Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Představení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 10:18 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi baby hašteřivý líbíte a né tu šňafat zobákama jak někde na trhu Twisted Evil
Jó tak kilečka jdou dolů,ale nevěřím že to půjde stále tímto tempem a ani to nechci páč už sem ze všeho vypadl a nakupuju nový hadry jen se práší za kočárem Twisted Evil Jinak díky a údy,tedy kolíky či jiný madla si musíme držeti vzájemně,když už to máme,tak ať to k něčemu slouží no né? svatba stála peníze Twisted Evil Twisted Evil
Stále tu blekotám aby se lidi nebáli že to nic není a moje kolegině v práci taky takovej tank,nebo spíš jako odrostlá gorilí samice Mafuka a jak je velká,milé dámy tak je taky tlustá a co hůř i tak (dámy prominou) blbá,ale opavdu to byste musely zažít hučím do ní jak do hluhý nevěsty ať na to jde že jí to dřív nebo později zabije a když z toho argumentování už mám hubu vytahanou jak cigánskou krosnu,tak ona s tím jejím vypatlaným úsměvem mi řekne že jí musím ještě chvíli přemlouvat,že se jí to líbí když jí takhle dobývám a přesvědčuju,jó milé dámy tak v tu chvíli bych kdybych moh vytáh hadičku ze svýho portu a tu nánu s ní uškrtil. Twisted Evil
Holt blbost a dobrotu z lidí nevytřískáš a každý na to musí přijít sám a pokud to skutečně chci a chci něco se sebou dělat a hlavně žít, zvlášť když je k tomu teď ještě příležitost než se to začne platit a to milé dámy určitě dřív či později příjde,tak tomu musím taky něco malinko obětovat,ale pokud a jsou takoví jen mlátí zobákem a hledá výmluvy a argumenty typu já se bojím nebo podobný hovadiny s těmi už nehodlám ztrácet čas,takoví lidé si jen lžou do vlastní urny,ale ona si pro ně dojde,tu neoblbnou hloupými keci a přitroublými pseudoargumenty,tací lidé nemají pro mě zbla hodnoty a taky jim to dávám znát.
Je to tvrdé,ale nechceš se sebou nic dělat a jen hekáš?Tak zhebni co s tebou,takový je život a tak to taky beru,já sem šanci dostal,čapnul jí pod chřtánem ale už jí nepustím,a přežírání a cpaní si pupků s láskou mě vlastní přenechám těmto duševním abstinentům Twisted Evil Very Happy
Je to možná až moc drsné,ale je to tak a tak to taky cítím,mám zodpovědnost vůči rodině a doktorům co se se mnou zabývali a tak se snažím vše dodržovat aby to fungovalo,leckdy to není jednoduchý,ale jde to, musí.
Výsledky určitý jsou a i když to některým z vás nejde tak rychle,neklesejte na mysli to prostě tak je , někdo dřív jiný později,ale k tomu vytýčenýmu cíli se přece dopachtíme né??? Very Happy
To by v tom byl čert aby to nešlo.
Takže jste opět slyšely slovo boží nezanbozi Razz Twisted Evil ÁMEN Wink Wink
A držte se,věřte si a pomáhejte si, jste lidi a tak se taky tak chovejte a ahojda a všem držím kolíky Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 11:19 pm    Předmět: Citovat

Čus Matrixi,
já se haštěřit nechtěla a nebudu. Kašlu na to. Jen jsem si dovolila napsat svůj názor na základě svých zkušeností.
Ale jsou lidé, co mají radši jen mazání medu kolem úst.
Ti co mluví pořád jen tak jak to chtějí slyšet Ti ostatní taky můžou někdy mluvit falešně.
A na tu babu v práci se vyprdni. Uvidíš jak ji to začne hryzat hi hi hi.
Taky jsem se snažila radit , komukoliv cokoliv o čem jsem byla přesvědčená, že je správné. Ale už jsem z toho vyrostla. Nemá to cenu.
Pravidlo číslo 1. : Raď jen tomu kdo si o radu řekne.
No, občas se musím přemáhat, abych zas nedělala "chytrou", ale většinou se vyplatí držet hubu a šetřit si energii.
Matrixi sportuješ, nebo to z Tebe letí samo jen omezením jídla ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 10:11 am    Předmět: Citovat

Ahojda,
občas is jdu zafunět,ale jinak jsem hodně venku se psem a mám zahradu,takže mám pohybu vcelku dost
Návrat nahoru
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: po srpen 28, 2006 3:22 pm    Předmět: Tak pěkný den. Citovat

Do telefonu každému říkám, že jsem ta vysoká, štíhlá blondýna.
Opravdu jsem byla ta vysoká, štíhlá ALE připosražená, blondýna.
Ale doufám, že už se budu moci chovat normálně a né infantilně vtipkovat, aby nikdo neměl blbé kecy, ale aby měli pocit, že to beru sportovně. A že teda nevadí, že jsem tlustá, když si ze sebe umím udělat legraci.
Připadá mi, že hubnu celý život a mám pocit, pokut je to takto jak to je jse ráda i když obezřetně. Člověk se bohužel naučil tomu že hubne nevěřit.Jsem po bandáži necelé 4 měsíce a zhubla jsem pouhých 12 kg. Ale jsem šťastná, poprvé v životě jsem schopna bez breku a vynervování sebe vědět že nemám hlad.
Mám sice strach, jestli to pude dál, a přiznám se občes hřeším a hřeším ráda.
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2006 12:10 pm    Předmět: Citovat

Ahojky matrixi, ani já jsem se stejně jako moje jmenovkyně č.2 nechtěla s nikým hádat ani dohadovat, jen jsem chtěla přispět svojí troškou zkušeností do mlýna a oné pani trošku pomoct s rozhodováním a se zlou jsem se ppotázala. Je na to stejně jako ta tvoje baba v práci, taky si nechce nechat poradit a mele si svoji. Už jsem to vzdala a také se k tomu nechci již vyjadřovat.
Jinak ti gratuluji k takovému úbytku, já jsem čekatelka a doufám, že všechno dobře dopadne a já se dočkám Bohužel jsem na to sama, protože podporu doma nemám, ale jsem rozhodnuta se s tím poprat sama. Ostatně tak jako s celým svým životem. Tvé humorné příspěvky mi hodně pomáhají, když na mě prijde beznaděj. Vždycky mě povzbudíš. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kempo



Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 2:36 pm    Předmět: predstaveni Citovat

Ahoj, jsem Kempo. Mam 4 dny po operaci bandaze zaludku (30.8.2006). Operaci mi delali v ISCARE v Praze. Po 4 dnech jsem ztratil na vaze 5 kilo. Rad si budu psat s nekym kdo mi poradi co a jak dal. Hlavne s pocity a tak.Doufam ze se nekdo ozve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jitka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO-MĚSTO

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 3:54 pm    Předmět: představení Citovat

Ahoj vítám tě na těchto stránkách,držím ti pěsti při hubnutí.Až budeš mít nějaký dotaz určitě napiš.Někdo ti poradí a když si přečteš příspěvky na těchto stránkách,určitě najdeš odpověď.Mě taky hodně pomohli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 4:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kempo,to je bomba Very Happy .5kg za 4 dny -neskutečný,ale ono to prý mužským jde líp.To musí být fajn pocit co?Jak ti je po operaci?Že to nebyla taková hrůza,rozhodně to za to stálo né Wink ?Musíš to tady všem pěkně popsat,pocity po operaci a tak.Je tu spoustu lidiček co to mají před sebou a každý další úspěšně operovaný je moc,moc uklidní.Tím spíš když máš hned takový úspěch.Na mě takový příklady před operací fungovali jako nějaký balzám na nervy a fakt jsem všechny jejich příspěvky hltala a mockrát si je pročítala. Shocked Máš hlad?Na mě to tedy funguje,hlad nemám ,chutě byli velký ale po najetí na kašovitou stravu mě i ty pomalu a jistě opouštějí Rolling Eyes .Já budu v úterý od operace 3 týdny,nemám zatím dole ani to co ty za 4 dny,ale je mi o moc líp a připadám si jak nejméně o 10 kg lehčí.Už se mi podařilo zhltnout větší kus jídla Embarassed ,no povím ti byla to síla,stojí za to dávat pořádný pozor a mixovat všechno v papule důkladně.Už jsem chytřejší!Tak se zatím měj fajn a asponˇobčas dej vědět jak ti je a jek pokračuješ,tady ti nikdo závidět nebude,ale budou mít s tebou upřímnou radost uvidíš! Laughing Laughing Tak čus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 6:43 am    Předmět: Citovat

Zdárek KEMPO a všichni Smile Smile Smile
Tak tě tu vítáme a piš piš piš.Cokoli tě napadne.jinak nikdy jsem nevěřila,že chlapům jde hubnutí rychleji,ale podle Matrixe a teď tebe asi jo.Tak ahoj a přeji málo chutí a rychlé hubnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 8:22 am    Předmět: Citovat

Ahoj Kempo, vítáme tě do party. Napiš, jak se cítíš, co baštíš - pokud vůbec něco. Já jsem po bandáži už skoro měsíc a cítím se báječně. Oblečení je mi volnější, hlad nemám a chutě - no ty teda jo, ale bojuji s nimi jak se dá. Držím palce. Ivča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milca-berca



Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 234
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 7:26 pm    Předmět: Citovat

Wink kuky kuk sluníčka....TAK SCHVÁLNĚ KDO BYL DNESKA NA KONTROLE V ISCARU kolem 12.30-13.15h???...bylo tam lidiček hafo... Wink Jo jedna podstatná věc...Banding klub v ISCARU..je 5.10 od 16h.....tak nezapomen te...kdo chce jet.... zatím pa Mili Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kempo



Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 7:37 pm    Předmět: Citovat

Zdravim Ivcu a Bela, Sice jsem 6 dni po operaci ale citim se docela dobre.Po 3 dnech mi prestala tekuta strava chutnat. Asi jsem si nevedel co jineho udelat k jidlu ale musel jsem jen caje, ruzne mlecne zakysy, jogurt a nebo cisty vyvar. Tak jsem se rozhodl na zaklade toho ze mi bylo docela fajn uz zkusit nejake ty kasicky a muzu rict ze mi nic po rozmixovanem jidle nebylo.Vetsinou si uvarim brambory trosku zeleniny a platek sunky a vse hodim do mixeru. Nevypada to moc vabne ale je to docela dobre.A hlavne neni to sladne jako ta tekuta strava.Ja uz mel toho sladneko po 3 dnech plne zuby.No a od te doby uz jim jen rozmixovanou stravu. Zajimalo by mne po jake dobe se da jist uz treba trosku peciva a tak. Ja uz mam po pecivu abstak jako blazen.Muzete mi nekdo rict po kolika dnech kdo uz mohl jist tak trosku normalne???Moc dekuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Betty



Založen: 7.8.2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: út září 05, 2006 8:34 pm    Předmět: Citovat

HURÁ CHLAP !!!!!! ČAU KEMPO
Podívej se na www.medispo.cz . mají tam pěkně co by se papat mělo, jak a kdy, je to dobré vodítko, ale jen vodítko. Já měla takový strach, že jsem jedla tekutou stravu o14 dní déle. Laughing Ahoj EVo, jasně že jsem to já, kolegyňka od vedle z pokoje. Ale mám pocit, pokud bych tě potkala, tak se třeba nepoznáme. Laughing Laughing Laughing Jsi fakr dobrá.
KEMPO drž se !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 6:34 am    Předmět: Citovat

Zdar Kempo Laughing Laughing Laughing
S tím pečivem byla jsem na tom jako ty hrozný absták,tak jsem to zkusila cca po deseti dnech ale šlo to ven,tak nedoporučuji.Pak jsem na chvíli ztratila odvahu,a myslím že tři týdny po operaci už to šlo,je lepší chléb,než rohlík.Rohlík se mi seká ještě ted(operaci jsem měla 24.7.06)A důležitý je fakt hodně kousat.Tak se měj a držím palečky at ti to jde stále stejně rychle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kempo



Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 8:34 am    Předmět: Citovat

Ahoj Betty, koukal jsem se na www.medispo.cz ale nic o jidle jsem tam nemohl najit. Ukazalo mi to nejake zdravotni pomucky jako ortezy a tak.Je to urcite spravna adresa???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR