvé momentální rozhodnutí je už konečné a jdeš do toho. Hodně štěstí. A věř tomu, že příběh Ivy63 není ojedinělý, jen se to sem některé osůbky bojí napsat - snad právě kvůli podobné reakci, kterou jsi sem napsal Ty. Ale nebudeme si tu přece mazat med holem pusy, tady máme jednat narovinu, aby někdo pak pozdě neskuhral, že měl udělat to či ono jinak a že netušil atd. Rolling Eyes . Je dobré jít do všeho připraven a počítat se všemi variantami - úspěchu i neúspěchu. Osud přeje připraveným! Nemůže nás pak rozhodit, protože o něčem takovém jsme měli povědomí a můžeme se tomu postavit a jednat dřív, než to bude těžce napravitelné. Ale řešit se dá vše a Iva to dokáže. Věřím jí. A když jí zbydou 2 či 3 kila navíc, bože, to je přece paráda, vzhledem k její startovní váze je to stále hodné obdivu. Ona sama ví, kde je zakopaný problém a už to řeší. Měl bys ji povzbudit, tak, jako zde všichni podporují Tebe. A že Iva už toho dokázala hodně a znovu se opřela do věci, svědčí o její pevné vůli. Má mé uznání a já ji fandím. Zkus to taky! Tebe neubyde a jí to pomůže. A nezbedníku, měla dcerka pěkné Vánoce? Wink ! Viz Tvé starší příspěvky Rolling Eyes .
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 8:14 am    Předmět: Citovat

Mildo pod příspěvky holek se mohu jen podepsat, napsaly to krásně a pravdivě, takže bych se už jenom opakovala ..... neváhej a na operaci JDI, nebudeš litovat !! Wink

Ivu Tobě už to sem holky také napsaly - nemáš se vůůbec za co omlouvat !! Byla jsem jedna z těch, kdo Ti na příspěvek napsal, že jsem moc ráda, že jsi to sem napsala a na tom si trvám - člověku, který je po operaci to dá hodně, víc, než si sama myslíš, protože jsme myšlením, co se týká jídla někde jinde, než lidé bez operace - mluvím z vlastní zkušenosti - před operací byla samozřejmost vidět a sníst hromadu jídla a ještě si přidat...dnes na to mám úplně jiný pohled - když vidím lidi, jak si nosí ty hromady jídla a cpou to do sebe - nechápu je !! A přitom jsem ještě před rokem a něco dělala to samé...prostě se změní i pohled na jídlo.... a Ty moc dobře víš, kde děláš chybu - sladké, větší porce jídla atd..... dokázala jsi to všechno přiznat - ne jenom sama sobě, ale i veřejně a za to máš můj neskutečný obdiv !! Nikdo z nás nemůže vědět, jak dopadne za nějakou dobu po operaci - jak píše sibyl výše - operace je jen pomocná berlička a té je třeba si vážit, ale je jasné, že člověk může lehce zklouznout někam, kam by to vůbec nečekal. Z počátku je to téměř neviditelné, takže to člověk nepozoruje....neuvědomuje si, že se to stupnuje (vyšší porce, více sladkostí, kalorií atd...) až najednou zjistí, že je někde chyba ..... a právě tu chybu je potřeba řešit s odborníky nebo alespoň s někým, kdo ví, o čem je řeč - ano - ta podpora tady JE a BUDE, at už v podobě lékařů, či někoho jiného....ale JE !! Takže Ivu Ty neváhej a volej odborníkům a Mildo Ty neváhej a nešrotuj, ale upaluj na opku !! Teď jsi něco odhodil, ale brzy může přijít jo-jo efekt a tam bude stejně impus k tomu jít na opku - přesně takhle to měl náš erytrin a vidíš, kde je dnes s váhou !! Wink

ufff jsem se nějak rozepsala, tak si počtěte..... Laughing Laughing Laughing
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

Iva holka už sem to tu psala. Moooc dík za tvůj přízpěvek. Todle je přesně to co potřebujou všichni slyšet. První dva roky jsou prý pohoda - tělo se stále vyrovnává s operací a pak začíná boj. A tvoje zkušenost to jasně dokazuje a varuje ty co by usnuli na vavřínech, že je to jenom a jenom o tom člověku. Jak se s tím popere a jestli příležitost využije. Ty jí evidentně využíváš. Uvědomuješ si svojí chybu, víš kam už nechceš a že potřebuješ trošičku "nakopnout"? Jééé to přece potřebujem všichni
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terča



Založen: 23.1.2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Severní Čechy, Štětí

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ivo, ba ba, žádné omluvy, od toho tu přece fórum je Rolling Eyes , život přece není jen o úspěších a jak tu někde padlo, sdělená starost, poloviční starost...
Mildo, když jsem šla do bandu, napevno jsem počítala s tím, že některé potraviny pro mě zůstanou napořád tabu. Věděla jsem, že ovoce a zelenina mohou být problém, rýže, maso, pro někoho i těstoviny, měla jsem tu nejlepší rádkyni človíčky s osobní zkušeností-Marušku...
I tak jsem do toho šla, bo tubu mi byla rozmluvena a navíc bych musela změnit ústav.
Kdybych jen malinko tušila, že problém budou nakonec všechny potraviny včetně pití, postavila bych si hlavu a trvala na tubu, která byla tehdy v roce 2007 relativně v začátcích.
Vyhnula bych se tomu, čím jsem prošla a tomu negativnímu, co mi zůstalo po bandu...
Nicméně, děkuji Mudr Hrubému, že mi toho satana vyndal a provedl reoperaci.
Vzhledem ke svému stavu nemohu posoudit, že bych hubla tak, jak mám, ale co vím, že tělo přesně zná svoje nastavené porce.
Nelituji a neměnila bych.
A sama dobře vím z dob nedoplněného a nefunkčního bandu, že pokud nemá člověk disciplínu, tak jsou mu všechny opky k hounu...
_________________

band 3/08,-25kg před op,1/3/11 reop pro potíže, tubu Turnov Mudr. Hrubý,102 kg před reop
Davídek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
mona79



Založen: 21.11.2010
Příspěvky: 81
Bydliště: okr.hodonín

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 12:20 pm    Předmět: .. Citovat

Ahojte holky a kluci.
Tak se se hlásím po 5 týdnech a upisuju - 5kg.
Nedočítám... jen všem gratuluju k úbytkům.

Mějte se Smile
_________________


31let, 2 děti / 6let,1 rok/ manžel, německý ovčák
ZRUŠILA JSEM -plikace Břeclav,Mudr. Čierný 2.3.2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ivo63 koukej zvednout telefon a volat - nebo nasednu na vlak a dojedu za tebou a budu nad tebou stát tak dlouho dokud mu nezavoláš Laughing Laughing Laughing
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iveta Brandejsová



Založen: 30.5.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:12 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
Mona 79- v tvém podpisu čtu zrušila jsem - na operaci jsi tedy nebyla? Nebo co jsi zrušila ? Dík za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iveta Brandejsová



Založen: 30.5.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:13 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
Mona 79- v tvém podpisu čtu zrušila jsem - na operaci jsi tedy nebyla? Nebo co jsi zrušila ? Dík za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pett1



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 12:50 pm    Předmět: Citovat

Iva63 - jsem ráda, že jsi to sem napsala, jako ostatní....já jen čekala, kdo to sem dřív nebo později napíše, že po tubu přibírá. Confused
Já když jsem šla na opku, tak mi Dr. Čierný říkal, že po 2 a více letech po OP se lidi dělí na dvě skupiny. Jedna skupina si váhu udrží a druhá skupina začne z nepochopitelných důvodů přibírat a v tom případě už nezbývá nic jiného než bypass. Hrozila jsem se toho a říkala jsem si, že doufám, že budu v té první skupině.
Alespoň tak víme, co nás může potkat... Confused
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wm3yYBA/]

2/7/10 tubu Břeclav, startovací váha před opkou: 103,8 kg, od opky zhubnuto: 35,3 kg
Abdominoplastika 20.9.2011 FN Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka04



Založen: 20.8.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 12:58 pm    Předmět: Citovat

Pett1 ale ani bypass neni všespásný. I na tom se dá přibírat. To je riziko všech operací
_________________
Katka
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wEWgTev/]

[/url]


21.10.2010 Homolka bypass, 11kg před operací
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pett1



Založen: 16.2.2010
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 1:04 pm    Předmět: Citovat

Katka04 - jasný, ale po tubu je to jedna z dalších možností operace. Po bypassu už bohužel nic. Crying or Very sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wm3yYBA/]

2/7/10 tubu Břeclav, startovací váha před opkou: 103,8 kg, od opky zhubnuto: 35,3 kg
Abdominoplastika 20.9.2011 FN Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR