Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Pro pana doktora

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Romana



Založen: 18.11.2006
Příspěvky: 327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 8:17 am    Předmět: Citovat

indianka já taky beru vitamíny a konkrétně calcium mám v šumivých tabletách je to Maxi calz 500mg a beru jej ráno a večer jednu tabletu
_________________
redukce od 1.10.2005 ( -35kg před operací)bypas 9.11.2006 ,dr. Michal Čierny ,Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Linda



Založen: 13.4.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 7:35 pm    Předmět: deprese Citovat

Dobrý den pane doktore, kvůli depresím jsem nabrala z 55 na 110 ale to mě už automaticky z bariatrického zákroku vylučuje, že? To by mě ovšem zabilo, jelikož mé deprese pokračují také díky mému přibývání na váze. Prosím hodně o odpověď, jsem nešťastná. děkuji linda
_________________
LINDA : )

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wwrzlam/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verca



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 2925

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 7:42 pm    Předmět: Citovat

Lindo nejsem sice pak doktor, ale přesto se zeptám - chodíš se svými depresemi k psychiatrovi ?? Myslím, že podle toho, jak to popisuješ jsou většího rozměru a samotná operace Ti deprese nevyléčí, je tam potřeba odborná pomoc nejprve ... je to ale jen můj názor... Rolling Eyes Wink
_________________

30/3/10 - TUBU - Turnov
2 děti, na podzim abdo
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujééémm dál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bossice



Založen: 16.6.2008
Příspěvky: 721
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

Lindo já se na psychiatrii léčím už dlouhé roky, beru několik druhů léků, psychologem jsem prošla bez problémů a operaci mi provedli. Pokud se léčíš a Tvá nemoc je "zaléčena" a jsi celkem v pohodě, další posoudí psychlog a ten rozhodne. Léčíš se? ...jsou i léky proti depresi, které omezují chutě k jídlu, takže by ses nemusela bát přibírání na váze.
_________________

55 let, skvělý manžel, 2 synátoři,krysařík Sisinka,bandáž 7/2008 při 107 kg MUDr. Hrubý, Panochova nemocnice Turnov, jaro 2011=81,nyní ATB a jedu + Sad zatím 88kg a bude hůř
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Lindo i já přidám svůj názor a zkušenost. Normálně, to že by ses léčila s depresema by problém být neměl, protože kdo dneska tento problém nemá. I já jsem se v době, kdy jsem procházela kolečkem léčila, problém by ale mohl být pokud tvé deprese, a to ty bohužel píšeš, jsou i z přibírání. Tenkrát mi paní doktorka vysvětlovala, že u lidí, kteří mají deprese z obezity hrozí nebezpeče, že kdyby operace nepřinesla vysněný úspěch, tak by se jejich zdravotní stav mohl ještě zhoršit............
_________________



bandáž 13. 11. 2006 při 115 kg - pro obtíže odstraněna
tubulizace 5. 12. 2008 - Turnov a je to úžasný
12.10.2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR