Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Představení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 7:38 am    Předmět: Citovat

No praaaaavě, tahle poznámka mě znervozněla Confused Obávám se, že kdyby to bylo placené, moje drahá polovička by se hoooodně cukala. Momentálně potřebujeme autí nějak vyřešit, domeček dosluhuje a tak by to šlo pořád dokolečka. Nejspíš bych si na to musela jít vydělat vlastním tělem Rolling Eyes No nevím kam, že by to panoptika? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 7:43 am    Předmět: Citovat

Ještě je jedna věc - pochopila jsem už, že po operaci stejně jde o celoživotní dietu. Jen se pomáhá, aby se člověk zarazil včas pocitem sytosti. Pokud má dost pevné vůle. Ale šamanko pokud někdo dokáže delší čas se držet, tak snad to ukazuje na to, že potřebuje jen trochu víc podpořit? Že bys byla úspěšná? Když už se někdy vypapá na morbidní obezitu tak to ještě nutně neznamená, že je ořezávátko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča



Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: kutnohorsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 10:57 am    Předmět: . Citovat

Šamanko, ve mně to zrálo skoro rok, než jsem dospěla k rozhodnutí. Stále jsem nevěděla, co vlastně chci, dokonce jsem psala na papír klady a zápory. Nakonec se poslední kapkou stala kontrola u lékaře, který mi zjistil vyšší cukr a to jsem si řekla dost. Dneska jsem po operaci a rozhodně toho nelituji!!!! Ivča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 3:52 pm    Předmět: Citovat

Víte, že i podpora vás, kteří jste se rozhodli, pro mě znamená hodně, i když jsem se nerozhodla. A abych si pospíšila kvůli penězům, to né, kdyby to bylo nutné ze zdrav. problémů a já to nedokázala sama, vezmu si třeba půjčku. K tomuto hubnutí, které jsem zahájila před 16 dny jsem se vlastně dokopávala víc než rok. Tak uvidím, co zvládnu. Naštěstí zatím žádný cukr, jen ALT a AST zvýšené, ale to vím, že zmizí, když zhubnu - tak hurá do toho. Dnes mi manžel slíbil, že dáme do kuchyně rotoped a stepper, do sklepa - posilovny se nám nikomu nechce a u tv si, myslím, zašlapeme oba. Bude to lepší než ležet v křesle a cpát se a opíjet se, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: BRNO-MĚSTO

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 4:32 pm    Předmět: Citovat

samanko toto přesvědčení jsem měla taky,doma rotoped zádný zvýšený cukr ani cholesterol mé předsevzetí mělo jen krátké působení,tak jsem se obrátila na lékaře.Dnes mám už rok a půl po bandáži mám dole 38 kg a jsem ta nejšťastnější.Nechci tě přemlouvat ty máš podporu od manžela,mě doma jen kritizovali a nevím kolik vážiš.Přejí ti aby ti tvé přesvědčení vyšlo.Jitka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 4:46 pm    Předmět: Citovat

Ahojky holky,
tak musím říct, že mě to taky funguje Smile
Minulý týden jsem se rozhodla, že na tom nic není a že po bandáži stejně budu muset dodržovat dietu. Docela jsem měla obavy jak to bude, když na mě uhodí hlad, když je nejhůř vláknina to jistí. A po třech očistných dnech jsem nasadila dietku jako bych byla po bandáži a už i cvičím. Je mi krásně, parádně a najela jsem na vlnu, na které hodlám setrvat. Mám skvělou partnerku sice virtuální, ale dost mi pomáhá. Legrační je, že samanku jsem sem dostrkala, ať jde do bandáže se mnou a už to tak vypadá, že jsem spolu s ní na dietě, cvičení a na bandáž se mi už vůbec nechce.
Tyhle stránky mi pomohly mě nakopnout a fajn, že bandingklub není jen pro lidi s operací. Takže není důvod sem nechodit Smile Můžem si navzájem vyprávět o svých úspěších, protože jak jsem viděla na jedné blízké osůbce, když není vůle, ani bandáž vás nespasí. Musíte tak jak tak všichni zatnout zuby a táhnout.
Reakce mého muže na zhubnutí byla odmítavá. Vzal si mě kuličku a a rád, abych byla oplácaná, štíhlé ženy ho nepřitahují. Takže vyjednávám kolik bude moje cílová váha, ale polštářky pořád ještě mít musím Smile
Jsem fakt ze šťastné planety Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 5:57 pm    Předmět: Citovat

Jitko, mám dnes 118,6 kg při 173 cm, začínala jsem s dietou před 16 dny, kdy jsem se dostala nad 124 kg, to mě nakoplo, abych se sebou něco udělala. Přeji ti úspěchy, ale domnívám se, že stále držíš dietu, a kdo nemá vůli, tak ani po bandáži se neudrží. Na kolika jsi šla na operaci ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 8:55 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:10 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 2:19 pm    Předmět: Citovat

Martino, to mi neříkáš nic nového, ono taky ta poslední 3 kg tam naskočila nějak behem 1 týdne, takže si myslím, že jsem se zpočátku jen pořádně vyprázdnila a odvodnila. Jinak manžel mi rotoped nepomohl vytáhnout, měl jinou práci, takže o té jeho podpoře bych pomlčela, s rotopedem mi pomohla dcera. A šlapala jsem včera 40 minut. Nejhorší bylo těch 1. dvacet, tep pořád kolem 90, teprve ve 2. dvacítce minut tep mezi 110-120 tepy za minutu. Možná hubnu rychle, ale ono se to zpomalí, 21.8. 120,0, 22.8. 119,4, 23.8. 118,6, dnes 118,2. Hlavně vydržet. Jinak manžel není žádný hubeňour, 187 cm a přes 130 kg, kolik, to nevím, naposledy před několika měsíci měl 133, takže by se mohl přidat a to by teprve bylo to pravé, ve dvou se to lépe táhne, a mně by se taky líbil víc! A jen tak mimochodem - po bandáži někteří hubnou ještě víc než 5 kg za 16 dní, ne? Začátek musí být impuls. No ale nesmí se po půl roce přestat, 2 jojo efekty mám za sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 2:23 pm    Předmět: Citovat

A ještě něco - já jím, nedržím hladovku, koupila jsem reditu - bílkovinnou dietu - ráno koktejl s 2 lžičkami psylia, v poledne oběd na malý talířek, odpol. koktejl, večer polévku z této diety a pozdě večer většinou ještě salát (1 rajče, kus okurky, paprika, lžička oleje, tam hřeším lžičkou dressingu)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina 2



Založen: 4.8.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 9:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj samanko,
jak dlouho budeš papat tuhle dietu? Celý život ?..........jó holka, máš ještě několik jo jo efektů před sebou Laughing
To jsem nepříjemná, co ? Laughing
Držím Ti moc palce aby jsi byla vyjímka a další jojo Tě neodbouralo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 5:29 am    Předmět: Citovat

Milánkové moji,
Tento týden je tomu přesně dva měsíce co jsem podstoupil bandáge Razz a teď sem si vlezl na váhu,s potěšením a radostí oznamuji místnímu obecenstvu že váhový úbytek je celých 21 kileček.
Ale takový skok jsem jsem zaznamenal tento týden,za týden sem ujel o 3,5kila.
a upozorňuju že spasu vše krom knedlů,chleba a hovězího masa,vepřové zcela výjmečně a uzeniny nevím jak vypadají,takže nevěšte hlavy a hurá dotoho ať to hučí.
Někomu to jde rychle,někomu pomalu,každý je jiný,jen nechápu vzliky některých,co si mysleli že ani né týden po operaci budou mít dole 10 kilo to je hloupost to víme,nebojte ono se to rozjede,chce to trpělivost nic víc a hlavně NEŽRAT Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
tase mějte exclusive a ahojda Wink Wink Wink
Návrat nahoru
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 7:20 am    Předmět: Citovat

Martino 2 a jak dlouho jsi po bandáži, déle jak dva roky? Já být tebou bych se nesmála, protože jak samanka tak já známe každá jednoho (každá toho svého) člověka, který se po dvou letech ubírání vydal zase směrem k nabírání. Když se kouknu na fotky, tak v jeho případě byla celá ta anabáze zbytečná.
Teoreticky tu byla samanka sjeta za příliš vysoký počáteční úbytek. Jedu ve stejném režimu a moje úbytky jsou miniaturní. Každý to máme jinak.
Matrix gratuluji, za dva měsíce 21 kilo, strašně by se mi to líbilo, ale u mě by to už znamenalo hladovku Very Happy hlavně aby vydrželo a už se nikdy nevrátilo zpátky.
Martino 2 a myslíš, že nebudeš muset držet celý život dietu? Budeš to mít oproti samance jednodušší o to, že ti tvůj žaludek podstatně dříve zahlásí, že má dost. Asi jen nebudeš mít pocit, že držíš dietu. Ale jinak jste na tom obě stejně. Nedáš si pozor, jo-jo efekt se dostaví. Zásada je jíst přiměřeně a NEŽRAT jak trefně napsal Matrix.
Nebylo by lepší držet samance palce a mít pouze konstruktivní připomínky? Vy i ona potřebujete podporu ke změně životního stylu a že se nevydala cestou bandáže snad neznamená rovnou, že její snaha je odsouzena k nezdaru. Byli a jsou lidi, kteří se dali do latě a udržují váhu.


Naposledy upravil trixl dne pá říjen 13, 2006 5:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAELA



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 9:12 am    Předmět: Citovat

Tak se nám to tu začíná nějak hádat,ale to se dalo čekat,když jsou tu dva tábory-pro bandáž a -proti bandáži.Nechtěla jsem se do toho vkládat,jsem štastná že jsem do toho šla a spokojená,smířená klidně s celoživotní dietou.musím se zastat obou Martin.Ta první chtěla jen pomoci radou a varovat,protože jako většina z nás si pár jo-jo efektů zažila.Ta druhá se jí pouze zastala a dala za pravdu.Nemyslím,že je něco špatného přiznat si ,že nedám za sebe ruku do ohně a už nikdy nezhřeším a nechat si proto pomoci od lékařů(bandáž),notabene,všichni víme ,že na to aby ji člověku udělali musí projít i psychologem aby bylo jasný že zvládne se nepřežírat!Ale ani psycholog není bůh a může se splést,jak je vidět obě znáte někoho ,kdo to nezvládnul.Nemyslím si,že tohle potřebují slyšet lidi co mají třeba takové zdr.problémy co už jim komplikují život ,ale pořád ještě váhají,jestli se vydat do rukou chirurgů,nebo ne.Takový řeči jako ...ha ha chci tě vidět za 2 roky,nazdvihávají i mě!Nevíme co bude za 2 roky,nevíš to ani ty ,ale věříme že už to zvládnem.Máme ohromnou berličku-bandáž-dá se sní žít,nebolí,když odoláš mlsným chutím,nemáš hlad a jíš jako kojenec,bez toho že bys trpěla.Berušky i já dokázala za 3 měsíce shodit 30 kg a bez bandáže a udržet si to něco přes rok a stačila mi na to jedna delší,s pohybem ani žaludkem nesouvisející nemoc a frčelo to zpátky.Nikomu bandáž nenutím,mám jí sama krátce,nikoho nesoudím,že to chce zvládnout bez ní,upřímně vám to holky přeju,ale ozvu se když někdo bude mít divný řeči na nás co jsme podle vás zřejmě srabíci a asi líný,nenažraný lidi,co neovládají svý chutě a proto se radši nechají rozkuchat a ještě zbytečně.To je totiž blbost a velká,ne každý je tlustý pouze z přežírání a lenosti,přesně pro tyhle reakce jsem to kam jdu nikomu nevěšela na nos!Nepotřebujeme po tom co máme za sebou strašit tím,že se uvidí za 2 roky.No tak se uvidí ,já nezávodím,mě jde o můj život!Doufám,že tyhle dohady a narážky tímto končí,protože nikdo ani s bandáží,ani bez nepotřebuje urážet a zastrašovat!Do prčic jsme snad dospělí lidi a ne haranti ze základky!Tak se mějte VŠICHNI fajn.Jo Matrixi ,ty už musíš padat z kalhot?Je to super a moc ti to přeju,jen tak dál.Čusík a pište,pište!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 10:19 am    Předmět: Citovat

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Naposledy upravil martina dne ne srpen 27, 2006 11:10 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR