Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Představení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 10:34 am    Předmět: Citovat

Myslím že tu došlo k nedorozumění, nebyl záměr se do nikoho navážet.
Raději to tu opustím, i když si nemyslím, že by banding forum mělo být pouze pro lidi s bandáží, když banding klub není pouze pro lidi s bandáží.
Lidičky mějte se krásně a držím vám palečky. Přeji hodně zdraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 12:51 pm    Předmět: Citovat

Nazdar lidi, co se to tady děje? Proč ty dohhady? Je přece úplně jedno zda se člověk rozhodne zhubnout díky bandáži nebo díky dietě. Bandáž je fajn, protože žaludek dá člověku impuls, že už je plný. Je tu naděje pro všechny, kteří už diety zkusili, ale nebylo to nic platné. Většinou totiž stačí jednou ujet a je to nahoře. Pokud si někdo myslí, že to dokáže sám, tak ať to zkusí, proč ne. Je mu přáno aby zhubnul a byl štíhlí až do smrti. Jen mi nedá trochu pochybovat. Přece všichni jsme to zažili, dieta - chvilku váha dolu, pak nic a pak opět postup nahoru. Asi je to v člověku. Každý jsme jiný. Podařilo se mi zhubnout na 65 kg v 19 letech a udržet si to cca dva roky. Pak se váha začala zvyšovat a hle náhle tu bylo po půl roce od porodu 117 kg při 162 cm. Podařilo se mi zhubnout těch deset kg za rok. Od té doby se mi váha držela pořád okolo 107 kg. Na bandáž jsem šla se 106 kg, protože jsem sama konečně pochopila, že pokud jsem se vyžrala na takovouto váhu, tak to dietou asi nepůjde dolů, protože pokud jsem to nebyla schopna zvládnout shodit při 70 či 80 kg tak při takové obezitě už to nedokážu. Přeji všem, aby vaše vůle vydržela a kilča byla pryč už na vždy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 1:35 pm    Předmět: Citovat

Jajo mluvíš mi z duše,nevím proč se hned trixl urazila,já jim to vážně ze srdce přeju.Jen tvrdím,že je hloupost ¨hanět jedno,nebo druhé.Stejně chceme všichni jedno...ZHUBNOUT...tak proč ty jedovatosti,je to zbytečný.Ráda jsem si tady četla,díky tomuto foru mám po bandáži,vybulila jsem tu věci,který bych nikdy nikomu neřekla,protože jsem měla pocit,že jsme všichni na jedný lodi a přejeme si a podporujeme se a bylo mi fuk jestli má někdo bandáž nebo ne,jestli je někomu 18 nebo 50 let.Byla tu sranda,Matrix to vždycky roseknul,spoustu věcí jsem se tu dozvěděla,mockrát jste mi pomohli,poradili když jsem váhala,bála se nebo měla prostě blbej den,prostě ačkoliv vás neznám,mám vás ráda,ale tyhle strkanice mi lezou na nervy.Tak si každý řekl svůj názor a tím by to mělo končit.Vždydˇjsme lidi různí a nemusíme mít stejný názor,tak co?Já tohle nemám ráda,je tu tetˇdusno.Z tohodle by měli hubenouři radost...hé hé tlustoši se hádaj...tak se na to vykašlete a jedem dál né?Máme před sebou ještě dlouhou cestu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 2:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj tedy všem, měla jsem radost, že jsem našla lidi, kteří jsou na tom stejně jako já, prostě se vyjedli, že si o tom všem mám s kým popovídat, že z bandáže mám strach, ptala jsem se na vaše názory, jak s dietou po bandáži, jestli by se nedala držet i bez bandáže, ale vidím, že nerozhodnutí a spíše naklonění tomu nenechat se operovat tu nejsou vítáni. Neřekla bych, že jsem byla jedovatá, Martino, kdo chtěl být nepříjemný a byl, a dokonce to o sobě napsal, jsi ty. Místo podpory jsem se dočkala proroctví jojo efektu. Tak se tu mějte, věřte, že vám opravdu držím palečky, ať zhubnete, jen jsem na pochybách, zda by se to nedalo zvládnout i bez operace. Protože se jí tak strašně bojím....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 2:42 pm    Předmět: Citovat

Exclamation

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:11 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 2:54 pm    Předmět: Citovat

Můžeš mi tedy říct, v čem jsem byla jedovatá? A omlouvám se za ten jojo efekt - to byla M2. Já jsem sem přišla se srdcem na dlani, řekla jsem vám na sebe vše - o nikom z vás jsem se tu tolik nedočetla, a vy? Jak se bojím bandáže, tak jsem out. A jestli jsi také četla správně můj další příspěvek po těch nepříjemných věcech, napsala jsem ti pouze, že tohle já přece vím. Jsem totiž z oboru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaja



Založen: 24.7.2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 5:10 pm    Předmět: Citovat

samanka napsal:
Můžeš mi tedy říct, v čem jsem byla jedovatá? A omlouvám se za ten jojo efekt - to byla M2. Já jsem sem přišla se srdcem na dlani, řekla jsem vám na sebe vše - o nikom z vás jsem se tu tolik nedočetla, a vy? Jak se bojím bandáže, tak jsem out. A jestli jsi také četla správně můj další příspěvek po těch nepříjemných věcech, napsala jsem ti pouze, že tohle já přece vím. Jsem totiž z oboru.


Samanko, promiň, ale myslím, že pokud si pořádně přečteš úplně všechny příspěvky ( i jiná témata ), tak tam o nás všech najdeš poměrně dost informací, ať už se to týkalo problémů doma, v zaměstnání nebo zdravotních problémů. Jinak tyhle dohady jsou k ničemu. Je na každém jak se rozhodne. Už to tady zaznělo, že každý se musí rozhodnou sám. O jojo efektu ví asi každý a Martina jen reagovala tak jak reagovala jen díky svým špatným zkušenostem. Zrovna tak jako trixl na bandáž. Každý jsme si prožil něco jiného a snažíme se jen předávat informace a zkušenosti. Je přece zbytečné se hned cítit dotčeně. Jde tu jen o to jedno ZHUBNOUT a to na trvalo a je jedno jakým způsobem. Pokud to dokážeš dietou jsi fakt dobrá, to nikdo z nás s bandáží nedokázal (neber to prosím jako ironii). O to přeci vůbec nejde, jakým způsobem člověk dosáhne svého cíle. Hlavně, že s tím začne něco dělat než se dostaví zdravotní problémy nebo u některých se už dostavily ( já jsem naštěstí žádné jiné než obezitu neměla,když pominu astma a alergii, ale to s obezitou nemá co dělat) a tak právě pro to se rozhodli pro bandáž. Chci tím jen říct, že nikdo nikoho neodsuzuje, jen konstatuje dle své vlastní zkušenosti. Myslím, že bychom už to dál neměli rozebírat. Jsme tu jeden pro druhého a myslím, že každý názor, ať už je jakýkoliv je vítán. Určitě ti všichni držíme palce, ať se ti daří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

Himl hergot baby dejte pokoj hádáte se tu zcela a opravdu jen o h....!
Vyměňujte si tu informace a zkušenosti a nezjapejte tu po sobě jak háravý feny,to je hrůza taháte se tu o slovíčka jak tržnicový báby.
nezapomínejte že to čte spousta lidí a ty vaše úlety je zhola nezajímají,tak mějte prosím ohledy na ostatní,pokud máte tu neodolatelnou chuť se porafat,či snad si dát po čumáku,vyměňte si telefony a adresy a nakopejte si někde za rohem,nebo si to tam jen vysvětlete a nezahušťujte tu vzduch. Evil or Very Mad
Myslím že jste dospělé,tak se taky podle toho prosím chovejte a trochu grácie bych prosil.
A už to tu nechci vidět. Shocked Very Happy
Návrat nahoru
bela



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem ted jsem byla od středy mimo a čumím co se to tu děje Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tak myslím že už bylo řečeno dost a jak zavelel NÁŠ PREZIDENT MATRIX nechejte toho,vždyt je to o ničem měli by jsme si pomáhat a ne se tady shazovat toho si užijeme v osobním životě dost nemyslíte?Tohle frum je bezva na nervíky,najdem tu podporu,radu tak proč se dohadovat.Fakt jste mě naštouchli taková kravina a vy se dohadujete.Pokud chce někdo shodit bez bandáže je to jeho věc,stejně jako je naše věc,že bandáž máme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

Twisted Evil Twisted Evil JO Twisted Evil Twisted Evil
A HOTOVO Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
panenka



Založen: 23.7.2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 5:59 pm    Předmět: Citovat

AMEN Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 8:25 pm    Předmět: Citovat

Matrixi, pane prezidente Very Happy ,
gratuluju k 21 kilům. Jsi borec.
Já jsem nastejno od operace jako Ty a mám 13. No..není to špatné, že ne Smile.
Vzdycky si představím vaničky sádla jak se prodávají v obchodě Laughing .
Když jedna vanička má 500 gramů, tak jsem jich ze sebe střásla 26 ...těch vaniček. A Ty 42!
No....nejsme šikovní ? Laughing Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO-MĚSTO

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 8:32 pm    Předmět: Citovat

GRATULUJÍ Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 8:47 pm    Předmět: Citovat

Jitulko děkuji....teda, jestlli to neplatilo jen Matrixovi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO-MĚSTO

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 9:58 pm    Předmět: Citovat

Ne to platilo pro vás Razz
a pro všechny co mají chuť se poprat se svojí váhou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR