Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

POKROKY

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 605, 606, 607 ... 609, 610, 611  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule



Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 1498

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 3:30 pm    Předmět: Citovat

mildo
S TĚMA METŘÍKAMA MÁŠ PRAVDU PŘEDSEDO!!! NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM!!!!
_________________

39let,2děti,manža...14.6-tubu-Turnov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
účetní Martina



Založen: 8.5.2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

lenkakv - obrovská gratulace k doc. Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy
_________________


BMI 40, výška 158 cm, 36 let, Ostrava
8.9.2011 TUBU, doc.MUDr.Holéczy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

Mildo třeba moje váha na metříku 123kg je váha v den opky Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LF



Založen: 8.9.2010
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 5:00 pm    Předmět: Citovat

milda: Proč tak jedovatě? Třeba dělá něco špatně a neví o tom. Nebo má jiný problém. To, že nemůže zeleninu je individuální. Stejně tak jako jsou tady lidi kteří nemohou např. rýži protože je tlačí tak třeba já můžu absolutně všechno a nic mi nedělá problém. Je naprosto individuální věc. A s tím jsme do toho šly, že jsou tady jistá rizika a že se může stát, že něco nám ten žaludek třeba nevezme.
_________________

24.3.2011 TUBU. FN Ostrava - MUDr. Foltys

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 5:51 pm    Předmět: Citovat

milda
to, že nemůže čerstvou zeleninu, tak to je jedna z mála, kterým to bohužel žaludek nepřijme... já taky nemůžu kysané zelí, dřív ano... po operaci se chutě mění, takže je možné, že to, co člověk jedl normálně jako třeba já to zelí, tak už se chuť změní a já už zelí kysané nemůžu už vůbec, pouze sladké...

nezvladatelný hlad? tak já sama za sebe můžu napsat, že nezvladatelný hlad nepociťuji protože žaludek už mi neříká, mám hlad, chci jíst... to už po tubu neznám

co se týká metříků, je to každého věc, já jsem si dávala startovací váhu takovou, jakou jsem v té době měla, jinak maximum bylo přes 160kg, ale v tu chvíli už aktuální nebyla, když jsem přišla na forum, tak jsem tam dala aktuální... tedy i startovací
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anulacek



Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

milda: já jsem si dala nejdříve maximální váhu, ale změnila jsem ji právě na váhu v den operace, abych sama věděla, kolik jsem od té doby zhubla...
Nemyslím si ale, že by to mělo vliv na to, že někdo dostane hlad a přibírá...je to zvláštní, nehledě na to, že já si např. nedovedu představit, že bych měla dostat do žaludku víc, než teď, navíc se prý odstranila část žaludku, která je elastická a zůstala ta méně elastická, která by se neměla jen tak natáhnout...No je to opravdu zvláštní a k doktorovi bych šla už po prvních pár kilech...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 9:21 pm    Předmět: Citovat

Mildo, hodně lidí má jako nejvyšší váhu tu v den operace. Někdo se snažil a před opkou něco zhubnul, třeba jako já 5 kilo, ale to jsem 3 týdny jedla jen zeleninu a kuřecí maso, trápila se hladem a modlila se, ať už to skončí a já nemusím šílet z chutí, na normální jídlo. Kdybych neměla strch, že když nezhubnu, neudělají mi operaci a kdybych neměla jasný konec toho trápení, nevydržela bych to ty 3 týdny. Operace je berlička, to se tu píše stále dokola, ale přiznejme si, že lépe se dodržuje režim s malinkým žaludečkem, než s tím obrovským, rozežraným panděrem, co máme před operací. Zklamat může každý, nejhorší je to neřešit a stydět se. Tam jsme přece už byli. Já za sebe doufám, že mě problémy jako má Iva nepotkají, ale kdyby se to stalo, budu bojovat jako lev, tuhle úžasnou šanci na nový život si nechci nechat uniknout.
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anulacek



Založen: 23.11.2010
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 10:07 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měla maximální váhu jen o dvě kila větší, než v den operace. Nemyslím si, že by tato skutečnost až tak zkreslovala statistiky Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohuslava Geržová



Založen: 9.2.2010
Příspěvky: 238
Bydliště: okr.Zlín

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 6:49 am    Předmět: Citovat

Všem moc gratuluji k výsledkům.Jste úžasní.Na to,že můžeme přibrat se musíme připravit a nevzdat to a bojovat!Stojí to za to.Jen jsu sama zvědavá jak to zvládnu Crying or Very sad
_________________

34 let,3 děti/10,7,4/hodný manžel . TUBU 13.4.2010 v Břeclavi Mudr.Čierný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milda



Založen: 20.2.2010
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Asi máte pravdu děvčata.
já jsem momentálně týden před operací a tak mi hlava šrotuje. Pořád bojuji s pochybnostmi, jestli se nenechám akorát zmrzačit. nicméně 20 let se snažím držet diety a výsledek byl letos na vánoce 143 kg.Ovšem dnes mám 125 po celkem dietce pro mne pohodové. Ráno snídám biftek, obědvám rybičku, večeřím kuřátko a podobně. kila jdou dolů a já se cítím plný síly. Předoperační rozbory ukazují optimální hodnoty, ikdyž do sebe peru jen bílkoviny. A zeleninu a moc. Tu já miluji a proto mě ta informace od Ivy tak nakrkla. pořád nade mnou ale visí ta otázka, potřebuji tu operaci opravdu?
Racionální odpověď je jasná, ANO, jinak trvale nezhubnu. Ale teď mi svírá prdelka ,tak možná potím nesmysly. Já už jsem takový přemýšlivec, tak sorry, jestli jsem se někoho dotknul. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibyla



Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 584
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:21 pm    Předmět: Citovat

Mildo, takové myšlenky napadají asi každého před operací. Ale až to má člověk za sebou, otřepe se z operace a kila letí dolů, tak už jen jásá a říká si, že na to měl jít dávno Wink
_________________


TUBU 21.10.2010 Turnov, zlatý Hrubáček Smile

http://www.fler.cz/kousek-svetla-pro-narnii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:36 pm    Předmět: Citovat

mildo
ničeho se neboj... není čeho, děláš správnou věc a co se týká strachu, ten překonáš a pak po opce zjistíš, že strach si měl úplně zbytečně...
já měla spíš strach z toho, že mě potká infarkt, mrtvice, cukrovka... s mou bývalou váhou...
a na operaci se tak těšila... to zvládneš... držím palce Wink
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Iva63



Založen: 3.7.2008
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:24 pm    Předmět: Citovat

Mildo,to mě mrzí, že jsem tě tak rozhodila. To, že jsem 11 kg přibrala, neznamená, že přiberu zpátky všechno. I nyní, skoro po 3 letech nesním normální porci jídla. Po operaci jsem snědla půl jogurtu a už jsem nemohla, dneska sním jogurt celý a k němu půl rohlíku. Je fakt, že se mi úplně změnily chutě, před operací jsem nebyla nikdy moc na sladký, raději jsem si dala půl metru klobásy než dort. Dneska o uzeniny nestojím a spolknu ten dort. Chutná a v žaludku netlačí. Proto mi váha leze nahoru. Ale dodnes říkám, že operace bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Nikdy bych nedala dolů to, co jsem dala. Vždycky to byl jen jo-jo efekt. Jen jsem chtěla říct, že se udělá chyba a váha si klidně leze zpět. A když se už člověk jednou dostane na skoro ideální váhu, tak se už nedá a bojuje, aby to nešlo zpět. Nelituji, že jsem do operace šla, a kdybych se měla znovu rozhodnout, nepřemýšlím a jdu zas. Říká se sdělená starost - poloviční starost a tady byla vždycky spousta chápajících lidiček (kdo jiný tyto starosti pochopí než ten, který totéž prožívá), kteří poradili, povzbudili,proto jsem své starosti sem napsala. Mrzí mě to, kdybych věděla, že to způsobí takovou nevoli, nesvěřovala bych se. Omlouvám se tedy tímto. Ale mimochodem,asi mě to nakoplo, omezila jsem sladký a dneska mám o kilo méně. Docentůru nepustím!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wK9eHIF/]

[/url]
"2v1" - aneb žlučník a tubulizace najednou, Turnov, 24.10.2008, 48 let

nástup na op 145kg


Naposledy upravil Iva63 dne so červenec 09, 2011 2:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 12:08 am    Předmět: Citovat

Ivo co Tě to napadlo se omlouvat!?! Nemáš naprosto proč! Odvolej to!
To, co jsi nám svěřila, sem patří! Milda v tom guláši plaval i bez Tvého přičinění. Cool
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mattoni



Založen: 10.6.2011
Příspěvky: 101
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 12:29 am    Předmět: Citovat

Iva63
Ivo, určitě se za nic neomlouvej, je moc dobře, že si to sem napslala, tak, jak píše bossice.

Informace jsou důležité a ještě důležitější pro ostatní ikdyž se nedaří, je to třeba napsat a podělit se i o to své trápení. Proč by si měla trpět a být tiše a trápit se, že si přibrala... potkat to může každého znás a je tedy o tom třeba vědět...

Už to, že máš kilečko dole je úspěch, takže upisuj...GRATULUJI...

Jinak se zeptám, zda si volala doktorovi na kontrolu nebo jestli o tom přibírání ví a co na to říkal?

milda se sice zalekl, ale s tím je třeba počítat, že některé rizika se naskytnout mohou, s tím snad počítá každý, že se mění chutě, že se váha zastaví a třeba ve tvém případě i přibere... nemůžeme kolem sebe přece chodit po špičkách a vidět vše růžově...
_________________

14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého a začátek nového, šťastného života Very Happy
mattoni/mattoni-33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 605, 606, 607 ... 609, 610, 611  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR