Zde, na doméně stare.forum.bandingklub.cz, je náhled na starou verzi fora, která bude časem uzavřena.

Pro registraci, nebo psaní příspěvků prosím použijte novou verzi na doméně: forum.bandingklub.cz

fórum.bandingklub.cz
operační možnosti léčby těžké obezity

BandingKlub.cz FAQ Hledat Seznam uživatelů Registrace
Profil Soukromé zprávy Přihlášení

Představení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 3:30 pm    Předmět: Citovat

Trixl já jen k tý pojišťovně (i když už víš), já jsem byla u 207,ale už jsem se tam nevešla,tak mi pan Dr.řekl, buď počkat nebo změnit.Tak jsem se hned sebrala a jela na pojišťonu a během 5 min.jsem byla u 211.Nikdo se na nic neptá.Jsou rádi za každého nového.I kartičku jsem hned dostala.
L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 3:38 pm    Předmět: Citovat

Díky a 211 to je ta co potřebuju pro Iscare? Jinak to nedělá jinde potíže, všechno jak má být? Ptám se jak hlupáček, ale zatím jsem pojišťovnu neměnila Smile Zařídit to musím do konce měsíce, jestli jsem to dobře počítala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 3:46 pm    Předmět: Citovat

No mě řekl a rovnou vytiskl adresu vnitrácké pojiš.A asi jsi špatně počítala....Já jsem jí měnila 28.6.a měla jsem šanci do konce června....dělájí to čtvrtletně...,takže říjen...
L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 3:59 pm    Předmět: Citovat

Na všeobecné je napsáno, že se mění pojišťovna k prvnímu dni dalšího čtvrtletí, to by snad mohlo být k 1.9.? Pojedu tam co nejdříve a uvidím jak to bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:01 pm    Předmět: Citovat

No to jo,ale čtvrtletí bylo 1.7.a další bude 1.10.Si myslím já....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:06 pm    Předmět: Citovat

Embarassed A joooo Laughing tak jak jsem to počítala? Díky za upřesnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
L



Založen: 6.8.2006
Příspěvky: 124
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:14 pm    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martina



Založen: 31.7.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: střední čechy

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:41 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Trixi, já jsem dneska byla v Iscare a jsem u ppojišťovny 217 - Metal Aliance a je to taky v pohodě. Ta to proplácí také bez problémů. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:57 pm    Předmět: Citovat

U Metalu jsem nenašla svoji obvoďačku, tu nechci měnit Smile
Nenašla jsem zatím info o lékařích u Vnitra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 2:08 pm    Předmět: Citovat

Na vnitráckou pojišťovnu jsem si napsala, podali info rychle a mají tam všechny moje lékaře, takže není problém, můžu přestoupit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samanka



Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchodsko

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 7:09 pm    Předmět: Citovat

Hezké dny přeji, je mi 40, jsem tlustá. Co jsem se před 16 lety vdala, stále jen tloustnu. Není to těmi třemi dětmi, je to jídlem, není to sladkým, ale prachobyčejným dobrým jídlem. Od svatby mám nahoře 50 kg. Zkusila jsem i metabolickou poradnu, ale kontroly po třech měsících, nepřítomnost přístroje měřícího metabolismus, pak i nepřítomnost lékaře a jeho zástup nějakým důchodcem, mě vedly k tomu, že ač jsem za 3 měsíce zhubla 23 kg, další tři měsíce nic, přestala jsem tam jezdit, následně začala normálně jíst a přibírat. Přibrala jsem 34 kg. Minulý týden jsem začala držet dietu s Viaredinem, žádný hlad, paráda, 4 kg dole, ale už nikde Viaredin koktejl nemají - aspoň tady u nás ne, a prý už se nevyrábí. Tak jsem zvědavá, jak budu pokračovat. Držím vám všem palce, ať krásně hubnete, když už jste se odhodlaly k operaci. Té já se zatím bojím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabi



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 9:06 pm    Předmět: Citovat

Trixl dnes jsem byla v Iscaru bylo to super Dr. mi řekl že jsem vhodná a poslal mne na kolečko vyšetření.Ale chtěla jsem ti říct o té pojišťovně: jsem u VZP a řekl mi že si jí nemusim měnit že začátkem září uzevírají s VZP smlouvu a že sned s tím nebude problém tak se neboj pááááááááá Razz Gabi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 10:29 pm    Předmět: Citovat

Gabi a kdy tam půjdeš na to kolečko?
Na pojišťovně mi doporučili, abych se zeptala svách lékařů, zda-li jsou s nima spokojení a teprve pak se rozhodla. To jsem teda koukala.
Šamanko asi jsem o krůček dál, protože už vím, že dokážu zhubnout nějakých 10-15 kilo a pak to nejde dolů a ani to nedokážu udržet. Letos jsem měla nad 130 kg, nevím přesně, protože moje váha je pouze do těch 130kg. teď je na ní 123 kg. Před čtyřmi roky jsem šla z porodnice se 117 kily. Mám výšku 171 cm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trixl



Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 549

PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 10:38 pm    Předmět: Citovat

Zatím se směřuju na Brno. Je to pro mě dostupnější a dokážu to tam zvládnout během dopoledne, pokud by šlo všechno jako na drátkách. Také tam můžu jet s mužem, on si oběhne svoje záležitosti a já svého dr. Už tam tak jezdíme s klukem do Dětské. To je kousek od Úrazové nemocnice. Nemám v sobě zase tolik netrpělivosti a spěchu. Doufám se to zvládne ve slušném termínu, přeci jen na Vánoce máme rodinnou slezinu a já tam nechci vypadat divně, že bych nesměla nic jíst. Jo můžu se vymluvit na žaludek, to je pravda, ale nevím jestli bych se při pohledu na všechny ty dobrůtky udržela strčit do pusy něco jiného než vývar, jogurt nebo už mixovanou stravu. Začátek je asi krušný. No uvidím Smile)) ještě jsem tam ani nevolala.
Paradoxně co jsem si řekla, že už jo, tak jsem dostala chuť sundat z rotopedu svršky a udělat z něj zase cvičební nástroj. Vrátila jsem ho zase do obýváku. Zatím na něm jezdí mrňata, ale jen co muž půjde na směnu, sednu na něj a tradá.
Jenom mám obavu, že bych se do toho zažrala a zhubla pod čáru. Aby pak neřekli, že mi to jde i bez toho a že se počká.
Přeju dobrou noc.


Naposledy upravil trixl dne čt srpen 17, 2006 7:34 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matrix.xx
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 5:28 am    Předmět: Citovat

samanka napsal:
Hezké dny přeji, je mi 40, jsem tlustá. Co jsem se před 16 lety vdala, stále jen tloustnu. Není to těmi třemi dětmi, je to jídlem, není to sladkým, ale prachobyčejným dobrým jídlem. Od svatby mám nahoře 50 kg. Zkusila jsem i metabolickou poradnu, ale kontroly po třech měsících, nepřítomnost přístroje měřícího metabolismus, pak i nepřítomnost lékaře a jeho zástup nějakým důchodcem, mě vedly k tomu, že ač jsem za 3 měsíce zhubla 23 kg, další tři měsíce nic, přestala jsem tam jezdit, následně začala normálně jíst a přibírat. Přibrala jsem 34 kg. Minulý týden jsem začala držet dietu s Viaredinem, žádný hlad, paráda, 4 kg dole, ale už nikde Viaredin koktejl nemají - aspoň tady u nás ne, a prý už se nevyrábí. Tak jsem zvědavá, jak budu pokračovat. Držím vám všem palce, ať krásně hubnete, když už jste se odhodlaly k operaci. Té já se zatím bojím...


Ahojky jen Ti chci říct aby ses nebála moc dlouho,protože se čím dál tím víc se Wink Twisted Evil šušká,že si to budou pacienti hradit buď z části,nebo celé,já jen aby si nějakým neopodstatněným báním nevyplázla ranec jako za auto,ale jinak držím kolíky do dalšího hubnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

Spolupracujeme: Oriflame
PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © občanské sdružení Banding klub ČR